Медицински център за асистирана репродукция Варна ( есенна тема 2022)

  • 24 590
  • 435
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 37
Здравейте, имаме правена спермограма в Майчин дом-Варна през пролетта, с единствено лоша морфология(тератозооспермия) и мислим сега да повторим.
Мисля си дали не е по-добре да я направи в МЦАР?
Какво Ви е мнението за спермограмите там?
Благодаря!

# 16
  • Мнения: 54
Здравейте, имаме правена спермограма в Майчин дом-Варна през пролетта, с единствено лоша морфология(тератозооспермия) и мислим сега да повторим.
Мисля си дали не е по-добре да я направи в МЦАР?
Какво Ви е мнението за спермограмите там?
Благодаря!
Здравейте, по-добре я направете в МЦАР според мен, но и на мъжа ми в майчин дом излезе с морфология тератозооспермия, а в мцар с перфектна спермограма няколко месеца по-късно. И  знам за други двойки с такива разлики в резултатите не знам с каква цел го правят.

# 17
  • Мнения: 143
Мъжът ми също първо си направи в Майчин дом спермограма с абсолютно същата диагноза и преди да започнем с процедурите д-р Александров ми беше казал че в Майчин дом винаги ги изкарват лоши, незнайно защо. След като пуснахме втора в МЦАР всичко си излезе наред.

Здравейте, имаме правена спермограма в Майчин дом-Варна през пролетта, с единствено лоша морфология(тератозооспермия) и мислим сега да повторим.
Мисля си дали не е по-добре да я направи в МЦАР?
Какво Ви е мнението за спермограмите там?
Благодаря!

# 18
  • Мнения: 37
Много благодаря! Gift Heart Явно наистина се оказва такава практиката в МД, което е изключително неприятно и емоционално тежко за една двойка месеци след това.
А най-вероятно и човек ще се чуди на коя от двете да вярва след това…

Предполагам, че след като стане готова спермограмата няма да може в същия ден на мине и през д-р Александров за обсъждане?
Ще трябва да си запишем отделен час за това.

# 19
  • Мнения: 95
Здравейте, при нас беше абсолютно същото! За наше спокойствие направихме спермограма и в трета клиника, от която се потвърдиха резултатите от МЦАР, т.е. нормални показатели.

# 20
  • Мнения: 143
Аз коментирах с него резултатите в друг ден, когато имах час за друга процедура, но дано спермограмата е наред и да няма за коментиране. 🙏
Много благодаря! Gift Heart Явно наистина се оказва такава практиката в МД, което е изключително неприятно и емоционално тежко за една двойка месеци след това.
А най-вероятно и човек ще се чуди на коя от двете да вярва след това…

Предполагам, че след като стане готова спермограмата няма да може в същия ден на мине и през д-р Александров за обсъждане?
Ще трябва да си запишем отделен час за това.

# 21
  • Мнения: 5
Здравейте,

Някой с успех във Варна при 40+?Кой лекар Бихте препоръчали?

Благодаря

# 22
  • Мнения: 388
Здравейте. Какво ви е мнението за д-р Анжел ? Има ли някой при нея за инвитро

# 23
  • Мнения: 166
Ние сме при Д-р Анжел, не е минала още процедурата, но сме решили да и гласуваме доверие, спечели ни на 110 % с адекватните си решения, подробните обяснения и невероятното лично отношение с което подходи към нашия случай.

# 24
  • Мнения: 1 913
Д-р Анжел е страхотна във всяко едно отношение. Сигурна съм, че ще направи всичко, което зависи от нея, за да имате успех.
Пожелавам ви и късметът да е с вас.

# 25
  • Мнения: 166
Много благодаря ! Дай Боже !

# 26
  • Мнения: 95
Здравейте, някой може ли да ми каже въз основа на какво се определя дали процедурата по инвитро ще е по къс или дълъг протокол, изобщо кога стартират прегледи и т.н.?

# 27
  • Мнения: 143
Пиша в групата с малко смесени чувства днес. Бях на преглед при Александров и нещата не изглеждат добре. Съмняват се за генетични аномалии. Единия близнак има оток на телцето и върви много голям заради този оток, отговаря на 10 седмица и 2 дни, а другия няма оток и отговаря на 9 седмица точно. И двата имат ускорен пулс над 180 удара. Изпращат ме в София в Майчин Дом за хорион биопсия като вземат парче от плацентата и изследват за генетични аномалии. Ще се радвам да споделите опит, ако имате такъв.

# 28
  • Мнения: 9
Здравейте, накратко ще разкажа: На 24г съм опитваме за бебе вече повече от година като аз съм с нередовна менструация и поликистозни яйчници затова ми изписаха дуфастон на 15ти ден от цикъла.Та бих искала да ми препоръчате при кой точно репродуктивен доктор да запиша първоначално час за преглед, досега съм ходила само на обикновен гинеколог, но резултати няма. Нова съм в това и доста се притеснявам, немислех че ще се стигне до репродуктивен специалист, но важен е крайният резултат. Благодаря

# 29
  • Мнения: 91
Здравейте, накратко ще разкажа: На 24г съм опитваме за бебе вече повече от година като аз съм с нередовна менструация и поликистозни яйчници затова ми изписаха дуфастон на 15ти ден от цикъла.Та бих искала да ми препоръчате при кой точно репродуктивен доктор да запиша първоначално час за преглед, досега съм ходила само на обикновен гинеколог, но резултати няма. Нова съм в това и доста се притеснявам, немислех че ще се стигне до репродуктивен специалист, но важен е крайният резултат. Благодаря
Аз съм се доверила на всички от екипа.Преди четири години отидохме при Александров-старши,моят човек-прям,директен,професионалес.Последваха четири инсеминации - едната я направи Александров-младчи,едната д-р Анжел и последните две доц.Кисьов. Стечение на обстоятелствата ме пое доцента.Сега съм в стимулация преди първо ин витро.Комуникирам с Биляна,която е прекрасна, но на която и да попаднете от акушерките и лекарите ще ви бъде обърнато внимание.

Общи условия

Активация на акаунт