Предстои ми хистероскопия - да поговорим - Тема 5

  • 11 627
  • 238
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 28
Здравейте, някой който е правил хистероскопия при д-р Вецев, знае ли дали също прави имунологична биопсия и тест за имплантационен прозорец? С два неуспешни опита инвитро съм. Първия с мисед в 6 г.с в една клиника. Втория без имплантация в друга клиника. Чудя се накъде да хващам и какво да правя. Благодаря на отзовалите се.

# 31
  • Мнения: 76
Здравейте , искам да ви попитам , май месец ми правиха хистероскопия , след която 3 -4 цикъл всичко беше наред , пуснах си всички хормони бяха ок , но август месец вместо цикълима само три дни кафяво течение средно силно , правих си три утинални теста и кръвен отрицателни са , ходих при док , тогва изписами дуфастон от който въобще не ми дойде....,та въпроса ми е дали може да има нещо общо с хистероскопиятан, не мога да отида на док пак защото е отпуска и нз дали въобще ще имам нормален цикъл

# 32
  • Мнения: 307
Здравейте, един въпрос имам, някой дали е пил Примолут нор само 2 седмици след процедура Хистероскопия?

# 33
  • Мнения: 212
Здравейте,
правиха ми оперативна хистероскопия на 16ти август - по план трябва да ми дойде към 6.09. Нормално ли е да подрани 3-4 дни, защото днес започна леко да ми цапа? И бихте ли споделили колко месеца след хистерото сте забременяли?

# 34
  • Мнения: 214
На мен ми подрани с 10 дни след хистероскопията, при изключително редовен цикъл. Мисля, че е нормално да се измести. Относно забременяването - ако са ти махнали полип, който е пречил можеш още на следващия месец да забременееш. Стискам палци 😊

# 35
  • Мнения: 212
Махнаха ми сраствания и поправиха седловидната форма.
Благодаря за бързия отговор! Heart

# 36
  • Мнения: 1 389
Някой тук правил ли е хистероскопия в Надежда при д-р Цветков и ако да, какво мнение имате за него?
Къде се правят най-успешните хистероскопии в София?

# 37
  • Мнения: 1 729
Д-р Цветков ми направи две хистероскопии за премахване на миома , която не можеше да бъде отстранена наведнъж . Аз съм много доволна от него . Изключително внимателен и спокоен . Миомата ми създаваше страхотни проблеми - кръвоизливи и адски болки по време на менструация . В момента се чувствам просто прекресно - нямам болки , нямам кръвоизливи , менструацията ми се скъси от 9-10 дни на 5-6 .

# 38
  • Мнения: 236
Здравейте момичета, миналата година Май месец ми беше премахнат полип. Всичко мина наред по време и след процедурата. Тази седмица (повече от година по- късно) на гинекологичен преглед се видя “белег” “следа” от полипа, на мястото където е бил. Това означава ли че не е бил премахнат напълно или добре, или е нормално да остане така толкова време след процедурата? При вас как е?

# 39
  • Мнения: 116
Здравейте, на кой ден от месечния цикъл най-добре се вижда полип, тъй като около овулацията казаха, че не можело да се прецени. При 28 дни цикъл, 9 ден от цикъла късно ли е? Благодаря

# 40
  • Мнения: 12 128
Най-добре в първите чисти дни след приключване на менструацията. Индивидуално е и зависи от дължината ѝ.

# 41
  • Мнения: 116
Благодаря. Явява се трети чист ден, дали ще е късно
quote author=Clo - Camille link=topic=1561879.msg46946417#msg46946417 date=1694848935]
Най-добре в първите чисти дни след приключване на менструацията. Индивидуално е и зависи от дължината ѝ.
[/quote]

# 42
  • Мнения: 1
Здравейте, някой правил ли се е лазерна хистероскопия? Къде и при кого? Моля да споделите отзиви и дали сте доволни?

# 43
  • Мнения: 4
Здравейте!
На 26г съм и вече от няколко години са ми казали, че имам септум на матката, който трябва да се отстрани ако искам да имам бебче. Понеже вече започвам да се замислям за дете, трябва да действам по въпроса 😁
Ходих на преглед при лекар, който оперира в Софиямед, но поради ред причини не можах да му се доверя за операцията. Той ми беше казал цена 700лв (април тази година).
Можете ли да ме насочите към лекар и болница в София, които по възможност няма да ми вземат хиляди и все пак да сте доволни?
Обмислям вариант доктор Цветков в "Надежда", ако има доволни, знаещи цените ще се радвам да се включат.
Благодаря!

# 44
  • София
  • Мнения: 1 157
Недейте в Софиямед. Там са ми правили хистеро и други операции и не препоръчвам. Второ - моя приятелка беше при Нецов на преглед скоро, т.е. началника на АГ отделението там. Каза и че в миомата има ембрион, което после бе доказано, че категорично не е така. Simple Smile

По-добре изберете Цветков от Надежда, но се обадете и ще разкажат как се случват нещата.

Общи условия

Активация на акаунт