A Dios rogando y con el mazo dando - España

  • 19 451
  • 283
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 409
4ЕСТИТО МОМ4ЕНЦЕ АНЕТ  bouquet МНОГО ДА ВИ РАДВА МАЛКОТО 4ОВЕ4Е!ВЕЛИКО НЕ6ТО Е ДА СТАНЕ6 МАИКА ,ДА ДАРИ6 ЖИВОТ!Малкото 4ове4е малко ти е променило плановете,но важното 4е вси4ко е наред  bouquet,Не се тревожи барзо 6те натдаде с килцата Laughing,наистина по-добре си го карми .Аз по4нах като теб,касно ми слезе кармата и не иска6 после да су4и,4е гардите ми бяха станали ужасни и я спрях.Хаеде целувки на вси4ки да ходя да се боядисвам и готвя

# 256
  • Мнения: 62
Анет 4ЕСТИТА ПЪРВА РОЖБА,ДА ТИ Е ЖИВ И ЗДРАВ И МНОГО ДА ВИ РАДВА.




# 257
  • Spain
  • Мнения: 3 750

Anett  честито ви мом4енце!
да ви носи много щастие и любов!
да расте голям и да бъде вашата гордост !
 още веднъж 4естито на теб и мъжа ти !
   bouquet
 бързо и безпроблемно възстановяване на теб !

# 258
  • Мнения: 1 818
Анетт,да ви е жив и здрав малкия Алекс!Да расте здрав ,да го гледате лесно и много да му се радвате!  bouquet  bouquet  bouquet



фрики,давай я темата  Hug

# 259
  • ES
  • Мнения: 2 172
Фрикиии, и аз я искам тая тема порфа

Анетт, много ти е хубава бубата и как спинка само. Не ми се вижда мъни4ък. ВъзстановяваШ ли се?

Асто, виж как хубаво си написала за кърмата.   Peace  А ти заЩо спря да я кърмиШ твойта принцеса. Не искам да се хваля, но Мите не съм го 4ула да каШля, има те4 от носа от време на време, но след това винаги има нов зъб. Нас ни тръШка по неЩо, него не. Да 4укна на дърво де.  Praynig Кърмата е най_полезното, най_доброто, най_евтиното и лесно за прилагане хранене. Няма да стирилизираШ ШиШета, да ставаШ посред ноЩ да топлиШ и преваряШ вода. Кърмените деца са с по_малко алергии и т.н. Няма да изнасям лекция, 4е то половината форум е пълен с информация и полемика за кърменето. Но искам да 4етат и бременните бул4ета  Laughing .

А за Слави, той е бил болен доста преди това, но как тъй избра да си даде ентревистата то4но на финала на Биг Брадър?¿

Доностия, изкара ли онлайн курса по контабилидад. Аз номините ги свърШих, сега съм на релацион лаборал.

# 260
  • Мнения: 10
Честито бебче на мама  АNETT,да сте живи и здрави и бързо възстановяване!  bouquet

Последна редакция: вт, 02 окт 2007, 23:41 от lyonca

# 261
  • Мнения: 3 098
gery,като някоя стара свекърва си с темата за кърменето. Wink
Хубаво е,да...която се храни и може да осигури нужните елементи.
А Митето е здрав,защото си го гледаш ти.В момента който навлезе в детски колектив тук,вси4ко се променя.Това ни се слу4и на нас,а и на много мои познати.
За алергиите незнам.Аз съм била доста време кърмена,а имам такива.Освен това като дете бях доста болнава.Непрекъснато ме водеха по санаториуми и какви ли не по4ивки за укрепване.
Мъжа бил кърмен 1 ден,после на кисело мляко,тогава нямало адаптирани такива.Еми като скала е,да ми е жив и здрав и така да продължава! PraynigНе е имал слу4ай да отиде на лекар,освен за бъбре4ни кризи.

# 262
  • Мнения: 329
Момичета,искам да споделя нещо.Малко съм притеснена.Този месец не ми дойде.Аз има преди време подобни изпълнения на организма ми,но гинеколога каза да пия противозачатъчни една година.Тази година свърши май месец.И ето няколко месец след това отново ми се получава същия проблем.Имах ония ден само 3 капки кръв,a съм се подула като наденица имам и болки като ПМС.Направих си тест за бременност -  EFN Закъснява ми 3 седмици.Не знам дали да не си направя 2ри тест?!Чувала съм,че и други момичета и жени имат нередовен цикъл.Много ще съм ви благодарна,ако си изкажете мнението.Благодаря! Flowers Four Leaf Clover

 Flowers Rose Лека нощ на всички и сладки сънища на бебета,по-големи деца,на вас,и не на последно място на татковците!!! smile3531

# 263
  • Мнения: 350
Gery_Cherry според мен направи повторен тест, но ако продължава отиди при личния и му разкажи може да те изпрати при гинеколог или да ти направят изследване.  Имай впредвид че при смяна на сезоните е възможно също закъснение на цикъла, но ако се притесняваш иди на преглед, така поне ще разбереш какво ти има. Успех дано всичко е наред с теб! newsm10  bouquet
Оздравяха ли вече болните дечица?
Пожелавам на всички мами, дечица и бебоци лека нощ и сладки сънища! smile3522 smile3524 newsm46

# 264
  • Мнения: 1 128
Малко късно ,но все пак
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МАРИЦА И МАРИПОСА.ДА СТЕ МНОГО ЖЕЛАНИ,ОБИЧАНИ И ГЛЕЗЕНИ.САМО РАДОСТИ ДА ВИ СЕ СЛУЧВАТ  И НЕКА ВСИЧКИТЕ ВИ МЕЧТИ СТАНАТ РЕАЛНОСТ.  bouquet  bouquet  bouquet

# 265
  • Мнения: 1 128
ETO ПЪРВАТА ТРЕТИНКА,ДРУГИТЕ ДВЕ ТРЕТИ УТРЕ КОГАТО МИ ОСТАНЕ МАЛКО ВРЕМЕ.
ЛЕГЕНДА

1 Tipos
2 Naturaleza
3 Capacidad juridical
4 Denominaci?n
5 N? de socios
6 Responder frente terceros
7 Formalidades de constituci?n
8 Capital minimo
9 Representacion del capital
10 Desembolso
11 Organos rectores
12 Tributaci?n
13 Normativa


1.1   EMPRESARIO INDIVIDUAL
1.2   ACTIVIDAD EJERCIDA HABITUALMENTE
1.3   A NOMBRE DEL TITULAR Y BAJO LA RESPONSABILIDAD
1.4   LIBRE Y SERA NOMBRE COMERCIAL
1.5   SOLO EL TITULAR
1.6   ILIMITADA ( RESPONDE CON TODOS SUS BIENES)
1.7   NINGUNA ( ES VOLUNTARIA LA REGISTRACI?N EN EL REGISTRO MERCANTIL)
1.8   EL NECESARIO PARA PRIMEROS GASTOS
1.9
1.10
1.11 EL TITULAR
1.12 IRPF
1.13 C?DIGO DE COMERCIO
-------------------------------------------------------------------------------------------------------

2.1 SOCIEDAD CIVIL
2.2 CIVIL
2.3 NO TIENE PERSONALIDAD JURIDICA PROPIA
2.4 NOMBRE LIBRE CON LA TERMINACI?N S.C.
2.5 MINIMO 2
2.6 RESPONSABILIDAD MANCOMUNADA Y SUBSIDIARIA
2.7 NINGUNA
2.8 EL NECESARIIO PARA GASTOS INICIALES
2.9
2.10
2.11 TODOS LOS SOCIIOS PODRAN SER ADMINISTRADORES
2.12 IRPF
2.13CODIGO CIVIL

3.1 COMUNIDAD DE BIENES
3.2 CIVIL
3.3 NO TIENE PERSONALIDAD JURIDICA PROPIA
3.4 NOMBRE LIBRE CON LA TERMINACION CB
3.5 MINIMO 2
3.6 RESPONSABILIDAD MANCOMUNADA Y SUBSIDIARIA
3.7 NINGUNA
3.8 EL NECESARIO PARA PRIMEROS GASTOS
3.9
3.10
3.11 ADMINISTRADORES TODOS LOS COMUNEROS
3.12 IRPF
3.13 CODIGO CIVIL

4.1 SOCIEDAD COLECTIVA
4.2 MERCANTIL
4.3 PROPIA
4.4 DEBEN APARECER EL NOMBRE DE  TODOS LOS SOCIOS COLECIVOS( EN ESTE CASO Y “ CIA “) Y S.Co
4.5 MINIMO 2:
   CLASES DE SOCIOS:
      .- INDUSTRIALES: APORTAN TRABAJO
-   CAPITALISTAS: APORTAN TRABAJO Y CAPITAL
4.6 ILIMITADA
4.7 ESCRITURA PUBLICA,ESTATUTO,INSCRIPCION EN EL REGISTRO MERCANTIL,LIQUIDACION DE AJD/ ITP
4.8 EL NECESARIO PARA PRIMEROS GASTOS
4.9
4.10
4.11 PUEDEN SER ADMINISTRADORES: UN SOCIO,O VARIOS, O TODOS EN CONJUNTO
4.12 IMPUESTO SOBRE SOCIEDADES
4.13 CODIGO DE COMERCIO
      
   

# 266
  • Мнения: 1 461
Аз съм за кърменето, Мая е на 4,5 месеца и е само на кърма все още нищо не съм и давала и така смятам да е докато направи 6 месеца. Съгласна съм с Марица ,че докато майката си гледа детето е по здраво казвам го от опит. В момента в който детето зопочне да играе с други деца , прихваща от други деца вируси , специално в БГ има много майки който не се съобразяват и си водят болните деца по площадките. Галина е кърмене 6 месеца но е алергична към много храни и полени, домашен прах и какво ли още не ,и се оказа ,че не е трябвало да я кърмя ,а е трябвало да бъде на специално мляко за алергични деца но това е трябвало лекарите да го установят, защото тя се обриваше постоянно ,а те ми казваха ,ами бебе нормално е да се обрива. Но при всеки си е индивидуално, пожелавам на всички кърмени и некърмени бебнца да растат много много здравички.  HugПри мен кърмата слезе когато Мая беше на 20 дена до тогава едвам и стигаше, но аз не се отказах бях упорита ,защото зная ,че кърмата се стимулира най-добре когато бебето суче.
Моята щерка се събуди в 3 часа гладна готвих и три различни неща, защото не харесва, на капак на трудния ми ден, така се очертава утрешният да е още по труден. Дано поне сега заспи бързо.... но е то че Мая се събуди и пее ........

# 267
  • Мнения: 217
Добро утро моми4ета,при нас е много лошо времето,едно мра4но и валиии  Sad ,сутринта като станахме беше толкова тъмно 4е се за4удих дали не са сменили 4аса,проверих вси4ки часовници  Laughing .
Анет честита ти рожба,да е много,много здрава и винаги да ви радва    bouquet
По повод кърменето,не мисля че има жена която да не знае че за бебето е най-полезна кърмата,но истината е 4е има кърмени деца със слаба имунна систма и такива които не са кърмени а са много здрави,според мен вси4ко е индивидуално,и зависи и от хранененто след това и средата в която живее едно дете.
Gery_Cherry ,полу4ават се такива неща,цикълът се влиае от много неща,дори и от рязка смяна на храната която ядеш,аз имах такъв слуай миналата година,закъсня ми с пове4е от 3 седмици.Но ако имаш основания за съмнение и по важното ако не искаш евентуалния положителен резултат по добре отиди на лекар.
Желая ви лек и успешен ден   bouquet

# 268
  • Мнения: 789
Честита ти рожбичка Алекс,Анет!Да ви е жив и здрав,много радост и щастие да ви носи!Да расте умен и жизнерадостен!

Оздравяха ли всички?

Аз много,много не съм в час тия 2 дни.Заела съм се тука с една дома6на работа,пък да видим дали 6те потръгне.Рисувам с пирограф и вече имам един желае6т да купи картина.Дано се получи,че както съм се ентусиазирала...

Дайте идея за добър детски перилен препарат,че тоя Норит не6то взе да не ми харесва! Thinking

# 269
  • Мнения: 176
Anet, да ви е жив и здрав макия мъж, щастливо и безгрижно детство му пожелавам!

Асто, направо ми се пълни душата като чета как защитаваш кърменето Peace, пък аз дето толкова исках да кърмя можах само 2 седмици и то с големи мъки.Бебка реве6е от глад, а аз от безсилие,че нямам кърма. Трябва6е да съм по-настоятелна,но както и да е за следващото ще знам.

Анет, дохранването е най-сигурния начин към дестетето-казвам го от личен опит.Наскоро обаче четох нещо,което много ми хареса-По добре биберон с любов,отколкото цица с нерви Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт