Отговори
# 45
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
абе някоя 4уствали се дърта? АЗ НЕ Naughty Joy

Добре, де, разбрах, че сбърках, но не мога да го поправя. Аз се самоиронизирам постоянно и за това така.

# 46
  • Мнения: 47
тъй по-добре ли е?  Mr. Green

# 47
  • Пловдив
  • Мнения: 556

Утре ще ви кажа и аз нещо за годините,ама утре.
Да не би утре да ядем и торта, като ни кажеш?  Heart Eyes

Даааа, утре ще ядем тортааааа.
[/quote]
Е,познахте.Днес съм на 23,утре ще съм на 24,но първо исках да почерпя и тогава да кажа,колко съм удъртяла.
И мен някои познати като ме видят с малкия ми се пулят все едно съм родила на 15.Според мен 23-24 години са си добре за първо детенце.Майка е на 44 и колежките и викали как можело толкова рано да стане баба,а тя им казала,че е можело и по-рано.
И аз нямам никакви парички от НОИ.
А за рахита лекарката пипа нещо по главата на бебо и аз незнам как разбират.Мъжо и той вика да го водим на специалист.

# 48
  • Варна
  • Мнения: 567
Здравейте, и аз да се запиша!
За козметиката на Мустела ползвам лосиона за тяло и шампоана без сапун, много съм доволна! На Авен козметиката също е много добра аз я ползвам имам много суха кожа!
За годините аз съм на 22 но след няколко месеца ще прибавя още една година! Майка ми е на 43 години и все ни бъркат за сестри!
За кръщенето смятам към 4-5 месец да го кръстим!

# 49
  • София
  • Мнения: 843
Мен ако питаш и преди беше добре Mr. Green иронията ми допадаше.

 За Ной на мен ми преведаха парите, сега чакам да обработят последният болничен и да не се чудя  дали всичко е наред или не.

# 50
  • Мнения: 127
Здравейте пак Simple Smile
Мимсат какво ще рече педагогическо захранване?Ако имаш инфо прати да попрочета.Аз също съм за късното захранване и за кърмене до дупка  Grinning дано да си имам кърма и беб да си папка.На мен ми се струва доста рано да се дават сокчета на двумесечни бебета. Някои спомена за круша, мисля че тя дразни доста стомаха Sad  и ако се дават е добре да се редуват разхлабващи със запичащи.

# 51
  • Пазарджик
  • Мнения: 760
Манчева, много е интересно и за мен е най-естественото захранване. Ето линк по темата и още един, и още един.

# 52
  • Мнения: 127
Манчева, много е интересно и за мен е най-естественото захранване. Ето линк по темата и още един, и още един.
благодаря много  Hug

# 53
  • София
  • Мнения: 1 374
Здравейте и от мен,
На мен пари от НОИ ми преведоха за болничния от раждането за август месец сега си ги чакам за септември.
Елисе, направо ме разсмя с определението за прегракналия койот. И нашата така се надува понякога като е крива и на всички опити да я утешаваме и да се правим на маймуни ни се отговаря с още по-силен рев, та това определение много ми хареса.
Ето малко снимки и от нас:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=180440&photo=1

# 54
  • Мнения: 223
Мами, възрстни Heart Eyes и млади, със стрии и без такива, представям ви снимки от преди 2 седмици на Явор. Снимчиците му са в албума

http://www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=4109205
http://www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=4109205
http://www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=4109202

Вчера се върнахме от поредното си пътешествие и надълго ви се похвалих от бебо, но се е изгубило съобщението Embarassed
Днес жабчо се нервира и често плаче. Спи му се, а не заспива. А той нали не плаче почти и сега съм много скофтена. Може би му идва периода на усилен растеж, в който си сменя нуждите за храна и се тревожи. Хем е гладен, хем повръща (за пръв път му е).
Аз съм на 28 към 29 и ми е първо детенце. Да, можеше по-рано да се радвам на жабче, но имах все някакви стратегиии. Смятам да имам още едно. Реших го в мига, в който родих.

Последна редакция: пн, 08 окт 2007, 21:50 от Тиги-Мигъл

# 55
  • Мнения: 182
Bob4enka мерси за инфото за утайката от кафе, за съжаление обаче съм щастлива само ако имам време да се изкъпя  Rolling Eyes
За залъгалките ние бяхме на авент само тях харесваше, а от известно време и тях не ще, направо се чудя какво да го правя, не ще залъгалка а си бута палеца, да ама като го улучи е добре, ама като не го улучи е нещо страшно в резултат имаме нарусувано от драскане личице, ако някой се е сблъсквал с този проблем и се справил - приемам съвети. Вчера се скъса от рев цял ден, изпусна си времето за сън и просто беше страшно.
За годинките ми май аз водя след 2 месеца ще направя 33 г., с дъщерята ни мислят за сестри, а с малкия сигурно ще казват баба ти идва да те вземе, но пък ми е готино че в различни възрасти съм родила има разлика голяма и едната възраст има предимства и другата има така, че..., както казва таткото сега покрай Сами се чувствам по млад, защото с каката определено се чувстваме доста големи/зрели?  Crazy

# 56
  • Пазарджик
  • Мнения: 760
Марсиди, ми давай му естествената залъгалка - гърдата. При нас действа безотказно.  Peace

# 57
  • Мнения: 389
 Loni много е хубава малката Вики,така за смяна....а нашият мъж  чат пат се усмихва, скъпи са му Simple Smile
Кога успявате да пишете? Едвам успях да изчета всичко.Ние днес в този дъжд бяхме навън, на беб му е добре а мама беше подгизнала като кокошка
Е и аз съм от дъртите скоро ще почна 32г.,но това не ме притеснява .Важното е детенцето ,независимо на колко си го родил, няма по голямо щастие от това Grinning
На мен Нои ми преведе парички за юли,а за август бяха ми превели една част само и се наложи да се разправяме, преведоха ми и остатъка вчера,за септември превеждат пари към 20-21.10./ на тези дати плащат по принцип/
Тиги-Мигъл не се отваря албумчето newsm78

# 58
  • Мнения: 1 457
Аз пак да попитам какво се прави с парчето питка за Богородица и със стотинките завити в кърпата от Погачата

# 59
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
Здравейте момичета знам че не съм писала отдавна ама все не остава време и сега няма да успея да ви изчета но по късно обещавам.
Да ви почерпя днес моето момиче стана на 3 годинки да ми е живо и здраво се почерпете от нейната торта.
                                                 
По късно ще пусна и снимки със тортата и рожденичката

Общи условия

Активация на акаунт