Черен и бял списък на фризьорите!?

  • 259 135
  • 898
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 573
Бял списък-салонът на ''Мето''-гр.Варна(преди беше на ''Столипин28'')

# 61
  • Мнения: 1 027
За белия списък Фризьорски салон "НЕЛИ" намира се в Люлин 1 до 26-та поликлиника. Работят майка и дъщеря. И двете работят много добре  Peace

# 62
  • Мнения: 6 958
Бял списък Гр. Русе - салон ''Виржиния'' до Централни хали    bouquet

# 63
  • Мнения: 1 800
За Варна - PRINCESS - на ул. "Страхил Войвода" 38 - Иво.

# 64
  • Мнения: 13 512
За Варна - PRINCESS - на ул. "Страхил Войвода" 38 - Иво.
Това за черния или за белия списък е?

# 65
  • Мнения: 4 202
За Варна и аз да кажа.

Черен: лятото попаднах в един фризьорски гараж, квартала не знам кой беше (ще питам и ще напиша по-късно), но фризьора се казва Ники, ужасно надменно същество, ужасно мърляв салон. Казвам същество, защото той самия не знаеше от какъв пол е, но се изживяваше като Азис на фризьорите  Mr. Green

Лошото е, че бързах за една сватба и нямаше къде да ходя, а там ме заведоха, абе кошмарно изживяване.

Сега питах, и ми казаха, че това гаражче се намира до автогарата срещу циганската маала, аз във Варна съм куфар  и не се ориентирам много Mr. Green


Бял: За следващата сватба вече имах едно на ум и попадах в един салон, който е и учебен център, пада се в една уличка срещу катедралата, прави ме момичето, което преподава там, много мила беше, а и останах доволна. Този адрес също ще напиша по-късно, че визитката не е при мен сега  Wink

Ето го и този адрес: ул. Братя Шкорпил 26, учебен център Framesi, не помня момичето как се казваше обаче.

Последна редакция: пт, 16 фев 2007, 00:46 от red shoe

# 66
  • София
  • Мнения: 423
Ходя при една и съща фризиорка и много си я харесвам.
Казва се МАЯ и е собственик на студио"ЕЛ"което се намира на "Одрин"бл.14/това е китайската стена./
Не помня да съм излязла някога недоволна от там.

малко като реклама на фр.салони прилича ама щом така сте решили -добре Simple Smile

Собственикът там не е ли мъж?

# 67
  • Мнения: 4 202
Ходя при една и съща фризиорка и много си я харесвам.
Казва се МАЯ и е собственик на студио"ЕЛ"което се намира на "Одрин"бл.14/това е китайската стена./
Не помня да съм излязла някога недоволна от там.

малко като реклама на фр.салони прилича ама щом така сте решили -добре Simple Smile

Собственикът там не е ли мъж?

Управителката е Мая, мъж не съм виждала, пък ходя там от доста време, но кой знае ...

# 68
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
За Белия списък: Ели от Vogue Vision. Салонът се намира срещу панаира. Останах много доволна.

# 69
  • Мнения: 9 865
Бял: Вили и Гери от фризьорски салон WAVE в "Търговски дом" срещу Съдебната палата(София).
Работят с продукти Framesi, мили са, съобразяват се с желанията на клиента и работят качествено, доколото мога да преценя. Салонът не е скъп, което го прави предпочитан от мен Simple Smile!

# 70
  • Мнения: 478
Изключително съм доволна от Ивето - салон " Вижън ", ул. "Баба Тонка " № 2, подстригване + измиване + изправяне със сешоар - за дълги коси 15 лв, за къси 10 лв . Подстригвам си при нея от 3 години, винаги ме прави перфектна, излизам от салона с прическа и настроение ! newsm10

# 71
  • Мнения: 274
За белия списък добавям салон  TINO HAIR & MAKE UP на ул. Средна гора 49 до Мол София. Изключителни професионалисти, както Тино, така и екипа му. Работят с Лореал. Правят и грим и е страшно удобно да си направиш прическа и грим и маникюр, а не да търчиш по различни салони. Препоръчвам го горещо.
www.tinohair.com

# 72
  • СОФИЯ
  • Мнения: 601
Бял списък - Валентин Цветков от студио "Валентин Цветков", не за дълго помещаващ се между Македония и Руски паметник 

От 6 години ходя при него  Peace

# 73
  • София
  • Мнения: 1 098
Ася и Стоян, за мен са велики. Никога не съм отишла с ясната представа какво искам да направят с косата ми, но всеки път съм си тръгвала много доволна, не бих ги заменила за нищо на света, професионалисти, салона им е на "Черковна".

# 74
  • Мнения: 158
За белия списък: моята фризиорка се казва Йоли и е на ъгъла на Южния парк и Гоце Делчев - едно малко салонче...От 2 години се подстригвам и правя косата при нея...Никакви забелжки...Справя се перфектно...
За черния - фризиорския салон на Торор каблешков в Мотописта..Отидох за крайчета и се разделих с 10 см коса, "защото фризиорката знаела какво прави"...е много яснооо  Sick

Общи условия

Активация на акаунт