Медицински център за асистирана репродукция Варна ( есенна тема 2022)

  • 24 592
  • 435
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 53
Първо инвитро 10 извадени , 7 започнаха развитие  и на финала - замразени 2 на 5 -ти ден и 1 на 6-ти ден. Направих хиперстимулация и утре след 3 месеца ще ми е първият ЗЕТ на двете 5 дневни. Много се вълнувам и много се надявам след 2 седмици да видя положителен резултат. При доцента съм с неизяснен стерилитет и добра спермограма. Има ли успели момичета при него от пърия път?

Последна редакция: пн, 17 окт 2022, 11:02 от zoop

# 46
  • Мнения: 158
Първо инвитро 10 извадени , 7 започнаха развитие  и на финала - замразени 2 на 5 -ти ден и 1 на 6-ти ден. Направих хиперстимулация и утре ще ми е първият ЗЕТ на двете 5 дневни. Много се вълнувам и много се надявам след 2 седмици да видя положителен резултат. При доцента съм с неизяснен стерилитет и добра спермограма. Има ли успели момичета при него от пърия път?
Да, при мен от първия път опитът беше успешен. И аз бях при доцента,  само че бяхме с мъжки фактор. Стискам палци и при Вас резултатът да е положителен! 🙂🤞

# 47
  • Мнения: 615
Първо инвитро 10 извадени , 7 започнаха развитие  и на финала - замразени 2 на 5 -ти ден и 1 на 6-ти ден. Направих хиперстимулация и утре след 3 месеца ще ми е първият ЗЕТ на двете 5 дневни. Много се вълнувам и много се надявам след 2 седмици да видя положителен резултат. При доцента съм с неизяснен стерилитет и добра спермограма. Има ли успели момичета при него от пърия път?

Просто от любопитство, при неизяснен стерилитет директно към инвитро ли Ви насочват?

# 48
  • Мнения: 53
Първо инвитро 10 извадени , 7 започнаха развитие  и на финала - замразени 2 на 5 -ти ден и 1 на 6-ти ден. Направих хиперстимулация и утре след 3 месеца ще ми е първият ЗЕТ на двете 5 дневни. Много се вълнувам и много се надявам след 2 седмици да видя положителен резултат. При доцента съм с неизяснен стерилитет и добра спермограма. Има ли успели момичета при него от пърия път?

Просто от любопитство, при неизяснен стерилитет директно към инвитро ли Ви насочват?

Не, преминах през четирите инсеминации за фонда( като съвета беше да си продължим още поне половин година в опити, но аз не исках да чакам Simple Smile ). После чакане за заповед и чак после започване на инвитро процедурата.Общо взето от януари месец, та до утре и съм по къс протокол Simple Smile

# 49
  • Мнения: 855
Първи опит - 6извадени, 4 подходящи, 3 се оплодиха, 1 не оцеля и 2 върнаха. Без успех. Втори опит - 4 извадени, 2 правилни, 2 оплодени, 2 върнаха, неуспешен. Накрая забременях спонтанно, резултата е на 9 месеца, доц Кисьов го докосна първи Simple Smile нищо, че не беше по негова "вина" Simple Smile

# 50
  • Мнения: 54
Здравейте и от мен и ние сме с неизяснен стерилитет с перфектна спермограма след 1 и половина опити, след това 4 инсеминации заради фонда и юни месец стартирахме първото ни инвитро като имах 15яйцеклетки извадени от които 9 се оплодиха, а 6 оцеляха и са замразени на 5ти ден. Нямах свеж трасфер заради хиперстимулация. Сега се надяваме че този месец вече ще е първият ни ЗЕТ.
Предните месеци не бяха подходящи и за това се забавихме толкова.

# 51
  • Мнения: 91
Първо инвитро 10 извадени , 7 започнаха развитие  и на финала - замразени 2 на 5 -ти ден и 1 на 6-ти ден. Направих хиперстимулация и утре след 3 месеца ще ми е първият ЗЕТ на двете 5 дневни. Много се вълнувам и много се надявам след 2 седмици да видя положителен резултат. При доцента съм с неизяснен стерилитет и добра спермограма. Има ли успели момичета при него от пърия път?
И аз съм за утре от 10:30-11:00 🙂🙂

# 52
  • Мнения: 149
Първо инвитро 10 извадени , 7 започнаха развитие  и на финала - замразени 2 на 5 -ти ден и 1 на 6-ти ден. Направих хиперстимулация и утре след 3 месеца ще ми е първият ЗЕТ на двете 5 дневни. Много се вълнувам и много се надявам след 2 седмици да видя положителен резултат. При доцента съм с неизяснен стерилитет и добра спермограма. Има ли успели момичета при него от пърия път?

И ние бяхме при доцента,с мъжки фактор.
Всичко от първи опит стана.13 извадени яйцеклетки 8 оплодени,5 замразиха на 5ти ден,защото нямах свеж трансфер.На ЗЕТ върнаха 2.И ето,че едното,което оцеля стана на 10 месеца преди няколко дни 💙 На нас доцен Кисьов си ни е на късмет 😊

# 53
  • Мнения: 3 124
Първо инвитро 10 извадени , 7 започнаха развитие  и на финала - замразени 2 на 5 -ти ден и 1 на 6-ти ден. Направих хиперстимулация и утре след 3 месеца ще ми е първият ЗЕТ на двете 5 дневни. Много се вълнувам и много се надявам след 2 седмици да видя положителен резултат. При доцента съм с неизяснен стерилитет и добра спермограма. Има ли успели момичета при него от пърия път?

Просто от любопитство, при неизяснен стерилитет директно към инвитро ли Ви насочват?
Не, аз минах 4 инсем.
Плюс опитите през годините, т.е не насочват веднага към инвитро, при първите ни изследвания ни казаха още 1г да опитваме

# 54
  • Мнения: 10
Здравейте ! Ако Mira 08 чете ще я помоля да си изтрие малко съобщения ,че е достигнала лимита си и не може да получава други.

Готово 😅

# 55
  • Мнения: 388
Момичета,препоръчайте място за отсядане. Ще трябва да прекарам цялата стимулация и евентуален трансфер. Нещо по бюджетно

# 56
  • Мнения: 7
Здравейте нова съм 🙃
На 1.11 ми предстои втори ЗЕТ при доцента мн съм притеснена.
Първия неуспешен беше при Старши на 7.09😬😬😬

# 57
  • Мнения: 996
Mira08 изтрий си съобщения отново .😃

# 58
  • Мнения: 91
Момичета, за установяване на бременността доц.Кисьов вагинален ехограв ли използва или коремен?

# 59
  • Мнения: 158
Момичета, за установяване на бременността доц.Кисьов вагинален ехограв ли използва или коремен?
До 12г.с. само с вагинален ме преглеждаше

Общи условия

Активация на акаунт