Мами в Италия - част 47

  • 16 517
  • 274
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 5 476
Мишенце,никой не ми отговаря на телефоните.  Twisted Evil
 Писах им мейл на бланката за инфо. Peace
Принципно в условията им пише ,че може да бъде изпратено в Европа с куриер ,както и ,че може да се плаща с крадитни карти,чрез Paypal.
  Да видим какво ще отговорят. Rolling Eyes
 Я ми прати някакви координати на лични да те държа в течение.  Peace

# 226
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Здравейте  Simple Smile

Добре доШла на бебката на мама Моргъс !

Да расте здрава и послуШна а на мама Юли бързо възстановяване   bouquet Hug Heart Eyes

При нас все оЩе ниЩо ново...
Джулия от 4етвъртък е гастроентерит.ПовръЩа,дриска,боли я корема и има темп. В събота сме стояли цял ден в Пронто соккорсо,правиха и кръвни изследвания и и сложиха една банка с глЮкоза ,4е бая се беШе обезводнила  Confused В4ера уж беШе по живнала ама тая ноЩ пак я боля корема и сутринта неЩо се закаШля и пак се издрайфа.Дано минава по_бързо тая гадост,4е луднахме тотално вси4ки пък и то горкото се измъ4и...
Обе не съм си сложила неЩата в 4антата за болницата Щото тя е лепната непрекъснато за мен. Добре,4е майка ми е тук,4е ина4е направо не знам какво Щях да правя. Като капа на вси4ко май пералнята ми се е с4упила и пла4е за нова. Абе фън отвсякъде...  Twisted Evil

# 227
  • Мнения: 2 379
Иначе в събота бяхме на една изложба, нагледах се на големи изгъзици ( поредните).
През цялото време си спомнях един постинг на Ани за изкуството в една моя тама и колко е била права.
Ауууу, много обичам да съм права Mr. Green
Лени, сещам се за темата и помня горе-долу какво писах ... Ама исках да прочета пак цялата тема и моите писания, а не мога да си намеря постинга, връщайки се назад в собствените ми публикации Thinking
Помогни ми малко Blush Как беше заглавието? Линк?
Интересно ми е да видя до колко това, което съм писала за изкуството като цяло, би могло да влезе във връзка със "скандалното" ми оплюване на някои от най-модерните стилове в дизайна на интериора.
Историята (на изкуството) ни учи, че всички нови течения започват първо от архитектурата. И, ако вътрешният дизайн се числи повече към архитектурата, отколкото към изкуството, то действително пак е интересно да се следят новите течения, тъй като можем да ги считаме за своеобразен ветропоказател и в сферата на изкуствата.

# 228
  • Мнения: 1 843
Глей, глей па шурата...турИ една Дама (що резнА хермелинО, бре?) за аватар и изеднаж взе да звучиш някак по-Ентелектуално... Wink

# 229
  • Мнения: 2 379
Брей, Дирокова Shocked що така, бе?
Джулката тези неща от детската градина ли си ги носи? Confused Горкото мъниче! Дано се оправи най-скоро Praynig
А ти пък един ден мира нямаш! Голям си карък и ти значи!!!

Ако ти трябва нова пералня, да ти похваля тогава марката Gorenje (Горенье). В Италия, до колкото проучих, не е много популярна. Предполагам и на това се дължат сносните цени Wink Ние в София и в двете къщи сме с перални Gorenje и сме много доволни. Тук също си взех такава. Поръчахме по интернет и пристигна след 3 дена вкъщи. Пак съм доволна и си я ползвам със здраве Simple Smile

Еее, а сега точно ми пристигна и креватчето за детската (пак от интернет поръчано) Grinning Отивам да разопаковам!

# 230
  • Мнения: 3 425
Ей ме на и мен  Crazy

Мишенце,просто се учудвам,че във Фр няма такова нещо newsm78 аз бих опитала и чрез самия производител http://www.okbaby.it/index.htm  Peace

Бимбе,в Бг има такива брашна споко!А за свекито ти  #2gunfire

Весел ден   bouquet

# 231
  • Мнения: 2 379
Глей, глей па шурата...турИ една Дама (що резнА хермелинО, бре?) за аватар и изеднаж взе да звучиш някак по-Ентелектуално... Wink
Ааа, аз винаги съм била с "маркови" аватари Laughing Подчертавала съм го вече.
Хермелинът го резнах, понеже ни е малко пространството за изява, а пък обичам едрите планове. Иначе нищо против самото животинче ... Когато бяхме със Симоне в Будапеща (есен 2005), срещнахме в парка мъж и жена, които разхождаха двойка хермелинчета на каишка Shocked Laughing Много сладки животинки Simple Smile
Пък Ентелектуалният тон - моля ви се, кога се наложи, и това го умeeм Mr. Green

# 232
  • Мнения: 6 167
Ани, и аз не мога да намеря темата , но се казваше нещо като..." Изкуство, или царят е гол".
Сигурно са я изтрили покрай почистването на Клюкарника  newsm78

# 233
  • Мнения: 6 167
тук от 3 дни вали, деси.
не мога да си почна прозорците ( голяма драма)
за великден нищо, нищо не съм направила, освен едно великденско дърво с някакви декоративни яйца отгоре,
които са малко и ми трябват още.
още не можем да решим искаме ли гости, или не.
нямам никакво великденско настроение, хич.
просто трябва да изгрее слънце!

# 234
  • Мнения: 1 100
Хайде и от мен "вмък" за малко Wink

Макдирок4е, да се оправяте бързи4ко, милата малка красавица как пострадала Sad Пък и от теб 4акаме вести, дано успееШ най накрай да стегнеШ истори4еската си 4анта за болницата Simple Smile

Бимбе, твойто свеки  Shocked без думи. Пък за захранването: в Бг има по4ти вси4ки неЩа, които се намират и тук на пазара за беб (по4ти). Аз ли4но смятам неЩата, които липсват да си ги заменям и импровизирам с каквото намеря там Hug Ина4е на мен и тук ми харесва как се захранват бебета, само зелен4уците леко ги бие липсата, дет вика Италин4е Crazy

Лени, аз днес запретнах ръкави и по4истих градинската мебел Wink Твой ред е Wink Хубавото сте изкарали уикенда Hug пък темата за бг док. филма я бях зърнала аз, като намеря време Ще се посветя Peace
Ина4е стискам палци и при теб да грейне слънце, да ти дойде настроението Hug

Ей малко снимки от мойто "джардино" преди освежаването му, след : по натам Wink
http://good-times.webshots.com/photo/2037003910093247097vfAQVR

# 235
Здравейте мами в Италия случайно попаднах на вас и искам да ви попитам дали някоя от вас знае какви документи трябва да си приготвя за децките надбавки в Италия.надявам се някоя от вас да ми помогне.Предварително molto grazie. Simple Smile

# 236
  • Мнения: 5 462
Малееее Денис поздравления за кокетната и уютна къщурка(отвън) и градинка .Направо са бонбон ........  bouquet HugХайде покажи малко и от къщата ........плийсссс.......моля те  Praynig

# 237
  • Мнения: 5 462
Абе всички момичета бг/ит имате прекрасни домове !!!! Heart Eyes  bouquet

# 238
  • Мнения: 750
Здравейте мам4ета Hug

Дениска много ти е кокетна градинката Peaceобожавам екзоти4ни цветя.
Сама ли си я подържаш или  има някой да ти помага?Комплименти smile3501

Дирокова  стягай 4антата за болницата,4е да не се полу4ат изненади най-накрая Peace

Бимбе,тая твоя свекърва #2gunfire #2gunfire #2gunfire
не се притеснявай за операцията,вси4ко ще мине О.к Peace
Нямаш ли някоя приятелка да наглежда бебка и свекърва ти докато те няма newsm78

Мишенце,аз си поръ4ах коли4ката от същата фирма http://www.nonsolobimboclub.com/
и 4акам да пристигне в следващите дни.Платих по банков път.Дано вси4ко да е О.К Peace

Офф, аз 4акам с нетърпение да си отида в БГ другата седмица newsm03.Дано времето се оправи дотогава newsm78

# 239
  • Мнения: 2 379
Денис, градинката е чудна! Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт