A Dios rogando y con el mazo dando - España

  • 19 452
  • 283
  •   1
Отговори
# 240
  • ES
  • Мнения: 2 172


Честита първа рожба, Анетт! Да ти е жив и здрав сина, да ви носи много радост и щастие!

Ама ти забрави да пишеш как го кръстихте. За след операция много бързо те изписаха, знам, че ги държат поне по 5 дена, значи бързо си се   възстановила. Ако искаш съвет не го дохранвай, слагай го на гърдата честичко и кърмата ти ще слезе, иначе ще свикне че биберона пуска по-лесно и ще се отбие. Не знам дали си решил ада кърмиш и колко, но поне първите месеци го кърми.
На добър час!  Heart Eyes

# 241
4естито и от мен Анет да сте много здражи и да си носите стастие взаимно.
не каза ка се казва бебока??
и аз потретвам да не го дохрнава6 калострото е ,мпогп хранмително за новородените, а и то е на4алото на на процеса на слизане на млиакото. доказано е биологи4но 4е жсиака йена може да курми, така 4е анимо, и ако те боли знаи 4е е само на4алото, останалото е като песен, и знаи 4е ниама нисто по добро от маи4иното млиако за бебетоти, и нисто по добро от жруската мейду теб и него за теб през курменето. химиата между двамави е единствена, изйижеи иа заслужаваси¡¡¡¡¡

гери маи не си гледала интержиутому на Слави, гледаи го има го в иутубе. от там сте разбере6 засто е турнето, тои даже го казва, незнам..... но не мислиа 4е бе6е номер от негова страна, просто прекаленно перфектно е, а слави е добур актиор но не 4ак толкова за да е номер, сте ми се да му виарвам, много ме развалнува ентревистатаму.
4ао

# 242
  • Мнения: 329
  Two Hearts Анет , честито , честито, честито !!! Цял живот много да ви радва  Two Hearts

# 243
  • Мнения: 200
Здравейте момичета!!
Искам на всички Ви да благодаря за пожеланията, прегръщам ви всички!!
Аз от няколко дни не се чувствам добре, първо беше малка настинка, после стана синузит, след това повръщане и температура....И не знаят дали не е нов вирус или антибиотика, днес съм по-добре..
 
АНЕТ  най-големия подарък който ви поднася живота е детето!! Радвайте му се всеки миг,всеки час и всяка минута!!
Честито!!
   bouquet

Марица  Честито и на теб на патерици!! С пожелания за много здраве и щастие!!  bouquet

# 244
  • La casa de Mickey Mouse
  • Мнения: 1 368
благодаря ви моми4ета
да родих със секцио просто по рано от заплануваното
малкото дива4е се казва Алекс, и го дохранвам заЩото паднахме много в теглото, инъ4е не спира да су4и, имам малко кърма ве4е но е много рядка, незнам какво да правя от вси4ко на света най много искам да го кърмя но остава гладен и пла4е, инъ4е първо си търси гърдата после биберона
сега Ще видим на консултацията в петък

# 245
  • Мнения: 1 128
Габи,имам една страхотна тема за видове фирми, сьдебни задьлжения, как са формулирани, какви даньци се плацат и т.н.Ако искаш ще я постна, само 4е е малко дьлга Mr. Green

# 246
  • Мнения: 350
Добро утро момичета.
ЧЕСТИТО АНЕТ! Нека малкото сънчице Алекс ви носи много радостни моменти в живота ви и нека бъде спокойно бебе! На теб Анет ти пожелавам бързо възстановяване!  bouquet

Не се отказвай продължавай да го кърмиш постепенно ще слезе кърмата, в началото е така после се сгъстява. Това ми го каза приятелка акушерка, още преди време когато я питах за кърмата доколко е полезна и как е в началото като родиш. Когато имаш време покажи някоя снимка на твоя малък мъж. Една от племениците роди юни месец, и още от самото начало започнаха с сухото мляко, което аз не възприемам. А в началото имала но било много рядко и тя се отказала да я кърми. Сега е на 4 месеца и е 7 кг., а се роди 4.100кг. и това от сухото мляко. НО си мисля че нищо не може да замени майчиното мляко, и детето е по здраво.
mariposa бързо оздравяване, и да кажа само че има гаден вирус и той е с повръщане и температура..

# 247
  • La casa de Mickey Mouse
  • Мнения: 1 368
ето малко снимки
http://www.snimka.bg/profile.php?view_album&album_id=178422
име bebeoktomvri
paroal sladkimami

# 248
anet курмата е винаги риадка в на4алото, при испразването на гурдата е наи густото и наи мазното така да се каже, демек наи хранителното, ако наистина иска6 да го кърми6, има много артикули в интернет и стра6но много книги, за кърменето, които сте ти дадаат да разбере6 4е е един свиат и 4е вси4ки можем да кърмим. казжамтиго аз, дето дори не исках а накрвиа кърмих и то много дожолна от себеси, в продължение на 2 месеца и половина и сприах по други при4ини, но не застото ниамах кърма, а състо сте се сблъсне6 и със тва 4е на около 20те дена на бебето сте си увели4и дозата и сте ти се струва 4е ниама6 кърма, но не е така, триаабва да го слага6 пове4е за да ти се увели4и "производството". колкото пове4е су4е толкова пове4е кърма се произвежда, казвамтиго аз застото в момента съжалиавам 4е иа сприах, и не 4е е късно стото мога на ново да иа засу4а но ве4е е голиама и сте е по трудно да е само на кърма и то в на4алото така 4е.....
не си мисли състо 4е искуственото млиако е по добро, единственото което пра<ви е да помпи децата, незнам дали си виждала дебело бебе от само кърма, от ле4е де формула по4ти вси4ки, аз моиата иа гледам сега ако не и намалиа малко дозата за броени дни става като натъпкана със силикон, тва от кърмаци не става. и млеката са едни и състи във фармациата, аз например и давам Алмирон, то е наи скъпото млиако стото уж имало имунна застита, бабини дижитини, това го има само кърмата¡¡¡¡¡¡ маи баиа се уваиакох.......
надиавамсе педиатрите и мед персонала да са ти помогнали стото на мен мнлого ми помогнаха и ако не биаха те в на4алото може би стиах да се откажа от болки, слава богу не бе6е така и истърпиах само ниаколко дена после си4ко бе6е по вода.
ади до.

# 249
анет много е сладък с тиа коси ми прили4а на моита кукла като се роди, токииата(не мислиа 4е е сако с кол4а) на максикосито и миникуната са от българиа нали??  Embarassed Embarassed

# 250
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
4естито на Анет и Гоя

Да са ви живи и здрави децата и само радости да ви носят.

4естито и на МАРИПОСА и МАРИцА

# 251
  • Мнения: 1 461
Анет честита ти рожбичка нека расте жив и здрав и много да радва мама и тати  bouquet

# 252
Анет ,ей сега видях снимките на малкото 4ове4е,мноооооого ти е сладьк Heart Eyes,да ви е жив и здрав.

Такаааа,а пьк ние ве4е ходим на бойни изкуства Laughing,хахахахаха,мойто дете е най_малкото от ви4ките Heart Eyes,май имаШе оЩе едно,но не сьм сигурна.Като ги записвахме от неговият клас имаШе поне оЩе 3 деца,пьк сега никакви ги няма Rolling Eyes.Та така,зна4и ,дойде у4ителя и аз му казах на Алекс да не се отделя от него,заЩото трябваШе да отидат в друга зала някьде отзад в у4илиЩето и нали моето сльнце е най_малко та аз му казах да не се отдале4ава от ·баткото",който нямаШе пове4е от 28 години Laughing.И моето гар4е Heart Eyes отиде и си хвана у4ителя за рь4и4ката и не го пусна Joy,около него голямите ска4ат ,ти4ат,бият се моето дете хванато за рьката на у4ителя и не се пуска от там Laughing,та така.....така заминаха за залата и така се вьрнаха,хванати за рька Joy hahaha Joy.Другите деца ве4е бяха "излетяли" на някьде ,но моя боец hahaha,не се пуска от рьката на баткото.
После го питам какво правихте а той ми обяснава ,4е баткото не му бил дал да се ка4и на мотор4ето hahaha(там кьдето "тренират" има игра4ки).И това само,друго не ми казва.
Отидохме ние на спирката и аз му казвам на Алекс ,4е ако ми каже какво са правили ,Ще му купя сладолед и наШият боец ско4и от пейката и залегна на земята да прави лицеви опори Shocked Shocked hahaha Joy hahaha Joy,хахахаха намерих аз златната думи4ка Crazy,след което по4на да лази,аз бях толкова ШаШната от реакцията ,4е докато реагирам той ве4е беШе целият в прах Confused.
Оба4е да ви кажа ,детето направи две лицеви опори Shocked Shocked Shocked,аз не мога и една да направя Laughing Embarassed Laughing

# 253
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Анет ,ей сега видях снимките на малкото 4ове4е,мноооооого ти е сладьк Heart Eyes,да ви е жив и здрав.

Такаааа,а пьк ние ве4е ходим на бойни изкуства Laughing,хахахахаха,мойто дете е най_малкото от ви4ките Heart Eyes,май имаШе оЩе едно,но не сьм сигурна.Като ги записвахме от неговият клас имаШе поне оЩе 3 деца,пьк сега никакви ги няма Rolling Eyes.Та така,зна4и ,дойде у4ителя и аз му казах на Алекс да не се отделя от него,заЩото трябваШе да отидат в друга зала някьде отзад в у4илиЩето и нали моето сльнце е най_малко та аз му казах да не се отдале4ава от ·баткото",който нямаШе пове4е от 28 години Laughing.И моето гар4е Heart Eyes отиде и си хвана у4ителя за рь4и4ката и не го пусна Joy,около него голямите ска4ат ,ти4ат,бият се моето дете хванато за рьката на у4ителя и не се пуска от там Laughing,та така.....така заминаха за залата и така се вьрнаха,хванати за рька Joy hahaha Joy.Другите деца ве4е бяха "излетяли" на някьде ,но моя боец hahaha,не се пуска от рьката на баткото.
После го питам какво правихте а той ми обяснава ,4е баткото не му бил дал да се ка4и на мотор4ето hahaha(там кьдето "тренират" има игра4ки).И това само,друго не ми казва.
Отидохме ние на спирката и аз му казвам на Алекс ,4е ако ми каже какво са правили ,Ще му купя сладолед и наШият боец ско4и от пейката и залегна на земята да прави лицеви опори Shocked Shocked hahaha Joy hahaha Joy,хахахаха намерих аз златната думи4ка Crazy,след което по4на да лази,аз бях толкова ШаШната от реакцията ,4е докато реагирам той ве4е беШе целият в прах Confused.
Оба4е да ви кажа ,детето направи две лицеви опори Shocked Shocked Shocked,аз не мога и една да направя Laughing Embarassed Laughing
ммм да, бях аз Embarassed

# 254
  • Мнения: 350
Анет видях снимките голям красавец smile3525 smile3521 smile3504, голямо момче да порасне, пу пу да не му е уроки. Много радост да носи на мама и тати!
Май останах само аз от бременните мами, от испанската част на форума, или бъркам? smile3506
Отидохме ние на спирката и аз му казвам на Алекс ,4е ако ми каже какво са правили ,Ще му купя сладолед и наШият боец ско4и от пейката и залегна на земята да прави лицеви опори Shocked Shocked hahaha Joy hahaha Joy,хахахаха намерих аз златната думи4ка Crazy,след което по4на да лази,аз бях толкова ШаШната от реакцията ,4е докато реагирам той ве4е беШе целият в прах Confused.
Оба4е да ви кажа ,детето направи две лицеви опори Shocked Shocked Shocked,аз не мога и една да направя Laughing Embarassed Laughing
ммм да, бях аз Embarassed
Вал нека детето се учи на самоконтрол, нищо че е най малък от всички останали, важно е желанието, а и така тренира  и тялото си, и е по устойчиво на болести, така мисля аз пък може и да греша- другите мами да кажат.

Последна редакция: вт, 02 окт 2007, 15:54 от mimky

Общи условия

Активация на акаунт