Отговори
# 30
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Ееех, Сладкишче, защо трябваше да ме подсещаш за хубавите детски филмчета от "едно време"......?
Джуджето Хаяско и Пишпунта пътуваха в Космоса на различни планети....Барбароните....Джейми и вълшебното фенерче....Добре, че по Диема Фемили дават Сем. Мейзга и Пумукъл, а от днес ще дават и Арабела....
Party

# 31
мерси на всички за приветствието
аз да питам, абе мами имали ли сте проблем с поспаливи бебета?!
педи казва че е нормално имало такива мързеливи бебета
ама тя само спи Joy Joy даже като се храни понякога заспива дълбоко . иначе нормално си наддава и всичко останало Heart Eyes предполагам ще отмине периода newsm78
 Димяни аз съм от пловдив, близо до центъра живея. ти от къде си и въобще тук имали мадами от плд Whaasup

 

# 32
  • София
  • Мнения: 5 721
ООооо.......... Арабелааааааааа Party Party Party От колко часа Laughing Mr. Green
Ние от няколко дни сме ужас денем ooooh!само мрънка и почвам да се плаша,дори и да го нося пак Confused Не знам какво да правя........
Еми аз питам квартал а дори не знам от къде си hahaha Joy
Иви сега видях малчоо.....пу-пу Heart Eyes

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Боби е голям садур Heart Eyes и много му отива да е само с мъхче.

# 34
  • Мнения: 3 595
Гита ей сега ми се отвори апетита за филмчета  hahaha

Емануела голямото беше така, само ядеше, спеше и повръщаше. И до сега спи по много, радвай се...малкия е голям ревльо и иска да му се обръща постоянно внимание  Tired

# 35
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
Ментина, и при нас положението е същото с каката. Все я мачка, целува. Веднъж я беше свалила с кошницата от дивана на земята  #Crazy Все й говориме, че не е редно, че е вредно за самата нея, да не говорим колко е опасно, ако я изпусне, ама....Снощи я целува по едната буза и тръгна да й върти главата насила, за да целува и другата. Като се разхълца Емма, само ми носи шишето с вода, за да й дам, като се разплаче, ни тормози да я гушнеме.....

Ние, освен кучето, имахме и два костенура. Но една колежка на мъж ми, ни освободи от тяхното присъствие  Mr. Green Whistling

Пази боже  Crazy Йоан досега с кошницата не я е вдигал, само я сурне, но си позволява да я вдига ей така на ръце  #Crazy Ох, ако някой ме отърве от това пернатото, ще го позлатя  Mr. Green И той ми е един ангажимент, а пернати особено не обичам. не е ли животина, която можеш да гушнеш - не признавам  Whistling

Иви, Боби е много сладък, и много прилича на Елито  Hug
Сладкиш, и ние на този месец сме 5500 и 62-63 см  Flutter За месец и 1 седмица е наддала 800 гр. само на кърма.
Емануела, ще те впиша малко по-късно  Peace

Сега да се оплача от родното образование  Crossing Arms Нали си имам първокласник, та в момента си пише домашните. Заградил той каквото имат да правят в единия от учебниците по математика, наречен Сборник  #Crazy, обаче няма никъде обяснение какво точно трябва да се направи  #Cussing out И тука сега гадаем, гледам в час какво са правили, долу-горе ми става ясно за какво иде реч, обаче не съм 100% убедена, че е това което си мисля...

# 36
  • Варна
  • Мнения: 567
Здравейте!

Добре дошла на Емануела!

# 37
  • Мнения: 3 595
Те всички са сладури, много си приличат да  Crazy

За образованието или добро или нищо, аз ще замълча...

# 38
  • София
  • Мнения: 5 721
Майка ми сега се прибра и взела на малчо много хубави шапки на Сали Heart Eyes гледах ги преди няколко дни но нямаше като за момче,взела му е 3 и са супер Party
Ментина тея са луди бре #2gunfire аз като гледам какви неща учат сега направоооо......... #2gunfireНие това което сме учили в 3 ти клас те сага го учат в 1 ви Whistling
Сега гледам Райън........ спи в мен и от време на време започва да скимти жално Confused какв ли му има не знам Confused никак не е спокоен и тва от няколко дни Sad

# 39
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Ментинаааа, това ни чака и нас догодина. А най-лошото е, че на Констанца още от сега не й се ходи. Зор голям ще е. На едно приятелче на Констанца (сега е 2 клас) миналата година на края на 1-ят срок й писали забележка, че срича.... #Crazy....Ненормална работа. Само да имат късмета да й пишат подобни забележки.... fight

# 40
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
Продължавам да се ядосвам на тия, които съставят учебниците - не могат ли да напишат условията на задачите като хората, с думи. А те - тук микрофонче, там моливче, написали отпред в учебника някаква легенда на символите, но с по една дума и толкова  Close Ще кажеш, че пестят мастилото и хартията  Crossing Arms

# 41
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
ООооо.......... Арабелааааааааа Party Party Party От колко часа Laughing Mr. Green
...

От 17.30ч.

# 42
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
Ментинаааа, това ни чака и нас догодина. А най-лошото е, че на Констанца още от сега не й се ходи. Зор голям ще е. На едно приятелче на Констанца (сега е 2 клас) миналата година на края на 1-ят срок й писали забележка, че срича.... #Crazy....Ненормална работа. Само да имат късмета да й пишат подобни забележки.... fight

Ей, това е другото, за което ме е яд  искат да започнат 1-ви клас едва ли не можещи и знаещи всичко twin_neutral smile3516 Истина е, че времената и живота не са такива, каквито бяха, обаче чак пък толкова.. И верно свалят материала все по-надолу, както Димияни го е написала. И това с бележниците с оценки от 2-ри клас е другата голяма глупост за мен. Стрес, голям стрес за децата  #2gunfire

# 43
  • София
  • Мнения: 5 721
ООооо.......... Арабелааааааааа Party Party Party От колко часа Laughing Mr. Green
...

От 17.30ч.

ок  bouquet

# 44
  • Мнения: 26
Цитат
Димяни аз съм от пловдив, близо до центъра живея. ти от къде си и въобще тук имали мадами от плд Whaasup[/b]
Здравей и от мен на Емануела
Айде и аз да се джасна в новата тема,аз съм от Пловдив и живея ди Хепи до Новотела Peace
Уфф днеска и тука студ, в събота ще идват да слагат климатик най накрая хубав,че ми писна от тия печки Confused

Общи условия

Активация на акаунт