ДОБЪР ГИНЕКОЛОГ В РУСЕ и ЛОШ - отново в русе

  • 240 168
  • 1 481
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 735
Къде е кабинета на тая Пейкова?
Стана ми любопитно да я посетя...
Ако искаш можем да отидем заедно ,защото и на мен ми стана много интересно да я видя. Mr. Green

# 31
  • Русе
  • Мнения: 170
ДКЦ - 1 , на третия етаж, срещу стълбите в ляво  без да се влиза по коридора. Възрастна  госпожа, пълничка, с къса накъдрена коса... Там приема и на частно. Close.

# 32
  • Мнения: 2 309
Къде е кабинета на тая Пейкова?
Стана ми любопитно да я посетя...
Ако искаш можем да отидем заедно ,защото и на мен ми стана много интересно да я видя. Mr. Green

Сьгласна сьм.Август да е,става ли,че сьм ваканция сега...

# 33
  • Мнения: 490
Ако ще и спретнете някой номер и аз ще участвам Peace

# 34
  • Мнения: 5 299
Еййй, големи специалистки станахте....тц,тц
ПОдкреяпм постинга на Бъчи-то!

# 35
  • Мнения: 442
Къде е кабинета на тая Пейкова?
Стана ми любопитно да я посетя...
Ако искаш можем да отидем заедно ,защото и на мен ми стана много интересно да я видя. Mr. Green

понякога наистина тук става като в детска градина  Confused
жената, все пак, си е добър специалист (макар че, верги, това с пола на детето в 10г.с. Shocked... айде, нема нужда!), просто търговецът в нея е надделял напоследък (това, което мен ме отблъсна Crossing Arms).
принципно, и аз съм съгласна с бъчито. освен с това, че няма как да не се споменават имена. напротив, нека! - нали темата е затова. пък всеки си носи глава на раменете.
хайде сега да видим, дали ще има лекар, за който ще се намери някой да не каже лоша дума. мога да се обзаложа, че такъв лекар няма да има. на мнение съм, че който не работи - той не греши. така че, практикуващ лекар, без издънка, няма да се намери!

# 36
  • Мнения: 696
Точно това имах предвид и аз. Имена не ми се искаше да споменавям, че ще вляза в един безкраен спор (особено с инфити, която иначе уважавам).

# 37
  • Мнения: 1 735
Аз пък съм на мнение ,че тук се е заформил един хубав пенсионерски клуб ,където всеки много знае, а никой нищо не прави.  Wink
За споменаването на имена съм съгласна с Майка Зайка. Хубаво е да се споделя кой от кого е не/доволен.  Peace
Еййй, големи специалистки станахте....тц,тц
ПОдкреяпм постинга на Бъчи-то!
Мацка ,по-добре специалистки ,отколкото безгласни букви.  Hug

Точно това имах предвид и аз. Имена не ми се искаше да споменавям, че ще вляза в един безкраен спор (особено с инфити, която иначе уважавам).
  Heart Eyes  Ще поспорим на кафе ,или на бира?

# 38
  • Мнения: 696

Точно това имах предвид и аз. Имена не ми се искаше да споменавям, че ще вляза в един безкраен спор (особено с инфити, която иначе уважавам).
  Heart Eyes  Ще поспорим на кафе ,или на бира?

Може и кафе и бира, ама без да спорим  Laughing

# 39
  • Мнения: 442
пенсионери, деца... на един акъл са Laughing друго, освен да споменем имена, не виждам какво може да се направи по повод добрите и лошите гинеколози в русе. аз моите добри съм ги споменала. ако трябва пак, ето ги: за жк - д-р радка дойчинова от `медикус` (работи със здравната каса)
за раждане - д-р пенко янков (вечна му памет Praynig) и д-р светла христова (от нея, обаче, бейбиту не е доволна).
за диагностика и лечение - д-р хараламби назъров, който вече е възрастен и май не работи.

# 40
  • Мнения: 5 299

Точно това имах предвид и аз. Имена не ми се искаше да споменавям, че ще вляза в един безкраен спор (особено с инфити, която иначе уважавам).
  Heart Eyes  Ще поспорим на кафе ,или на бира?

Може и кафе и бира, ама без да спорим  Laughing
...и шЪ сЪ оАкате после... Joy

# 41
  • Мнения: 5 299
пенсионери, деца... на един акъл са Laughing друго, освен да споменем имена, не виждам какво може да се направи по повод добрите и лошите гинеколози в русе. аз моите добри съм ги споменала. ако трябва пак, ето ги: за жк - д-р радка дойчинова от `медикус` (работи със здравната каса)
за раждане - д-р пенко янков (вечна му памет Praynig) и д-р светла христова (от нея, обаче, бейбиту не е доволна).
за диагностика и лечение - д-р хараламби назъров, който вече е възрастен и май не работи.
Мдааам, сега се сетих, как един ден чувам дввама дядковци да си говорят, и единия пита другия на колко години е, а той отговаря: На 84год и 9 месеца Joy

Аз май не съм писала, че съм доволна от др. Минчева(ама съм пристрастна, защото ми е близка) Wink

# 42
  • Мнения: 772
благодарение на др Пейкова не се побърках след спонтанен аборт,не загубих яйчника си след огромна киста и сега се радвам на дъщеря си така че недейте да сте толкова крайни!

# 43
  • Мнения: 275
Голям спор станал тук ......
Ама инфинити наистина много слабо го дава тук  Joy Joy Joy

Момичета, безгрешни хора няма! Лекарите са хора! И те грешат и не си мислете, че не го изживяват, ако сгрешат. Аз не мога да коментирам гинеколзите - не ми се е налагало много да ги посещавам. Следяха ме в Сф, като се прибрах отидох при Симеонов.
Ами какво да кажа. Който ме погледнеше на видеозона (и в Сф, и Симеонов, и Зарзаланов, и Стаменов) казваше, че ще родя много голям плод. Над 4кг  ooooh! Много тежко раждане .....

Е, слава Богу, не познаха. Но не казвам, че са лоши специалсти - случва се!

# 44
  • Мнения: 1 735
Мързи ме да го раздавам силно вече.  Confused
То сакън да не си изкажеш мнението ...

Общи условия

Активация на акаунт