A Dios rogando y con el mazo dando - España

  • 19 448
  • 283
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 3 098
Добро утро,моми4ета!
Благодаря за поздравленията,Кар4ита  Hug за музикалния поздрав.Миро съм му фенка. Flutter
Прекарах си страхотно в4ера,имах доста изненади,но най_ми напълни душата един огромен букет,който полу4их. Heart Eyes
Десислава, найстина има много хубав глас, единствено преди 3 години я видях в Варна в сладкарницата в която работих изглеждаше много добре и се държеше добре в смисъл не се надуваше докато другата Алекс парадираше със страхотно сомочувствие
Деси е студентка в Браун,Щатите.Освен това водеше"Полет над нощта" по сателитния канал и радиоводеща беше.Тя се омъжи.Гласът й е невероятен,много ми липсва това моми4е в "Шоуто на Слави".

Анет,желая ти леко раждане и дай Боже вси4ко да е наред! Praynig HugДа се похвалиш,когато вси4ко мине. Party

# 226
  • Мнения: 217
Здравейте моми4ета  Hug
Честит празник на Марица и Марипоса на патерици,желая ви най-ве4е много,много здраве,щастие  и винаги да се чуствате оби4ани    smile3525  newsm51
Марица аз си смених книжката преди няколко месеца и доколкото разбрах когато се прибереш в Бг и искаш да си вземешстарата,връщаш испанската и ти дават българската,но не съм ного сигурна.Не знам дали има зна4ение до кога ти е българската,какво става когато и исте4е срока,или ти издават испанската със същия срок.Накарайте някой в Бг да се обади до полицията и да попита.
Пожелавам на вси4ки много усмихната и успешна седмица   bouquet
Леко раждане на Анет,дано вси4ко мине по най добрия на4ин  Peace

# 227
  • Мнения: 1 818
И аз я мисля Анет!Дано всичко мине добре и да се гушкат скоро с бебока! Praynig

фрики,благодаря ти за информацията и линка...много ценни са за мен! Heart Eyes

Ох ,момичета,пак е топло при нас...искам вече хладинка.Все се чудя какво да му слагам сутрин на Давид.Като тръгваме е хладничко,но на обед става топличко...

# 228
  • Мнения: 409
4ЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МАРИПОСА И МАРИЦА!МНОГО КАСМЕТ,ЛУБОВ И 6ТАСТИЕ  bouquetИ аз си мисля днска за Анет дали ве4е гу6ка малкото 4ове4е Hug,дано вси4ко мине нормално  Praynig.Да ставам 4е 6те излизам на разходка да се оправяме с малкия сладур.После 6те вляза пак Peace

# 229
  • Мнения: 1 461
Влизах в октомврийската темичка но няма новини за Анет, много се притеснявам и вълнувам , нали скоро минах по този път. Дано всичка е наред при тях
Днес пуснах най-после паспортите на децата , ще бъдат готови малко преди да тръгнем. Вече съм по спокойна. Галина ми направи алергичен спазъм, а педито му вика но това бронхит и я натъпкаха с антибиотици. Но този път отидох при хомеопат, и за учудване добре се повлиява днес е по добре, много се притеснявам какво ще правя като дойдем в Испания когато ми се разболее  ooooh!

# 230
  • Мнения: 350
Дано при Анет операцията е минала благополучно и вече гушка своето бебче!  newsm17
Габи при вас слънце пече, а при нас дъжд тая сутрин. Наистина е много гадно време, и не знаеш с какво да се облечеш, а и в момента има отвратителен вирус, с температура, повръщане, разтройство, пазете се! Вече незнам как да се предпазвам при нас цялата къща е пламнала от тоя вирус, та барабар с кучето и то болно.  #Crazy smile3506
Днес трябва да отида да взема резултатите от изследванията и дано всичко е нормално с бебо, че напоследък все кошмари сънувам.
Айде лек ден на всички и дечицата да оздравяват по бързо!

# 231
здравеите.
Кар4ита мерси за инфото, макар4е таиа другата пежица дето иа наименува, се едно ми каза Фиданка, нито иа знам, нито ме интересува, особенно ставаики дума за 4алги, нали ти каам 4е само мариа поизнавам и то от натиакването на приателкатами.
И тва дето се притесниава6 с педиатрите тук със сигурност е нормално, но се успокоиаваи с мисълта 4е със сигурнйост нито си първата нито си последната. със сигурност има и хора дето и мъж ниамат там, ти поне тои ти е упората сприамоп децата. пък и  тва сте те кара да го у4и6 тоиа испански, не е малък стимол.

искам да ви се опла4а 4е в4ера слу4аино попаднах на едно видео в youtube на Слави Трифонов, и бе6е една ентревиста с него вероиатно през април за ослепиаването му и на диасното око.
може ли ниакои да ми даде ниакаква информациа за него пресна, 4е много ме развалнува.
поздрави на вси4ки

# 232
  • ES
  • Мнения: 2 172
.......искам да ви се опла4а 4е в4ера слу4аино попаднах на едно видео в youtube на Слави Трифонов, и бе6е една ентревиста с него вероиатно през април за ослепиаването му и на диасното око.
може ли ниакои да ми даде ниакаква информациа за него пресна, 4е много ме развалнува.
поздрави на вси4ки

 Ето
Но мое ли4но мнение е, 4е тая работа с болестта си е 4исто медиен трик, макар и твърде солен. ЗаЩото докато уж беШе болен и не водеШе Шоуто си е успял да запиШе цял един албум и после ходи 1 месец на турне из цяла България.

# 233
  • Мнения: 329
Здравейте момичета!Нямам време да чета постовете,надявам се че всички сте добре и няма болни дечица.Много щастие тази вечер newsm03 и умната!!!(ако не русата,хихихи и аз съм руса)  newsm62

# 234
  • Мнения: 350
Момичета тази вечер се опитвам да вляза в форума и все не мога и вие ли имахте проблем с влизането като мен. Резултатите от изследването За даун са отрицателни, това ми каза днес гинеколожката. Някой има ли информация Анет роди ли вече? newsm78
Лека нощ и спокойни сънища за мами, дечица и бебоци.  love001

# 235
  • La casa de Mickey Mouse
  • Мнения: 1 368
здравейте и от нас
ние ве4е сме си в къЩи
на 27 в 4 сутринта спуках води, в на4алото не разбрах мислех 4е съм се напишкала, толкова ми се спеше, 4е 4ак след половин 4ас се усетих 4е съм оЩе в тоалетната и не спирам да пишкам  Joy
та разбрах какво става
но нали на другия ден имах да върша оЩе куп неЩа освен това трябваше и да си взема колата реших 4е няма да ходя никъде и Ще си легна
в тоя момент оба4е полу4их една силна контракция, събудих мъжо и му викам май Ще раждам, но няма да е днес, той опули ей такива о4и  #Crazy и вика знам 4е раждаш и знам 4е няма да е днес и аз пак ама ми изтекоха водите и 4овека онемя то4но след половин 4ас бяхме в болницата, в 5 ми ложиха система да спрат контракцийте, подготвиха ме и в 7,10 малкото 4ове4е беше на бял свят, заклеЩи му се главата при излизането, аз виждах вси4ко на отраженията на лампите над главата ми, в тоя момент мислех 4е Ще умра, ускори ми се пулса, луднах анестезиолога (беше през цалото време до главата ми държеше си ръката на 4елото ми и ми говореше и успокояваше, невероятно съм доволна от целия си престой в болницата грижеха се за нас прекрасно), но го изкараха и аз се успокойх, видях го, отнесоха го и заспах
много сме малки 2.500 49 см( така ни изписаха) имаме мнгоо коса и енй прекрасното 4ове4е, 4увството е неописуемо
нямам кърма, само коластрра и се дохранваме, много е лаком и само спи и яде, цапа по 10 памперса  hahaha

# 236
  • En un lugar de La Mancha...
  • Мнения: 284
честито на Анет!Да ти е живо и здраво бебчето и да ви носи много радост и щастие!

Радвам се,че всичко е минало успешно.Станало е по-рано,но така си си спестила стреса и нервите от последните дни.Сега бързо да се възстановяваш!
Само остава  да ни кажеш как се казва Grinning.

# 237
  • Мнения: 1 128
ANNET,ЧЕСТИТА РАДОСТ.ДА ВИ Е ЖИВО И ЗДРАВО И ДА ПЪЛНИ КЪЩАТА С ЩАСТИЕ.
Леко възстановяване и да знаеш,че като за начало коластрата е напълно достатъчна,защото е изключително хранителна.Ако засуква добре няма нужда да го дохранваш с друго.Слагай го честичко на гърдата,особено ценно е сукането между 5 и седем сутринта, бебоците инстиктивно си знаят работата.

# 238
  • Мнения: 221
     Е, хайде Честито на мама ANETT. Да сте живи и здрави и много да се слушкате и обичкате!  newsm51 newsm51 newsm51  Не каза как се казва. Радвам се, че всичко мина вече.

    Ние вече сме с колики и се дундуркаме денонощно докато заспиме. Как се превива миличката, но иначе не плаче. Нямам време да ви чета много, нито да пиша, но иначе съм всеки ден плътно до всички във форума. В смисъл подавам по едно око, когато мога.

  Честит рожден ден на Марица и mariposa с малко закъснение  Много здраве и щастие Ви желая!

    gaby_s и при нас все още е топло, но аз пък съм доволна, че ще се възползвам от последните лъчи, за да изкарам бебка малко на Слънчице.

# 239
  • Мнения: 3 098
4естито Анет!
Да ви е 4естито раждането на син4ето ви.Желая ви да е здрав и все така доволен и много много хубави моменти и на трима ви!
На теб бързо възстановяване!



Anet,не разбрах,още си под влияние на емоциите и си писала поразхвърляно  Wink с цезарово се4ение както беше запланувано ли роди?

Общи условия

Активация на акаунт