Какъв тип сушилня?

  • 50 121
  • 133
  •   1
Отговори
# 60
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 703
Да използвам темата зада попитам - тези сушилни, малките,които са от някаква промазана материя и са сгъваеми, които сега ги рекламират в Телешоп, някой има ли информация за тях? Вероятно са поредният боклук, изглеждат много измислени, ама някой ако знае нещо, моля да се включи.

# 61
  • Пловдив
  • Мнения: 23 739
Да използвам темата зада попитам - тези сушилни, малките,които са от някаква промазана материя и са сгъваеми, които сега ги рекламират в Телешоп, някой има ли информация за тях? Вероятно са поредният боклук, изглеждат много измислени, ама някой ако знае нещо, моля да се включи.
Тук сме по машините.  Simple Smile Това не го знам какво е Simple Smile

# 62
  • София
  • Мнения: 752
янтра, наде, кви са ви сушилните?


Ariston ASD70C
кондензационна

# 63
  • Мнения: 3 576
Момичета, за това нещо ли говорим, щото лееекинко се ориентирам към него вече ? Wink
http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09016730

# 64
  • София
  • Мнения: 752
Момичета, за това нещо ли говорим, щото лееекинко се ориентирам към него вече ? Wink
http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09016730


Да точно тази е нашата, но имай впредвид, че е шумничка

# 65
  • Мнения: 3 576
Ех, тия Аристон все шумни бре....  ooooh!
Пералнята ми е такава, много съм си доволна от нея  Heart Eyes, но много бучи на центрофуга.
Сега мисля и пералня, и сушилня да ги забутам в един килер на долния етаж, пък нека си шумят....

Електролукс-а шумни ли са, някой има ли наблюдения??

# 66
  • Пловдив
  • Мнения: 23 739
Не знам дали са шумни, никога не съм виждала в действие съшилня Електролукс. Чисто субективно мнение - когато ги гледах в магазина менюто им за избор на програми ми се стори сложно за употреба. Може и да бъркам Peace

# 67
  • София
  • Мнения: 752
Ех, тия Аристон все шумни бре....  ooooh!
Пералнята ми е такава, много съм си доволна от нея  Heart Eyes, но много бучи на центрофуга.
Сега мисля и пералня, и сушилня да ги забутам в един килер на долния етаж, пък нека си шумят....

Електролукс-а шумни ли са, някой има ли наблюдения??

Скоро си купихме нова пералня Аристон и се води Super Silent - наистина е много тиха, но не знам кога схте поцхнат да произвеждат и тихи сушилни (може вече и да има но не съм проучвала)

# 68
  • София
  • Мнения: 718
Ние имаме на принципа на конденза - има само едно чекмедже, в което се събира водата.

# 69
  • Мнения: 2 441
Моята сушилня е WHIRLPOOL с долна кондензна кутия, сложила съм я до пералнята в нишата, която ползвам като перално помещение. Може да се монтира и върху пералня, но трябва да е от същата марка. Доволна съм, малко е шумничка, но толкова перани по-шумни съм чувала, че нямам проблем. Освен това има допълнителна функция - топли чрез топлообменника и половината апартамент спокойно се топли от издухания въздух, ето ти спестяване от парно.

# 70
  • В Голямото село
  • Мнения: 560
hrisito и percepolis, можете ли да дадете линк да ги видим вашите сушилни? Окончателно съм решила да е с долна кондензна кутия, само че още се колебая за марката...

# 71
  • София
  • Мнения: 718
Заповядай и успех с покупката.
http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09013697

# 72
  • Мнения: 561
Момичета, тепърва ще си купувам пералня, но се замислям и за сушилня. Единственото място за втората е върху пералнята. Трябва ли да са тогава от една марка, има ли някакви по-специални закрепвания или направо на пералнята се поставя?

# 73
  • Мнения: 685
Трябва ли да са тогава от една марка, има ли някакви по-специални закрепвания или направо на пералнята се поставя?


Трябва да са с еднакви размери, за да може сушилнята правилно да стъпи върху пералнята! Има едни малки тапи (включени в комплекта на сушилнята), които се слагат на крачетата на сушилнята да не драскат повърхността й.

# 74
  • Варна
  • Мнения: 25 280
Леко оф-топик, ама зверски ме дразни климатика на тея над нас, който капе върху външните ни алуминиеви щори. На драго сърце бих го сменила за сушилня или пералня.

И един офф-съвет Laughing Помоли ги да удължат извеждащата водата тръбичка, така че да капе на улицата, а не върху щорите ти. Сега гледам климатика на долния етаж - тръбата му излиза на почти метър напред.
А за сушилните - сестра ми има и от нея знам, че е доста шумна.

Общи условия

Активация на акаунт