Отговори
# 15
  • Видин
  • Мнения: 685
Честити два месеца на Анжела на Персиа, Емилия на Вася 78, Слави на Енти, Калина на Сладкишче, Константинос на Сузи. Да са ви живи издрави и много да ви радват.
И аз съм към младите на 21г.
Минуги, на мен ми се е случвало да казват на майка ми какво хубао бебе си има. hahaha Така че напълно те разбирам.
Ди83, ние в болницата получихме по един памперс и две книжки. Но няма да учудя ако някой е взел останалите неща, ако е имало. Но помня че ни взеха адресите и телефоните и попълвахме една анкета за продуктите на памперс Peace

# 16
  • Мнения: 22 433
А здравейте и от мен. )))
Аз за годините вече си казах, тамън на 23г съм. Пък си мислех, че съм малка, ама като гледам minugi, съм си направо дърта в сравнение с нея. )))
Ние днес сме си в къщи понеже времето при нас е кофти. Студено е и влажно и мен за това ме притеснява да изведа Калина, че от тази влага много зарази се разнасят, а сега е грипно време, гадна работа.

Я да ви попитам - вие по колко прах слагате на бебешките дрешки като ги перете?
Понеже пускам пералнята с около 2-3пелени, понякога хавлията за баня, ако се е напишкала отгоре и, 1-2чифта ританки, 1-2чифта камизолки, 1-2бодита и 1-2лигавника. Та на това всичкото слагам по-малко от 50гр.

# 17
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Запис и от мен.
Аз още съм в леглото, немога да стана просто. На това отгоре, съм взела мишката при мен и сутринта баща и като се прибра от работа, неможа да си легне на мястото и сега спи горкия изгонен в хола на един дюшек на земята. Ще ходя да го дигам, че едно слънчице ни е огряло ту, грехота е да пропуснем деня.

И Йована е със сополи, които и хриптят на гърлото и се дави като суче. Реша ли, обаче, да и капна физиологичен, почва да се дер еи да върти тази ми ти глава, че накрая се отказвам. Сега я дебна да заспи, за да извърша процедурата  Simple Smile

Мирама аз също съм пестелива с праха за пране като пера нейни дрешки. Абе колкото по- малко химии, толкова по- добре. А и дрешките и са обличани най- много по два пъти, не са толкова мръсни, освен ако не ги е оповръщала.

# 18
  • Мнения: 1 745
Ей,това време наистина е ужасно,а като си помисля,че ще е все така месеци наред...  Confused
Аз одеве писах,писах и накрая нещо се прецака и не можах да си пусна поста.Сега ще опитам да повторя,ама 100 % ще забравя половината...  ooooh!
Исках да ви питам на Мустела мляко ли ,олио ли да взема?Не съм запозната какви продукти имат,а ще пращам мъжо да взима и държа да съм максимално ясна какво да вземе.  Naughty
Исках и да питам кога мислите да кръщавате бебоците?Ние вчера ходихме на голяма молитва и отеца каза колкото по-рано,толкова по-добре,щото после щяло да си има мъничето ангел хранител.  Peace Та съм се замислила да е скоро,чак и списъци за гостите почнах да правя.  Mr. Green
Моята майка е на 44 години и има внуче (на сестра ми момиченцето) на 7 години,та и на нея й викаха,че е нейно.  Mr. Green
Малката тази нощ ме изненада.Сложих я в 22:00 и позадремваше,но има пак колики и заспа дълбоко чак към 23:30 и откара до 5!!!За първи път ми се случва през нощта да спи толкова,но никак не се оплаквам.  Mr. Green
Отивам да си приготвя нещо за хапване до като не се е събудила,щото после всичко отива на заден план.  Heart Eyes

# 19
# 20
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
sladkish4e, то и в листовката си пише, че за бебета се разтваря в малко вода. То не се пие вода, за да не се отмие Осцилококцинума и да му се премахне действието. А като е разтворен във вода, той пак си е там. Питала съм фармацефт, който се занимава с хомеопатия и много му вярвам, така се дава, иначе може да се задави. Peace

Манчева, скоро се бях присетила, че зачезна. Ха, добре завърнала се!

И на нас ни даваха подаръци в родилното-Нивея, Памперс, Нуби. Бяха запечатани и попълвахме анкети.

Мирама, аз пера на беба дрехите заедно с нашите, т.е. слагам нормално количество прах и омекотител.

# 21
  • Мнения: 138
Герка, спокс бе мила, ще ги загаджим твоя бебка с моя бебок, аз си я харесвам нея още от родилното независимо колко кг е, нашият явно бая височък ще да е, така че ще са си супер Flutter Hug
Абе и на мене в родилното ми дадоха на изписването една торбичка с описаните неща, но не съм попълвала анкета newsm78
Май 23 годишните сме мнозинство Mr. Green, айде да направим анкета с годините, че ми е интересно резултата, какво ще кажете
Да ви кажа Авен е страшна козметика, малкия така зверски се беше обринал, цялото му лице беше на груби ситни пъпки. Оказа се че много му изсъхвала там кожата, казаха ни да мажем с Цикалфат/на Авен/, ами след една седмица резултатите са вече налице, просто е вълшебен Peace

# 22
  • Мнения: 116
Айдееее, запис и от мен - една стара чанта, ама от лачените  Heart Eyes Стига бе хора ...., ША ма комплексирате вечИ и Ша пусна и аз една снимка да видите, че ставам ощИ /пък за КО СТАВАМ е дрг въпрос/
[ .......Май 23 годишните сме мнозинство Mr. Green, айде да направим анкета с годините, че ми е интересно резултата, какво ще кажете
.....
ами правете анкета - мен не ме е срам от годините ми  Laughing

# 23
  • Мнения: 22 433
pebs, аз ползвам млякото за тяло, много съм доволна. На него пише Хидра-бебе лосион за тяло, 300мл.

А това с анкетата за годините ще е интересно да се направи, ако и другите нямат нищо против. )))

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 556
man4eva  голям сладур е Алекс. Hug
Ди83 да ти дам рол-она против комари. Wink


Супер,но докато дойде от София вече ще съм убила комара.Мъжо пък сега пак ми се кара,че съм на компютъра и гледа и пита:''Ама без пари ли ще го даде?''Викам му:''Да,отивай до София да го вземеш".
Водих малкия и лекарката каза:''Има рахит и то сериозен".Затова ще продължаваме с 6 капки вигантол.Сега му дадох и сок от круша.
Утре ще ви кажа и аз нещо за годините,ама утре.

# 25
  • Мнения: 116

Утре ще ви кажа и аз нещо за годините,ама утре.
[/quote]
Да не би утре да ядем и торта, като ни кажеш?  Heart Eyes

# 26
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Ето, да ме видите преди да забременея. Сега не съм за пред хора /+22кг отгоре  Embarassed/.

http://images06.snimka.bg/000636239-big.jpg

# 27
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353

Утре ще ви кажа и аз нещо за годините,ама утре.
Да не би утре да ядем и торта, като ни кажеш?  Heart Eyes
[/quote]

Даааа, утре ще ядем тортааааа.

# 28
  • Мнения: 127
Манчева, скоро се бях присетила, че зачезна. Ха, добре завърнала се!
Ха добре заварила  Hug Heart Eyes Добре че се развали времето,че да се кротна Joy
Мами вие готвите ли и кога? Аз грам не мога, мислех днес да направя нещо но уви Алекс не ме оставя.

# 29
  • Мнения: 1 457
Запис и от мен  Grinning
Гледам в миналата тема говорихте за залъгалките. Нашата е на Авент и аз се чудех дал трябва да се сменя, но май тази се вди от 0-3 месец Залъгалката не я стерилизирам. Опитах веднъж и той след това цял ден не поиска да я взем Сега я измивам с гореща вода и това е. Гърдите също не ги мия. По веднъж на ден когато си взимам душ, но без сапун тъй като се изсушава кожата и зърната може да се нацепят. Знам от една лекарка че е добре да несе мият за да не се премахва естествения слой върху зърната. Не сме имали досега проблеми с Али. С млечница също се разминахме, въпреки че той не иска изобщо вода да поеме под каквато и да е форма  Laughing Дано да няма нищо и занапред.
Тук времето също е отвратително. Днес трябваше да ходим до педиатърката за моя болничен ама ще стане утре явно. Хич н ем исе разкарваше в това студено време.
Вчера правихме погача/ първа част/ и беше хубаво. Малкия получи хубави подаръци и аз си серадвам все едно са за мен Blush
Да ви попитам какво се прави със стотинките и парчето питка след кат осе развърже кърпата  newsm78
На нас попа също ни каза по- ран ода правиме кръщането, но на мен ми се иска Али да е на няколко години за да си го спомня. И сигурно така ще направим

За годините- аз съм на 26 и съм съгласна за анкета. Ще се вредя и аз за друго дете  Party
За праха за пране- слагам на око. Слагам и омекотител Ленор. Опитвала съм без него но стават някак твърди.
И друго щях да пиша, но като се сетя  Embarassed
по- късно ще пусна някоя и друга снимка от погачата
Чао от нас и доскоро   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт