Отговори
# 285
  • Мнения: 998
Muna, в София си правих изслдеването, в Бургас може при Калчева  newsm78

Пиванова, ами Ребусчето беше писала за този масаж, ако искаш я питай по-потрбно, аз просто си я масажирам в основата на нослето, между очичките.

Ако има конкурс за най-приличащи си бебета, ще видите за какво става въпрос при нас, двете са абсолютно еднакви помежду си, а също и с баща си  Crossing Arms

# 286
  • Мнения: 498
За конкурса и аз съм навита да участваме, но може с надслов най-ревливо бебе или аз и татко.
Усмиханти снимки нямаме, но разревани колкото искате, първо детенце ние, а тъй като с татко й сме втори деца, първите ни снимки са чак на първите ни рожденни дни, така че и за прилика не можем да участваме   hahaha hahaha hahaha.

# 287
  • Мнения: 223
ПИванова, аз реших, че са стафилококи, защото Явор имаше коричи в носа и хъркаше. аз имам корички също. Точно от болницата насам. Обаче днес педиатърката каза, че нашият щам - стафилококи специс (май на лат. ще рече други, разни) е безобиден и не се лекува. Не знам какво да кажа и на кого да вярвам.
Беличка, гордеем се с теб. Докато си бременуваме и раждаме деца, ти успя и да се дипломираш и преподавател да станеш.
МИмсат, бързо се оправяй. Знаеш как и дано действа.
Ох, аз май ще си слагам гадния Полижинакс. Някой от вас вече са проверили проходимостта "там", ама на мен ми е страшноооооооооо...
Поли, да правя масажче. Мисля, че се кефи, но никога не ме гледа, за да разбера от погледа му. Общува си с работите над масата за повиване. Правя и леки гимнастики. Ама все си мисля, че хич не е силно моето дете. Мързелан
Аз не забелвам пишока Embarassed Cry EmbarassedПробавахме, ама не сериозно.

# 288
  • София
  • Мнения: 1 724
ментина, страхотна новина.А тая докторица да я  #2gunfire #2gunfire
тигъл как се разбира точно какъв щам е?
Шоши,аз не слагам антибиотичната паста в носа, май вече писах...

# 289
  • Мнения: 138
Ив4енце, много съжалявам мила Sad Дано баба   все пак се оправи  Praynig
Мерси мила, но уви - страшно напреднал рак има горката...

Искам да ви питам спешно, излязоха ни крустите - бебешката кал. Как ТОЧНО да ги третирам. Ние  след баня мажем и нежно с четката разресваме да падат. Обаче ми се струва май че е по-добре това преди баня да го правим, за да може да му се измие после главичката?!!? И другото - с какво мажете - аз първия път със зехтин, но на следващия ден много гадно му миришеше главата ooooh!!!?!?!

# 290
  • Пазарджик
  • Мнения: 760
Диди, Тиги, благодаря ви  Hug То взе, че ми мина бързо. Дори и парацетамол не пих, защото видях, че ми пада температурата. Но малката ма сладурка явно усети, че на мама не и е добре и цял ден много слушка и спинкахме много с нея. Явно това ми е подействало добре.
елхичка, слагам я когато си покаже, но задължително след сън, 30-40 мин след ядене (но тя си показва, че и се пишка), както и ако будува - след около час, но пак си показва. През нощта също я слагам - е сега докато се хранехме я държах и се изпишка - така памперсът остава сух цяла нощ. Имай предвид, че сутрин пишкат по-начесто.
Бели, браво на теб. Ти наистина си нашата гордост.  Hug
Тиги, много неприятно с този Полижинакс. Ама дано се махнат гадините бързо  Peace

Е хайде, ние продължаваме да спинкаме   bouquet

# 291
  • Мнения: 564
Добро Утро  Hug
Много благодаря момичета за милите думи  Hug
Аз да ви кажа, че моето малко човеченце самичко си отказа нощното хранене, вече цяла седмица спи по 8 часа без събуждане през ноща  Party По този повод и аз съм МНОГО по-отпочинала вече..
Нали ви се оплаках вчера, че едва изцеждам по 20-30 милилитра, е...след активната стимулация с помпата днес се събудих е ееееееееееей  bombs такива бомби преливащи с млекце...Само от едната гърда изцедих 140мл!!!! Така, че който се оплакваше от намаляваща кърма...След 12 през нощта да хваща помпичката  Peace

# 292
  • вкъщи
  • Мнения: 2 458
добро утро!
моя юнак снощи си би рекорда по спане!спа от 21 до 5 и 20 непробудно,оба4е майка му нали е куку от 3 4аса го 4ака да се събуди,вместо да се наспи.после пак си заспа,до7 папка мляко и пак сън.....сега спи сладко сладко.ама в4ера през деня беше нещо криви4ък.днес отново съм с двамата,ще 4истя основно,ще готвя специалитети,4е дове4ера имаме гости.дано сколасам,4е и една пералня бебешки дрехи 4ака з а гладене.
за пишока мъ4а се да забелвам,ама хи4 не става.при нас е изцяло слепена кожи4ката.ами и на таткото и брат му са им правили операция.аз нещо се запекох,не съм ходила от събота  в тоалетна и ще гръмна.може ли да си взема дуфалак?дали и на бебо ще подейства,4е той и без това ака много,по 8 пъти поне.

# 293
  • Мнения: 47
Добро утро  Hug

Заповядайте в
НОВАТА ТЕМА

# 294
  • Мнения: 660
Цитат
Емма много спа, когато й бихме Пентаксима. Вие кога го правихте?
Сега виждам Гита ,че си ме питала вчера,ами биха го прде 3 дни,ама преодължава да е сънен,да го държи толкова пък,сигурно е пот времето Whistling
Добро утро от нас иначе Hug

# 295
  • Мнения: 1 380
Ив4енце, много съжалявам мила Sad Дано баба   все пак се оправи  Praynig
Мерси мила, но уви - страшно напреднал рак има горката...

Искам да ви питам спешно, излязоха ни крустите - бебешката кал. Как ТОЧНО да ги третирам. Ние  след баня мажем и нежно с четката разресваме да падат. Обаче ми се струва май че е по-добре това преди баня да го правим, за да може да му се измие после главичката?!!? И другото - с какво мажете - аз първия път със зехтин, но на следващия ден много гадно му миришеше главата ooooh!!!?!?!
На Себа мед има специален шампоан против кръсти, ние го използваме и нямаме проблем. Действа....

Общи условия

Активация на акаунт