Мами в Италия - част 47

  • 16 495
  • 274
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 3 388
Не мога да разбера защо моята лентичка / бебешка/ досега сменяше седмиците в сряда, а днес /вторник/ показва вече 18-ет  седмици ...  newsm78

# 271
  • Мнения: 6 167
има една стая, която ми харесва.
но американските някак са ми по-различни от това, което тук се предлага... ( и доста по-ефффтини).
та... ето един мой фаворит, подобно ъгълче с кеф бих направила за мен си))) :

http://www.toysrus.com/product/index.jsp?productId=2415207&c … parentPage=family

# 272
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
...и всичките изглеждат по този безумен (за мен) начин...
Не си сама, и на мен романтичният период явно ми е минал вече Peace.
Точно към сгъваемо легло се бях ориентирала, както и смятах да обзавеждам стаята като за голям човек.
Брат ми 'инвестираха' в дървено легло, абсолютно излишно според мен, но... няма как да се меся, тактично само се опитах да дам акъл и дотам.
С количката също сбъркаха според мен - взеха на Mag England, то огромно нещо това, аз като застана зад нея направо се скривам Shocked. Снаха ми е по-височка, вярно, но как ще го носи това (на полуетажи сме, има 10-ина стъпала до асансьора), а и той не е от най-големите, всъщност дали ще може да влезе изобщо newsm78.

# 273
  • Мнения: 154
Добър вечер, Мами Италиани Simple Smile

Как си я карате  Sunglasses

Денисче, супер градина си имаш, предполагам си е рай през лятото  да си полежиш вурху хавлийка, за малко тенче  Laughing

Гери, добре че те послушах и не изпратих оня модул  Hug, дължа ти почерпка, надявам се скоро да се съберем с Дамите от Милано и да пийнем по едно аперитиво някъде  Sunglasses

 Кала, да знаИш, че благородно ти завиждам, че си в София и на мен много ми се иска... колкото и да е 'задушевна' обстановката вкъщи при мама си е най-добре нали  Wink Sunglasses

Лека вечер и до скоро   bouquet

# 274
  • Мнения: 6 167
Добре дошли в новата тема

отдавна не съм имала желание да отварям нова тема, но днес - да! Hug

ЦЪК

Общи условия

Активация на акаунт