Ползвахте ли интериорен дизайнер за новото си жилище?

  • 29 567
  • 338
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 641
Malenna, виждам че си от Варна - моля те дай референции за някой спец в областта който ще свърши работа. Please, please.

# 16
  • Мнения: 6 039
мммммммм, не знам
препоръчвам само една колежка, която обаче сега е с много малко бебе и довършва голям обект. По принцип, тези, които аз познавам трудно се навиват на апартаменти, поради споменатите от мен по-горе обстоятелства. Има сигурно и такива, които биха се навили, но аз не бих препоръчала.

# 17
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Ако имах финансовата възможност, бих ползвала, заради опита му и представата кое от къде може да се купи, винаги могат да се родят нови идеи. Сега се ползвам от собствените си услуги, като творенията ми не са шедьоври, най-вече пак заради финансови ограничения Wink

# 18
  • Мнения: 6 039
Ако имах финансовата възможност, бих ползвала, заради опита му и представата кое от къде може да се купи, винаги могат да се родят нови идеи. Сега се ползвам от собствените си услуги, като творенията ми не са шедьоври, най-вече пак заради финансови ограничения Wink

стига де, хубава е пък и емоцията сам да си го направиш. Стига да ти хареса.

# 19
  • Мнения: 2 270
в българия истинските интериорни дизайнери са малко.Той най малкото трябва да има завършено средно образование свързано с вътрешната архитектура и дървообработването и след това задължително висше образование по архитектура или промишлен дизайн.Всички останали,които са карали някакви 1-2 годишни курсове не са никакви дизайнери и оттам опорачават професията.Дизайн се учи 5 години в университета/точно колкото учи и един лекар или адвокат/Нали не мислите,че това учене е напразно.
Всеки ,който има възможност е добре да се обръща към специалисти в дадена област
Винаги ще се намери с какво да помогне.Може да използваш само съветите му,без да е нужно да ти прави проект/един проект е доста скъп/.Аз съм дизайнер /в момента избягвам интериори-поради голяма част от причините които е изтъкнала МАЛЕННА/ и въпреки всичко бих си наела дизайнер за жилището си.Сигурна съм,че с нещо ще ми помогне

# 20
  • Мнения: 4 447
Да, себе си!  Mr. Green Flutter

# 21
  • Мнения: 175
Не ползвахме своите идеи,но съм любопитна да чуя и професионално мнение.
Тръпката да намериш ,да си представиш и да  сложиш вкъщи нова придобивка  и да съчетаеш вси
чко е голяма.И е много трудно наистина.Хубаво е да се консултраш с някой от време на време,стига товада не те обърка и да не те накара да промениш идейте си.

# 22
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Ако имах финасовата възможност да си го позволя, бих ползвала  Mr. Green
Обаче дизайнерите, които мога да си позволя са много зле, а добрите не са ми по джоба, все пак предпочитам по-скъпа кухня и техника, отколкото да дам 5000-6000Е за интериорен дизайнерски проект  Mr. Green

# 23
  • Мнения: 5 178
Не, не сме ползвали
То и още не е готово на 100% де..
Всичко се рисуваше  - банята дори имаше макет и плочките бяха рисувани и оцветени с молив, кухнята проектирахме с програма и после проекта дадохме на майстора. До тук нещата ми харесват.
Плоскостите за мебелите избрахме заедно, малко беше трудно, но скъпия май лесно се предава Simple Smile

# 24
  • Мнения: 4 447
Ако имах финасовата възможност да си го позволя, бих ползвала  Mr. Green
Обаче дизайнерите, които мога да си позволя са много зле, а добрите не са ми по джоба, все пак предпочитам по-скъпа кухня и техника, отколкото да дам 5000-6000Е за интериорен дизайнерски проект  Mr. Green

КОй ти е поискал такава цена за интериорен дизайн? Моите цени са съвсем различни, явно съвсем не съм в час Crazy

 hahaha

# 25
  • Countryside
  • Мнения: 11 628

КОй ти е поискал такава цена за интериорен дизайн? Моите цени са съвсем различни, явно съвсем не съм в час Crazy

 hahaha
Да уточня за неразбралите интериорен дизайнерски проект мдам, тва не е шега работа Mr. Green, все пак говорим за цялостен проект и цената е на квадрат, ако ме разбирате правилно  hahaha

# 26
  • Мнения: 4 447

КОй ти е поискал такава цена за интериорен дизайн? Моите цени са съвсем различни, явно съвсем не съм в час Crazy

 hahaha
Да уточня за неразбралите интериорен дизайнерски проект мдам, тва не е шега работа Mr. Green, все пак говорим за цялостен проект и цената е на квадрат, ако ме разбирате правилно  hahaha

Знам за какво става дума, но тая цена ти е изпраскал или дизайнера на Белия Дом или някой пълен откаченяк. hahaha

# 27
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Знам за какво става дума, но тая цена ти е изпраскал или дизайнера на Белия Дом или някой пълен откаченяк. hahaha
В интерес на истината добрите дизайнери взимат 70-80Е на квадрат, така че сметни го 80кв по 80Е =  ooooh! Да не говорим, че винаги препоръчват Мартинели, Карло Даниели ала бала, в най-лошия случай Неосет  Whistling

# 28
  • Мнения: 4 447
Знам за какво става дума, но тая цена ти е изпраскал или дизайнера на Белия Дом или някой пълен откаченяк. hahaha
В интерес на истината добрите дизайнери взимат 70-80Е на квадрат, така че сметни го 80кв по 80Е =  ooooh! Да не говорим, че винаги препоръчват Мартинели, Карло Даниели ала бала, в най-лошия случай Неосет  Whistling

Мхм, не си случила на дизайнер ти.  Naughty

 Flutter

Проект, заедно с наблюдение на обекта за изпълнение е между 1000 и 3000 ЕВРО.

# 29
  • Мнения: 2 641
Знам за какво става дума, но тая цена ти е изпраскал или дизайнера на Белия Дом или някой пълен откаченяк. hahaha
В интерес на истината добрите дизайнери взимат 70-80Е на квадрат, така че сметни го 80кв по 80Е =  ooooh! Да не говорим, че винаги препоръчват Мартинели, Карло Даниели ала бала, в най-лошия случай Неосет  Whistling

И аз мисля че цените не са точно такива на добрите интериорни сцпециалисти. На мой колега му направиха в Сф и е много доволен, ама аз няма как да го ползвам във Варна и Шумен...

Моля споделете цените на които сте работили с вашите специалисти.

Общи условия

Активация на акаунт