Медицински център за асистирана репродукция Варна ( есенна тема 2022)

  • 25 154
  • 438
  •   2
Отговори
# 435
  • Мнения: 7
Привет! Аз съм на 30г. и съм от съвсем кратко време при доц. Кисьов, с проходими тръби и нормална спермограма, но с нисък АМХ и ще правим първа инсеминация, за да вървят необходимите за процедурата неща. Има ли някоя от Вас, която към момента да е на този етап от АРТ? 😊😊

Здравей! Аз преминах последната инсеминация наскоро при доц. Кисьов. Следващия цикъл се надявам да започна стимулация за инвитро(очаквам всеки момент да ми пристигне заповедта) така че, ще бъда от редовните в центъра☺
Ако нещо те интересува съм насреща, все още всичко ми е прясно. Успех ти желая✌🏻

# 436
  • Мнения: 17
Момичета, извинявам се за тъпата питанка, но от колко часа сутринта започват работа на новото място? Интересува ме по отношение на инсеминация, за която мъжа ми трябва да отиде да остави материала преди работа, а и аз нямам възможност в същия ден да го занеса.. та някой, ако знае 😊

# 437
  • Мнения: 10
Може да я занесе между 8:30 - 9:00ч. Дори да не види вашият лекар или акушерка, да каже на който е там и ще му я вземат и запишат. Може също той да остави попълнените информирани съгласия. А самата инсеминация е след няколко часа, около 11:30-12:30, когато я остави да попита кога да отидете за по-точне час. Заредете се с търпение и батерия на телефона, ще почакате Simple Smile Успех

# 438
  • Мнения: 2
Привет момичета!
Да се включа и аз с моя опит.
На 34 години съм с нисък АМХ и миоми. Минах 4 неуспешни инсеминации и започнахме процедура по инвитро. Стимулацията мина и в събота ще ми е пункцията, която ще я прави доц.Кисьов. Малко ми е притеснено...цялото преживяване е ново за мен. Днес на прегледа спомена,че ще извлече само от единия яйчник, защото миомата ми пречи на достъпа до другия... Също така съм и с тромбофилия, за която минах консултация с генетик.
Дано всичко мине наред! Пожелавам на всички успех и не губете вяра!

Общи условия

Активация на акаунт