Черен и бял списък на фризьорите!?

  • 259 066
  • 898
  •   2
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 211
Имам молба към tety  за някакви кординати на Мария Томова и евентуални цени. Чувала съм много добри отзиви за нея. Предварително Благодаря!

GSM: 0888 610406

# 46
Да на салона на Митко Дамов на пл. Славейков 1В - Jean-Claude Biguine - подстригванe със сешоар 25лв.Оттам нататък-цените са якички,но е добро местенце...  Peace

# 47
  • Мнения: 1 698
Аз съм много доволна от Светла от Белисимма / май така се казваше салона/, срещу Цум. Обаче три пъти ходя и трите пъти за  едни и същи неща ми взема различно. Първия път 16, после 19, и последно 22. Това е за измиване, подстрижка и сешоар. Само едно ме дразни, че няма фиксирана цена и никога не съм сигурна колко този път ще ми струва. Яд ме е, но само заради това съм склонна да я сменя, защото се дразня. Ще отида поне още веднъж, да видя дали след приемането ни в ЕС цените пак не са се качили.  Wink
Иначе наистина ме подстригва хубаво Rolling Eyes

# 48
  • Мнения: 90
didi i tety ,
Много ви благодаря за бързите отговори!

# 49
  • София
  • Мнения: 3 524
Да прибавя и аз към белия списък- Диана, салон за красота Vogue Vision на ул. Пиротска No 10, в София.
Последно бях  на 6 януари при нея, не се сетих за други цени да питам, но за подстригване, сешоар (в това число шампоан и балсам) и преса за обем ми взе 24 лева.
Мобилния й е 0898 73 25 69. Правих си и сватбената прическа там, както и на една приятелка също беше там. Мога да изпратя снимки  Simple Smile
Мисля че само в неделя не работи, а при уговорка ходи и вкъщи ходи.
Дано ви е полезно!  Peace

# 50
  • Мнения: 2 152
За Плевен най-добър е Антоан - просто перфектен фризьор и човек. Най-добрия newsm10
Черния списък е за една - брррр - Лора Фризьорски салон "Лорет". Така ми съсипа веднъж косата и от дълга до кръста, уж да ми обере връхчетата и стигна до раменете - няма думи за такива фризьори просто #2gunfire #2gunfire #2gunfire

За Русе съм доволна от Свтла Бенкова Peace

# 51
  • Мнения: 483
Венци от салон "Вени стил"  Peace Страхотно работи!Вече година и половина ходя само при него.

# 52
  • България-София
  • Мнения: 573
Бял списък: Аз ходя при Жули, на басейна "Спартак". И тя и момичетата подстригват страхотно.
Мисля, че и салона се казва "Жули".

# 53
  • Мнения: 112
Здравейте момичета ето и моето предложение за Белия списък
гр.Варна
ул Тодор Димов 6
Христо
работно време 10.00 - 19.00

# 54
  • Мнения: 13 512
За белия списък естествено: Днес бях в новия салон на Студио К- невероятно място,повярвайте ми....няма друг такъв салон в града. толкова елегантен, светъл...мивките са с масажиращи столове даже.. .за професионализма на всички там  няма да повтарям-- много пъти е обсъждан. но новия салон наистина е  уникален!

# 55
  • Мнения: 56
Здравейте аз ходя в студио КЛ .Намира се на Дубровник23 във Варна.мога да дам :www.studiokl.hit.bg.ТОВА Е БЕЛИЯТ СПИСЪК.СЕГА още нямам черен.В това студио ме постригва Катя,много готина и разбрана.

# 56
  • Мнения: 2 407
Бял списък Деси- салон Ферия Мл2.

# 57
  • Мнения: 1 101
Бял списък: Мария Томова от салон "Вени стил"  Peace

# 58
  • Мнения: 1 006
За белия списък - Петя от фризьорския салон в "Силвър център" в Люлин, София.

# 59
  • Мнения: 77
За черния списък : Албена от фризьорски салон Bella, ул. " Славянска " 7
Вчера ми оризили косата и още го преживявам  newsm45

Общи условия

Активация на акаунт