Медицински център за асистирана репродукция Варна ( есенна тема 2022)

  • 24 606
  • 435
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 91
Искам да попитам момичетата минали през стимулация, как ви повлияха хормоните.Аз се разчувствам от всичко,раздразнителна съм и даже непоносима.В понеделник ми е трети преглед преди пункция,почивахте ли след това и след трансфера лежахте ли постоянно,защото аз искам да си ходя на работа иначе ще се побъркам до датата на теста.

# 31
  • Мнения: 3 124
И двата пъти хормоните не ми влияеха нещо кой знае какво, само 2рият път нямах много апетит, първият път се пазех доста, вторият правех редовни разходки до морето и по музеи ходихме,че бе дни без вход, намирах си приятни занимания, но без натоварване

Мзд, стискам силно палци поне едното да е здраво, не знам какво да напиша и аз ...много неприятно

# 32
  • Мнения: 208
Момичета да напомня,че предпазният колан за бременни чака следващото мамче ☺️

Последна редакция: ср, 12 окт 2022, 23:38 от Nadejda_new

# 33
  • Мнения: 91
Момичета да напомня,че предлагания колан за бременни чака следващото мамче ☺️
Утре ми е пункцията и следващия месец се надявам да се възползвам Hug

# 34
  • Мнения: 208
Момичета да напомня,че предлагания колан за бременни чака следващото мамче ☺️
Утре ми е пункцията и следващия месец се надявам да се възползвам Hug
Стискам палци ❤️

# 35
  • Мнения: 996
Здравейте ! Ако Mira 08 чете ще я помоля да си изтрие малко съобщения ,че е достигнала лимита си и не може да получава други.

# 36
  • Мнения: 91
Момичета ще сподилите ли колко яйцеклетки ви бяха изводини,колко се оплодиха и как се развиваха.

# 37
  • Мнения: 3 124
При успешния ми 2 опит бяха 6 извадени, 4 стигнаха до 5ти ден, на връщането 2 бяха подходящи и влезли в тази необходима фаза и две върнаха, имам дъщеричка от 1 от тези 6 късметчета

# 38
  • Мнения: 91
При успешния ми 2 опит бяха 6 извадени, 4 стигнаха до 5ти ден, на връщането 2 бяха подходящи и влезли в тази необходима фаза и две върнаха, имам дъщеричка от 1 от тези 6 късметчета
Моите са 6 на втори ден и Биляна каза,че се развиват нормално,но трети и четвърти ден били най-критични.

# 39
  • Мнения: 3 124
Не мисли за риска, а за шанса, дори едно е достатъчно, за да стане сладко бебе и после упорито и пэлно с енергия дете на 3г , хихи
Пожелавам ти го!Вярвай!

Аз при 1 опит имах неоткрити проблеми, пролактин и базедова болест ... та накрая бях с биохимична бр.Тогава имах 8 яйцекл...но резултатът не бе дете, после като имах 6 и аз се завайках,че искам повече, всъщност преди пункцията се надявахме на 3 или 4 (по ехограф толкова виждаше) и ми бе криво, но не зависеше от нас ...като чух 6 ми идеше до раздам целувки на доцента, хихи

# 40
  • Мнения: 158
При мен имаше 7 извадени яйцеклетки, от които 6 оплодени. До 5-ия ден останаха само 2 ембриона, коити ми ги върнаха със ЗЕТ чак след около 5 месеца поради стечение на обстоятелставата. И вече имам 1 дъщеричка на 6 месеца Simple Smile

# 41
  • Мнения: 3 124
Мале, кага беше да пишеш тук, кога минаха 6мес 💗бъдете здрави,winwar

# 42
  • Мнения: 158
Мале, кага беше да пишеш тук, кога минаха 6мес 💗бъдете здрави,winwar
Благодаря! Вие също! Времето бързо минава макар, че моята бебка се оказа много ревлива и си е цяло приключение всеки ден с нея Grinning

# 43
  • Мнения: 15 356
Аз имах 6 извадени, 5 се оплодиха правилно, 3 ембриона останаха на 5ти ден. Върнахме 2 на свеж трансфер  и имах биохимична,след два месеца направихме замразен и имам сополанка на 2 и малко .

# 44
  • Мнения: 1
При първи опит имах 5 извадени яйцеклетки и само 2 оцеляха до пети ден. Свеж трансфер - неуспешен. Втори опит - 17 яйцеклетки, осем замразени ембриона на шести ден, ЗЕТ трансфер след два месеца на два. Резултата е успешна бременност вече в шести месец 😍

Общи условия

Активация на акаунт