Предстои ми хистероскопия - да поговорим - Тема 5

  • 11 613
  • 238
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2
Някой правил ли е хистероскопия в Шейново? Бих искала да прочета някакви отзиви за там, които да не са от 2007 година, и по-конкретно за др. Шоаиб

# 46
  • Мнения: 1 385
Здравейте. При вас МЦ след хистероскопията на датата ли си дойде или подрани?

# 47
  • Мнения: 97
Здравейте. След хистроскопията моят цикъл си дойде точно навреме.

# 48
  • Мнения: 214
Моят подрани с една седмица, което е крайно нетипично за мен.

# 49
  • Мнения: 113
Здравейте,
Някой правил ли е Диагностична хистероскопия ? Може ли да ми кажете колко време продължава, пак ли те приспиват ? Препоръчаха ми д-р Венелин Иванов от София мед. Някой да е бил при него ? И дали знаете колко пари струва самата процедура ?

# 50
  • Мнения: 1 385
Може да е с упойка или без, но аз препоръчвам упойката.

# 51
  • Мнения: 113
Момичета според вас Диагностичната хистероскопия и офис хистероспокията едно и също ли е ?
Някой в болница Вита да е правил и колко пари му е струвала диагностичната хистероскопия ?

# 52
  • Мнения: 1 385
За мен диагностичната и офис хистероскопията са едно и също. Вероятно това "офис" идва от това, че може да се проведе в кабинета на лекаря.

# 53
  • София
  • Мнения: 1 154
Едно и също неща са.

# 54
  • Мнения: 303
Аз вчера правих при д-р Ковачев в репробиомед - 600лв. Лека корекция на седловидна матка + махане на малко полипче. Бях много притеснена , но честно казано съм много доволна. Всички бяха мили и внимателно, мина бързо, на обяд си се прибрах вече вкъщи.
Здравейте,
Някой правил ли е Диагностична хистероскопия ? Може ли да ми кажете колко време продължава, пак ли те приспиват ? Препоръчаха ми д-р Венелин Иванов от София мед. Някой да е бил при него ? И дали знаете колко пари струва самата процедура ?

# 55
  • Мнения: 76
Аз вчера правих при д-р Ковачев в репробиомед - 600лв. Лека корекция на седловидна матка + махане на малко полипче. Бях много притеснена , но честно казано съм много доволна. Всички бяха мили и внимателно, мина бързо, на обяд си се прибрах вече вкъщи.
Здравейте,
Някой правил ли е Диагностична хистероскопия ? Може ли да ми кажете колко време продължава, пак ли те приспиват ? Препоръчаха ми д-р Венелин Иванов от София мед. Някой да е бил при него ? И дали знаете колко пари струва самата процедура ?
С упойка ли бяхте в Репробиомед?

# 56
  • Мнения: 303
Да, пълна, но някаква много кратичка. Нямах никакъв дискомфорт след това.
Аз вчера правих при д-р Ковачев в репробиомед - 600лв. Лека корекция на седловидна матка + махане на малко полипче. Бях много притеснена , но честно казано съм много доволна. Всички бяха мили и внимателно, мина бързо, на обяд си се прибрах вече вкъщи.
Здравейте,
Някой правил ли е Диагностична хистероскопия ? Може ли да ми кажете колко време продължава, пак ли те приспиват ? Препоръчаха ми д-р Венелин Иванов от София мед. Някой да е бил при него ? И дали знаете колко пари струва самата процедура ?
С упойка ли бяхте в Репробиомед?

# 57
  • София
  • Мнения: 732
Здравейте, включвам се с молба за препоръка на гинеколог с онкологична насоченост.

Майка ми иска да потърси второ мнение след като доц. Петър Марков й каза, че ендометриума й е удебелен (тя е в менопауза) и следва да се изтъни чрез хистероскопия. За предпочитане е лекарят да е човечен и да не си пести думите и обясненията.

Благодаря!

Последна редакция: пн, 30 окт 2023, 16:06 от Mini Rebel

# 58
  • София
  • Мнения: 1 154
Mini Rebel, Янчо Делчев е онкогинеколог. Преглежда в МБАЛ Доверие. Има и кабинет. За София става въпрос.

# 59
  • Мнения: 303
Д-р Румен Димитров завежда отделението в майчин дом и е страхотен. Ако не е в неговата компетенция ще ви насочи към подходящ колега.
Здравейте, включвам се с молба за препоръка на подходящ лекар.

Майка ми иска да потърси второ мнение от специалист с онкологична насоченост след като доц. Петър Марков й каза, че ендометриума й е удебелен (тя е в менопауза) и следва да се изтъни чрез хистероскопия. За предпочитане е лекарят да е човечен и да не си пести думите и обясненията.

Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт