Въпрос към живеещите в ново строителство

  • 22 861
  • 52
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 22 913
Вижте тази фирма.Гледахме нейни проекти.
http://www.topartstroy.com/index.php?aboutus_bg
Изглеждат много съвестни и коректни хора.Използват добри материали,имат снимков материал на всяка стъпка от строежа.Склонни са да на всякакви споразумения за срокове и заплащане.

# 16
  • Мнения: 518
"кв.Бъкстон жк.Павлово, гр. София - две жилищни кооперации, на терен с отстъпено право на строеж. Обща разгъната застроена площ: 3250 кв.м.
"
Пуск: 03. 2006 г.

блокът е с пусков срок март 2006?И има толкова непродадени апартаменти, а се намира в много търсен район на София!!!Лично за мен е странно!!Би трябвало да се провери внимателно Thinking ..Другия вариант - може да не актуализират сайта си редовно...

Защо няма търсене на апартаменти ?

# 17
  • Русе
  • Мнения: 299
Може и да е глупав въпроса,но какво е акт 16.Разтълкувайте ми го.

# 18
  • София
  • Мнения: 18 679
Може и да е глупав въпроса,но какво е акт 16.Разтълкувайте ми го.
По старому това е разрешението за ползване. Сега се нарича разрешение за въвеждане в експлоатация - удостоверява, че всички инасталации са читави, че са спазени изискванията по строителната документация, изискванията за противопожарна безопасност, ала-бала - абе, че можеш да влизаш и да живееш Grinning Без акт 16 не можеш да си откриеш партида във ВиК и енергото.

# 19
  • София
  • Мнения: 3 990
Тази година купихме 2 апартамента - единия е строен от тази фирма: http://bik-eng.com/, МНОГО коректен строител. Другата е строена от Имот Консулт (собственик е Евгени Начев), некоректен стротел е, имаме проблеми с него.

# 20
  • Мнения: 1 205
За Пловдив мога да ти препоръчам МАРС-4 ЕООД. Много коректен, сградата е построена както трябва и се радваме на страхотна изолация. Радвам се, че сполучихме на строител защотото се бяхме нагледали на псевдо такива.

# 21
  • при моите любими
  • Мнения: 2 528
Преди около 5 месеца и аз се занимавах с търсене на апартамент. Направих много проучвания на цените и качеството на строителство. Купихме си апартамент от тази фирма http://vatkov.com/ и за сега сме много доволни. Вече всичко е готово и в интерес на истината имаше закъснения на сроковете само 2 месеца. Още не сме се нанесли, но понеже правим ремонт и през апартамента минаха кави ли не майстори (и промяна на почти всички инсталации ВИК и ЕЛ, заради наше усмотрение, а не неизправност) и казаха, че изпълнението на сградата е много добра.

# 22
  • Мнения: 928
Pyrvo, sori za latinicata, no v momenta niamam kirilica, a kredor-a ne raboti  Confused 

Чарминг, blagodarq ti, no tyrsia v Sofia  Hug

cydonia, znam go Vytkov  newsm10
Kompleksyt mu ot kysti4ki e neveroiaten, ama mi e malko skypi4ko  Sunglasses 
Blok4etata koito toj stroi, pone tia deto gi gledahme biaha stroeni s iutong i zatova se otkazahme. Vse pove4e si mislia, 4e e dobre da se vzeme ne6to gotovo na okolo 2-3 godini za da se vidi nedostatyka  Peace

# 23
  • Мнения: 4 668
По повод на Барбуков и Аспекти - това си е едно и също , Аспекти се води на фирмата на жена му  Confused и толкова . Не бих препоръчала на никой да си купи в тяхна сграда , рядко отвратително строителство и ако разчиташ на ТЕЦ - не са от строителите , които вкарват !
Измамите от едно време са си факт , сега поне си предават блоковете , но не бих си дала парите за имот в тяхна сграда ( лично мнение , не искам да засягам никой ) .

Нашият апартамент е в сграда на " Стар сити " , строят добре , но имахме доста ядове по повод на наводнени гаражи , наводнена асансъорна шахта , проблеми с топлата вода ... както и да е оправиха се нещата ,имаме ТЕЦ , предадоха блока в срок ... но пак не бих ги препоръчала .

Като цяло почти няма фирми , които да строят идеално - все нещо им куца . Останалите , които се броят на пръсти  се справят перфектно , но продават много скъпо !

Желая ти късмет и си отваряй очите  Shocked преди да купиш ! Задължително отиди да видиш други построени сгради от тази фирма и разпитай където можеш !

# 24
  • Мнения: 22 913
"кв.Бъкстон жк.Павлово, гр. София - две жилищни кооперации, на терен с отстъпено право на строеж. Обща разгъната застроена площ: 3250 кв.м.
"
Пуск: 03. 2006 г.

блокът е с пусков срок март 2006?И има толкова непродадени апартаменти, а се намира в много търсен район на София!!!Лично за мен е странно!!Би трябвало да се провери внимателно Thinking ..Другия вариант - може да не актуализират сайта си редовно...

Защо няма търсене на апартаменти ?
Не актуализират сайта,явно.Доколкото разбрах имало само 2 мезонета за продажба от този блок.Къщичките също били капарирани.

Последна редакция: ср, 22 ное 2006, 11:55 от Деси-мама х2

# 25
  • Мнения: 518
"кв.Бъкстон жк.Павлово, гр. София - две жилищни кооперации, на терен с отстъпено право на строеж. Обща разгъната застроена площ: 3250 кв.м.
"
Пуск: 03. 2006 г.

блокът е с пусков срок март 2006?И има толкова непродадени апартаменти, а се намира в много търсен район на София!!!Лично за мен е странно!!Би трябвало да се провери внимателно Thinking ..Другия вариант - може да не актуализират сайта си редовно...

Защо няма търсене на апартаменти ?
Не актуализират сайта,явно.Доколкото разбрах имало само 2 мезонета за продажба от този блок.Къщичките също били капарирани.
Е, това отново ни връща в начална фаза - изборът на жилища се изчерпва почти изцяло на зелено...Остават много малко неща накрая Hug

# 26
  • Мнения: 22 913
"кв.Бъкстон жк.Павлово, гр. София - две жилищни кооперации, на терен с отстъпено право на строеж. Обща разгъната застроена площ: 3250 кв.м.
"
Пуск: 03. 2006 г.

блокът е с пусков срок март 2006?И има толкова непродадени апартаменти, а се намира в много търсен район на София!!!Лично за мен е странно!!Би трябвало да се провери внимателно Thinking ..Другия вариант - може да не актуализират сайта си редовно...

Защо няма търсене на апартаменти ?
Не актуализират сайта,явно.Доколкото разбрах имало само 2 мезонета за продажба от този блок.Къщичките също били капарирани.
Е, това отново ни връща в начална фаза - изборът на жилища се изчерпва почти изцяло на зелено...Остават много малко неща накрая Hug

Между другото мисля,че и тази фирма е добра.Поне има построени доста блокове и могат да се видят.
http://www.brizcl.com/

# 27
  • Мнения: 4 668
Пак да се намеся - " Прайм билдингс " са много добра фирма !

# 28
  • Мнения: 474
Ние купихме апарт. от "Еврострой Ин". Имахме забележки, но всичко беше остранено много бързо. Не знам дали оказва влияние, но единият от собствениците на фирмата живее в нашия вход. Особено сме доволни като отношение и внимание, което оказват на клиентите си. Имахме плащания, с които се случи да закъсняваме, но те проявиха пълно разбиране и нямаше санкции, както е по договор. За момента няма видими дефекти по блока- течове и т.н. няма.
Препоръчвам тази фирма без да се замисля. А и имат построени доста обекти- може да се види.

# 29
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
Пипинка, ти направо ме разби! Преди месец купихме апартамент в Аспекти(Барбуков). Блоковете се намират зад Бриколаж в Полигона. По проект изглеждат много добре, а и строителството върви добре. От къде имаш инфо за тях? Започвам да се притеснявам.

Общи условия

Активация на акаунт