Черен и бял списък на фризьорите!?

  • 259 069
  • 898
  •   1
Отговори
# 30
Бял списък - Мърфи и Мони от салон "Мърфи" на Константин Иречек.
Черен списък[/color] - повечето фризьорки по кварталните салончета. Толяма част от тях са завършили по един курс и са "станали" фризьорки. Внимавайте с тях!
Не казвам, че всички, които работят в такива салони са зле, но много често това е така Peace

# 31
  • Мнения: 1 063
БЯЛ СПИСЪК: Сава и Меги от салона на Капанов на Христо Ботев, но и двамата вече не са в България
При Сава бях в месец ноември (постригване), нямаше го Иван(Ганев) този ден и останах доволна; за него бях чула добри отзиви и за това му се доверих. Значи не е в БГ?

Последна редакция: чт, 04 яну 2007, 20:12 от Ив

# 32
  • Мнения: 6 243
КЪМ БЕЛИЯ СПИСЪК:За Стара Загора името на фризьорката, при която ходех е Валя (адреса не го знам, но ще се опитам да обясня):
от Аязмото на долу и в дясно, до блоковете.
Съжелявам, че не мога да дам адрес, но съм ходила преди 2 година.Жената правеше сватбените приески на мен и сестра ми и сме много доволни Peace
Телефонът на валя го имам някъде, ако има интересуващи се, да ми пишат на ЛС.
Иначе салонът се намира в блока точно над китайския ресторант - вижда се от улицата.

Моят бял списък за СЗ се състои от Антоанета - салон "Вижън".
Ходила съм при още няколко добри фризьорки, но Тони е the best!!!

# 33
  • Мнения: 99
БЯЛ СПИСЪК: Сава и Меги от салона на Капанов на Христо Ботев, но и двамата вече не са в България
При Сава бях в месец ноември (подстригване), нямаше го Иван(Ганев) този ден и останах доволна; за него бях чула добри отзиви и за това му се доверих? Значи не е в БГ?

За Иван съм чувала много добри отзиви също. А за Сава ми бяха казали, че е заминал за Щатите.Съпругата му беше живяла там, а след като им се роди детенце нещо пак коментираха темата. Може и да е било за малко. Ще направо едно пробно обаждане тези дни, така или иначе съм за постригване.  smile3553 smile3553 fingerscrossed

# 34
  • Мнения: 1 063
Иван Ганев е мн.добър! На Сава попаднах случайно.

# 35
  • Варна
  • Мнения: 172
Да допълня информацията за моята фризьорка: ул."Райко Жинзифов" 9.
Ако някой иска телефони, мога да  дам.

# 36
  • Мнения: 2 211
Бял списък - Мария Томова салони "Вени стил"
Черен списък  - всички квартални салони в района на "Красно село", където всеки гараж е фризьорски салон и най - вече Диди от  салон "Диди" на ул. "Хризантема"

Последна редакция: пт, 05 яну 2007, 09:42 от tety

# 37
  • Мнения: 419
Аз съм много доволна от фризюрите в салон 'Венера',Редута и най-вече от Мето! Peace

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048

За белия списък - в гр.Пловдив "Салон Сузи" срещу площад Шахбазян! Подстригване, изсушаване, прически, грим ... момичетата са много добри. Ще спомена няколко имена: Сузи /собственичката/ , Нина, Ася /грим/ А, и макар, че не е за тая тема, но маникюристката им - Маруся се казва - е невероятна! newsm10

# 39
  • Мнения: 766
За белия списък: Марио от салони "Мадлен" 
И моя бял списък е този Peace

Черен имам от разни квартални фризьорки, на които не помня имената

# 40
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Някой да има впечатления от новия салон "Кало", който видях, че са открили в новата кооперация на улицата срещу 36 училище, Борово? Ама как го обясних само...  Embarassedпросто не знам как се казва улицата, затова

# 41
  • Мнения: 1 288
към белия списък- силва от салона на стамболийски и христо ботев. мая от салон мая в студентски град (макар че напоследък се е  пооляла с центе  Crossing Arms)
черен списък нямам, защото от почти 15 години не съм ходила при други фризьорки. 

# 42
  • Мнения: 539
Ходила съм в салоните на Кало, но несъм очарована. Иначе самият Кало подстригва страхотно. Досега съм най-доволна от Душкин, наистина разбира от коси и прически.
Преди ходих при Васко от салоните на Митко Дамов. И там са долри.

# 43
  • Мнения: 90
Имам молба към tety  за някакви кординати на Мария Томова и евентуални цени. Чувала съм много добри отзиви за нея. Предварително Благодаря!

# 44
  • Мнения: 99
Имам молба към tety  за някакви кординати на Мария Томова и евентуални цени. Чувала съм много добри отзиви за нея. Предварително Благодаря!

бул. Джеймс Баучер 83, тел. 962 44 82

подстригване и сешоар - 25 лв.
сешоар - 18 лв.
дамско подстригване - 18 лв.
мъжко подстригване - 15 лв.
стилизиращи продукти - 4 лв.

Не съм  tety, но се надявам да съм била полезна newsm03

Общи условия

Активация на акаунт