Предстои ми инсеминация - тема 34

  • 18 718
  • 629
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 208
Здравейте. 9 дни след инсеминация съм ,не са ми слагали никакви препарати с hcg ,фоликулът мсе спука сам , до сега винаги резултатът ми е бил;0.10 . Обадих се на лекаря ни и каза ,да не спирам Утрогестан и да напря нов чхг 14 дни след процедурата. Според вас има ли шанс ?
Винаги ина шанс. 9 ден е доста ранно. Направи си теста на 14ти ден, както ти е казал доктора.При моята втора инсеминация резултата на 8ми ден беше 1.250.Оказа се биохимична бременност. От опит ти казвам, не си го причинявай толкова рано да се тестваш. Разочерованието е по- голямо.

# 16
  • Мнения: 57
Здравейте момичета ,ето ме и мен с 4 та неуспешна инсеминация. Успех на всички, на които им предстои. ♥️

# 17
  • Мнения: 106
Здравейте момичета ,ето ме и мен с 4 та неуспешна инсеминация. Успех на всички, на които им предстои. ♥️
Съжалявам за неуспешния опит, не губи вяра Flowers Four Leaf Clover

# 18
  • Мнения: 708
Момичета, в навечерието на тези светли празници ви пожелавам много здраве и да не губите надежда. Чудеса се случват, когато най-малко ги очакваме. И дано другата Коледа да сме с член на семейството повече.

# 19
  • Мнения: 537
Здравейте, записвам се с първа неуспешна инсеминация. Чела съм, че има по-голям шанс на 2рата и 3тата процедура и ще се надявам на тях.

Успех на всички в процедура!

# 20
  • Мнения: 106
Момичета, в началото на 2024 пожелавам да е честита и здрава за всички ни!
Нека тази високосна година сбъдне най-големите ни мечти, да ни донесе щастливи положителни резултати и до края на годината да се похвалим с пухкави бебчета Green HeartFlowers Four Leaf CloverInnocent

# 21
  • Мнения: 208
Честита Нова година! Пожелавам на всички ни здраве и само положителни тестове!

# 22
  • Мнения: 20
Честита нова година, момичета!

Да бъдем здрави, щастливи и да вярваме, че чудото ще се случи!

# 23
  • Мнения: 708
Честита Нова година! Много здраве, щастие и по една малка радост в къщи.

Да попитам след цветна снимка с упойка може ли да се шофира? Трябва ли ми придружител след това? Никога не съм била с упойка и се чудя дали ще мога сама да се прибера...

Последна редакция: вт, 02 яну 2024, 12:45 от sway911029

# 24
  • Мнения: 111
Честита Нова Година, момичета ! Желая само положителни емоции и тестове тази година!
Аз лично след цветна снимка около 1 час не знаех къде се намирам, буквално бях като пияна. Лично аз не се чувствах в състояние да шофирам и мъжът ми дойде с мен, но имаше и жени, които след около 10 мин. сами си тръгнаха от болницата без придружител. Зависи от организма, желая ти успех и всичко да мине наред! ❤

Честита Нова година! Много здраве, щастие и по една малка радост в къщи.

Да попитам след цветна снимка с упойка може ли да се шофира? Трябва ли ми придружител след това? Никога не съм била с упойка и се чудя дали ще мога сама да се прибера...

# 25
  • Мнения: 224
Честита нова година и от мен момичета! ✨✨✨❤❤❤
Желая ви здраве и година изпълнена само с хубави емоции, нека се сбъдне на всяка една от нас това, което най-много иска!!! 👼

Относно цветната снимка- моя лекар ме изпрати при лекар, който се оказа, че не поставя упойки и аз преди да отида имах много въпроси “Ами ако ме заболи, ами ако има проблем, как така без упойка?” И тогава този док ми каза, че реално ако започне да боли означава, че има запушване и няма смисъл да се продължава вкарването на течността, защото само ще се мъча. (Ако има леки сраствания или просто по-тесни тръби е възможно да има някаква търпима болка, защото тази течност уж ще ги отпуши/разшири.)
За щастие при мен нямаше проблем. Нямах никаква болка (въпреки, че док каза, че са ми по-тесни тръбите) усещането беше точно все едно си в цикъл. Същото е и до края на деня. Търпимо е, ако няма проблем, не съм пила нищо болкоуспокояващо нито преди процедурата нито след това. След снимката директно си отидох на работа.
Стискам палци и при теб да мине така!

  Нериман как се чувстваш?💗 Много се вълнувах за теб. Разкажи ни нещо да ни заразиш с +++ тестчета. 😁

# 26
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 428
Момичета имам излишен Летрозол 2,5мг , някой ако има нужда

# 27
  • Мнения: 106
Честита Нова година! Много здраве, щастие и по една малка радост в къщи.

Да попитам след цветна снимка с упойка може ли да се шофира? Трябва ли ми придружител след това? Никога не съм била с упойка и се чудя дали ще мога сама да се прибера...
Момичетата са ти отговорили, но да споделя и аз моя опит. При мен нямаше упойка, лекарите се притесняваха повече отколкото аз. Не усетих никаква болка, нито по време на снимката, нито след това. Отидох на работа и деня си продължи нормално.

# 28
  • Мнения: 111
Здравейте! Flowering 1808, изчаках за отговора си днес, защото бях на преглед днес в 15:00. Новините са доста добри за сега 🙏🏻. Вече сме 8 седмици и 3 дни чухме ❣пулс❣ днес за пръв път защото бяха празници и отпуски, нямаше как да отида на преглед в 7-ма седмица. Беше адски вълнуващо желая го от сърце на всяка една от вас! Всичко за момента върви много добре ( даже с 1 ден сме напред, според размерите - 2см. )😄. И да ви кажа, че нямах абсолютно никакви симптоми, никакви.. Нито гадене, нито повръщане, виене на свят, ами не нямах, за което се радвам много, че всичко минава доста лекичко за сега, надявам се и за напред да е така. Следващият ни преглед е на 16.01 в София, ако всичко е наред както до сега, ще ми дадат дата за скрининг. Искам да ви вдъхна вяра и много кураж, защото преминах през доста тежък период близо 3 години опити и грешно лечение! Благодарение на МБАЛ Надежда и д-р Персенска, която започна всичко по план и стъпка по стъпка с правилното лечение за мен и моят мъж, защото при всяка една жена е напълно индивидуално всичко! Да обобщя на кратко за 3 месечното ми посещение и положителен резултат. 13.09 - след МЦ, цветна снимка, след която се установи, че тръбите са напълно проходими и няма никакъв проблем там. Пих дуфастон от 24.09 за 10 дни, за да ми дойде МЦ, защото съм със СПКЯ и следователно от 5.10 до 10.10 имах цикъл. Бях на 3-ти ден от МЦ на преглед за проследяване преди инсеминация, да няма задържани фоликули от предишния месец, след като ми свърши цикъла ходех почти през 3,4 дни на фоликулометрия, като си биех Гонал Ф- 7 дни по 75 IU и пиех Кломифен х1 за 5 дни. Нещата вървяха доста добре имах 2 фоликула от дясно и 2 от ляво по 22мм. на 21.10 ми беше първата инсеминация с поставена инжекция Хориомон на 19.10 за настъпване на пълна овулация, имах много голяма надежда и резултатите на мъжа ми бяха много по-добри за разлика от втората ни инсеминация. Първата беше неуспешна… 😢 повторихме същото и Ноември месец с предизвикване на МЦ, фоликулометрия през 3 дни и след 7 дни поставяне на Гонал Ф и приемане на Кломифен 2х1, този път установихме, че не се движим добре и не е достатъчно, док реши, че ще ги поставяме още 6-7 дни- общо 13-14 дни, както се сещате бях се отчаяла напълно и бях изтрила този месец, броях го просто като бройка и исках просто да мине и да дойде следващия опит и по-следващия, за да кандидатстваме по фонда за Ин витро. Процедурата ни беше на 22.11, с по-лоша спермограма, без поставяне на Хориомон, защото бях ги спукала сама след толкова много инжекции и беше настъпила пълна овулация, но имахме само по 1 фоликул и надеждата тотално беше умряла. Ходех си на работа без да мисля изобщо за това, даже бях казала на док, Декември ще го пропуснем, защото овулацията се пада точно по Коледа и тя ми зададе въпроса - “ Ама ти защо си отписала този месец?!”. Трябваше да си пусна кръвен тест на 04.12 и отидох, за да пратя на док да се отчета и да запазим час за Януари, нооо 😁 оказа се че е положителен. Не знаех къде се намирам, бях ви споделила и случката след това.. Но всичко мина, забрави се, важното е, че сега всичко е наред. Дано ви вдъхнах малко вяра и сила, за да продължите напред, ще кажа само, че не се знае кога ще ви сполети щастието и точно когато не очакваме, най хубавите неща се случват. Никога не исках да вярвам на тези думи преди това, исках все по скоро да се случи, но наистина е било така, когато най-малко го мислиш и очакваш- става! Нужен е един единствен фоликул и един единствен доброкачествен подходящ сперматозоид! 😄 Бъдете много спокойни, вярвайте, че ще се случи и не се отказвайте! Също е много важно при кого се лекувате и дали е правилно това лечение, ако нещо ви кара да се замисляте дали не е грешно, защо не ми обърнаха внимание, просто сменете лекаря си, защото е много важно! Прегръщам ви 🫶🏻

# 29
  • Мнения: 224
Нериман, толкова много се зарадвах като видях, че си писала, а след като прочетох и написаното още повече !!! 💗💗💗
Много се радвам за вас и ти пожелавам от цялото си сърце до края да е така- безпроблемно и леко!

 Наистина вдъхваш надежда и аз лично имам нужда да чета такива неща!
 На нас както казах този месец ни предстои първата инсеминация (за жалост последния нормален опит преди процедурата също беше неуспешен и надеждите ни за коледното чудо си заминаха със старата година). Надяваме се новата вече наистина да е успешна и съм решена да пробваме каквото е необходимо!

Стискайте ми палци с първото инсе 💗


Здравейте! Flowering 1808, изчаках за отговора си днес, защото бях на преглед днес в 15:00. Новините са доста добри за сега 🙏🏻. Вече сме 8 седмици и 3 дни чухме ❣пулс❣ днес за пръв път защото бяха празници и отпуски, нямаше как да отида на преглед в 7-ма седмица. Беше адски вълнуващо желая го от сърце на всяка една от вас! Всичко за момента върви много добре ( даже с 1 ден сме напред, според размерите - 2см. )😄. И да ви кажа, че нямах абсолютно никакви симптоми, никакви.. Нито гадене, нито повръщане, виене на свят, ами не нямах, за което се радвам много, че всичко минава доста лекичко за сега, надявам се и за напред да е така. Следващият ни преглед е на 16.01 в София, ако всичко е наред както до сега, ще ми дадат дата за скрининг. Искам да ви вдъхна вяра и много кураж, защото преминах през доста тежък период близо 3 години опити и грешно лечение! Благодарение на МБАЛ Надежда и д-р Персенска, която започна всичко по план и стъпка по стъпка с правилното лечение за мен и моят мъж, защото при всяка една жена е напълно индивидуално всичко! Да обобщя на кратко за 3 месечното ми посещение и положителен резултат. 13.09 - след МЦ, цветна снимка, след която се установи, че тръбите са напълно проходими и няма никакъв проблем там. Пих дуфастон от 24.09 за 10 дни, за да ми дойде МЦ, защото съм със СПКЯ и следователно от 5.10 до 10.10 имах цикъл. Бях на 3-ти ден от МЦ на преглед за проследяване преди инсеминация, да няма задържани фоликули от предишния месец, след като ми свърши цикъла ходех почти през 3,4 дни на фоликулометрия, като си биех Гонал Ф- 7 дни по 75 IU и пиех Кломифен х1 за 5 дни. Нещата вървяха доста добре имах 2 фоликула от дясно и 2 от ляво по 22мм. на 21.10 ми беше първата инсеминация с поставена инжекция Хориомон на 19.10 за настъпване на пълна овулация, имах много голяма надежда и резултатите на мъжа ми бяха много по-добри за разлика от втората ни инсеминация. Първата беше неуспешна… 😢 повторихме същото и Ноември месец с предизвикване на МЦ, фоликулометрия през 3 дни и след 7 дни поставяне на Гонал Ф и приемане на Кломифен 2х1, този път установихме, че не се движим добре и не е достатъчно, док реши, че ще ги поставяме още 6-7 дни- общо 13-14 дни, както се сещате бях се отчаяла напълно и бях изтрила този месец, броях го просто като бройка и исках просто да мине и да дойде следващия опит и по-следващия, за да кандидатстваме по фонда за Ин витро. Процедурата ни беше на 22.11, с по-лоша спермограма, без поставяне на Хориомон, защото бях ги спукала сама след толкова много инжекции и беше настъпила пълна овулация, но имахме само по 1 фоликул и надеждата тотално беше умряла. Ходех си на работа без да мисля изобщо за това, даже бях казала на док, Декември ще го пропуснем, защото овулацията се пада точно по Коледа и тя ми зададе въпроса - “ Ама ти защо си отписала този месец?!”. Трябваше да си пусна кръвен тест на 04.12 и отидох, за да пратя на док да се отчета и да запазим час за Януари, нооо 😁 оказа се че е положителен. Не знаех къде се намирам, бях ви споделила и случката след това.. Но всичко мина, забрави се, важното е, че сега всичко е наред. Дано ви вдъхнах малко вяра и сила, за да продължите напред, ще кажа само, че не се знае кога ще ви сполети щастието и точно когато не очакваме, най хубавите неща се случват. Никога не исках да вярвам на тези думи преди това, исках все по скоро да се случи, но наистина е било така, когато най-малко го мислиш и очакваш- става! Нужен е един единствен фоликул и един единствен доброкачествен подходящ сперматозоид! 😄 Бъдете много спокойни, вярвайте, че ще се случи и не се отказвайте! Също е много важно при кого се лекувате и дали е правилно това лечение, ако нещо ви кара да се замисляте дали не е грешно, защо не ми обърнаха внимание, просто сменете лекаря си, защото е много важно! Прегръщам ви 🫶🏻

Общи условия

Активация на акаунт