Предстои ми инсеминация - тема 34

  • 18 677
  • 629
  •   1
Отговори
  • Мнения: 46 516


Нека да напълним темата с много добри новини и нека пролетта ни бъде вълшебна!

Линк към старата тема:
https://www.bg-mamma.com/?topic=1539450

# 1
  • Мнения: 707
Благодаря ти за новата тема Не се сърди, човече. Дано се изпълни само с хубави новини

# 2
  • Мнения: 111
Здравейте! Бях ви казала, че на 18-ти съм на преглед, но нямаше свободни часове, та бяхме вчера. Ииии видяхме плодно сакче с малката точица вътре 🥹 на 11 дни закъснение(инсеминация - 22.11). Още е толкова мъничко, колкото оризово зрънце, след 10 дни пак съм на преглед, но в нашия град, защото моята док в София е в отпуск до 5.01.24, та записах час и за тогава де 😁. Единственото, което леко ме тревожи, че и тя потвърди, че имаме лека хиперстимулация и някои фоликули са задържани и уголемени от предния път. Също каза, че това не трябва да ме тревожи, защото те ще се стопят при напредване на бременността. Сега било важно да се следя по-често и да видим как ще се развие плода. Продължавам дуфастона 2х1 и Огестан. Какво мислите?

# 3
  • Мнения: 214
Ооо искрено ме зарадва с тези новини! 🧡 Честито и ти желая една безкрайно лека бременност и здраво бебче!!

Всичко звучи повече от добре! Точно това трябва да видят на 11 дни закъснение, а относно фоликулите - и аз знам, че си се стопяват по време на бременност, така че няма нищо притеснително. Наслаждавай се на празниците, бъди щастлива и спокойна и всичко ще е наред ☺

# 4
  • Мнения: 208
Нериман, много се зарадвах като прочетох коментара ти.Дано  повлечеш крак и темата ни да се напълни само с + тестове. Пожелавам ти светли празници и пухкаво бебче на финал!

# 5
  • Мнения: 111
Пожелавам ви го с цялото си сърце и вярвам, че 2024г. ще бъде най-различна и вълнуваща за всички нас! ❤❤❤

# 6
  • Мнения: 707
Нериман, много се радвам за теб. Сега бъди спокойна, наслади се на празниците. Щом са ти казали, че не е проблем, значи не го мисли. Само положителни мисли.  И да споделиш и на следващия преглед.

# 7
  • Мнения: 106
Честито и от мен, Нериман. Лека и безпроблемна бременност ти желая, всичко ще е наред. Дано твоят късмет споходи всички ни скоро.
При мен тази седмица мина успешна хистероскопия, Януари месец съм ва преглед, за да планираме инсеминация.

# 8
  • Мнения: 24
И аз се записвам с 4та неуспешна инсеминация Sad

# 9
  • София
  • Мнения: 353
Нериман, честито и лека бременност. Почивай и се радвай на най-прекрасното време Simple Smile Светли празници и бъди спокойна Wink Успешна тема на всички момичета. Нека се напълни с положителни тестове и хубави новини през 2024 Simple Smile Светли празници, бъдете благословени.

# 10
  • Мнения: 531
Здравейте, момичета,

И аз вървяс по пътя на инсеминациите.

Забелязвам, че когато приемам утрогестан след процедура симптомите ми на ПМС се засилват. При вас така ли е?

# 11
  • Мнения: 19
Нериман, страхотно е, че потвърдиха хубавата новина! Сега си почивай и се наслаждавай на идните месеци. Прекрасен пухкав финал ти желая от сърце!!!

Здравейте, момичета,

И аз вървяс по пътя на инсеминациите.

Забелязвам, че когато приемам утрогестан след процедура симптомите ми на ПМС се засилват. При вас така ли е?
Да, аз също съм със засилени ПМС при прием   и много по-нервна, не знам как ме понася ММ.
Весели празници, момичета! Нека по Коледа да ни се случат чудеса и през 2024 да се срещаме в темата за бъдещи мами!!!

# 12
  • Мнения: 707
Излезе ми микробиологията. И доктора ми каза да си: "Запазваш час за цветна снимка като дойде цикъла и И час за втори ден от цикъла". Това директно към го копирала.
Цветната снимка не се ли прави в т.нар. чисти дни? И съответно в цикъл ли трябва да съм за втория час - втори ден от МЦ?

# 13
  • Мнения: 208
Излезе ми микробиологията. И доктора ми каза да си: "Запазваш час за цветна снимка като дойде цикъла и И час за втори ден от цикъла". Това директно към го копирала.
Цветната снимка не се ли прави в т.нар. чисти дни? И съответно в цикъл ли трябва да съм за втория час - втори ден от МЦ?
Да трябва на 2ри ден от цикъла да отидеш на преглед. Не се притеснявай от този факт. Цветната снимка се прави на първите чисти дни. Примерно 8, 9,10 ти ден. Преди овулацията

# 14
  • Мнения: 1
Здравейте. 9 дни след инсеминация съм ,не са ми слагали никакви препарати с hcg ,фоликулът мсе спука сам , до сега винаги резултатът ми е бил;0.10 . Обадих се на лекаря ни и каза ,да не спирам Утрогестан и да напря нов чхг 14 дни след процедурата. Според вас има ли шанс ?

Общи условия

Активация на акаунт