ДОБЪР ГИНЕКОЛОГ В РУСЕ и ЛОШ - отново в русе

  • 240 167
  • 1 481
  •   1
Отговори
# 1 470
  • Мнения: 250
Защо не го пуснеш и в новата тема? newsm78
Или не смееш да се вяснеш там........? newsm78

# 1 471
  • Мнения: 9
Защо не го пуснеш и в новата тема? newsm78
Или не смееш да се вяснеш там........? newsm78


 Може би си права,ще намеря начин да се извиня.След като сме на умиращата стара тема,мога ли да те попитам някои неща?Според теб с какво новата тема е по добра от старата?

# 1 472
  • Мнения: 250
Най-добре наистина намери начин да се извиниш на момичето-не я познавам лично,но се потруди доста за анкетата,а всяка от нас помага с каквото може  Peace
Все още не мога да кажа с какво новата тема е по-добра от старата,но искренно се надявам да бъде изпълнена с по-добри мнения за русенските гинеколози  Peace

# 1 473
  • Мнения: 59
Здравейте момичета! .Аз мисля(макар че никой не ме е питал ) ,че ако конева се извини някак си за държанието си към аничка ,би била доста полезна форумка като изкаже мнението си за гинеколозите които познава от Русе.Но дали изобщо ще искаш да дадеш своето мнение  и дали ще е с реална оценка е др въпрос.Казвам това без да се заяждам или нещо подобно.

# 1 474
  • Мнения: 38
Здравейте, не искам много да се намесвам в спора, но прочетох диалозите с участието на Конова и след като тя се разкри като лекар, бих посъветвала всички по скоро да черпим съмети от нея, отколкото да се заяждаме безкрайно.
По повод д-р Тодоров, бих казала, че е много внимателен и при влизане в кабинета задава въпроса "Как си?", а не като Георгиев - брутален и вулгарен.

# 1 475
  • Мнения: 9
Най-добре наистина намери начин да се извиниш на момичето-не я познавам лично,но се потруди доста за анкетата,а всяка от нас помага с каквото може  Peace
Все още не мога да кажа с какво новата тема е по-добра от старата,но искренно се надявам да бъде изпълнена с по-добри мнения за русенските гинеколози  Peace


 Благодаря ти за отговора.И аз още не виждам голяма разлика,освен че на всяка страничка се появява тази изборна хроника с гинеколози.Мислиш ли,че точно тези изборни резултати представляват някакво удобство за някого?

# 1 476
  • Мнения: 38
Едва ли са удобство, по скоро удължават страницата. Каня ви в нова тема, ако искате разбира се и ако имате отношение към нея за Приемните семейства-бихте ли станали приемни родители?

# 1 477
  • Мнения: 394
Не ми се пише тук, за да не връщам старата тема непрекъснато, но искам да кажа, че и аз не виждам особен смисъл от анкетата в новата тема... Добро е като замисъл, но като гледам накъде се движат резултатите - най-много да заблудят някой наивник като мен...
И имам чувството, че анкетата е за акушери, а не за гинеколози. Все пак има доста по-сложни неща от следенето на бременност в сферата на гинекологията! Не бива да се подвеждат бъдещите пациенти така..

# 1 478
  • Мнения: 250
Най-добре наистина намери начин да се извиниш на момичето-не я познавам лично,но се потруди доста за анкетата,а всяка от нас помага с каквото може  Peace
Все още не мога да кажа с какво новата тема е по-добра от старата,но искренно се надявам да бъде изпълнена с по-добри мнения за русенските гинеколози  Peace


 Благодаря ти за отговора.И аз още не виждам голяма разлика,освен че на всяка страничка се появява тази изборна хроника с гинеколози.Мислиш ли,че точно тези изборни резултати представляват някакво удобство за някого?

Амиии,незнам дали е удобство или не за някого  Thinking
Аз и за 2-те си раждания се бях насочила към д-р Хубчев!Добре се справи човека-доволна съм  Peace
При първата си бременност съжалявам,че бях като "кон с капаци" и се "лупнах" при "д-р" Пейкова да ми следи ЖК,но вече за втората си бременност си имах 1 наум и се насочих към д-р Георгиев,за което изобщо не съжалявам  Peace
И трета бременност да имам,което е много малко вероятно  Wink/ пак бих избрала д-р Георгиев /за ЖК/ и д-р Хубчев /за израждане/  Peace

# 1 479
  • Мнения: 3 214
Няма ли кой да помоли модератор да заключи темата? Все пак има нова...

# 1 480
  • Мнения: 4 111
Няма ли кой да помоли модератор да заключи темата? Все пак има нова...

Аз помолих доста отдавна, но без резултат. Използвах бутона "информирай модератор" с молба за ключ, но никой не ми обърна внимание, може и ти да опиташ, ако искаш.

# 1 481
  • Мнения: 3 214
Няма ли кой да помоли модератор да заключи темата? Все пак има нова...

Аз помолих доста отдавна, но без резултат. Използвах бутона "информирай модератор" с молба за ключ, но никой не ми обърна внимание, може и ти да опиташ, ако искаш.

И аз информирах сега, дано има ефект...Щото малко безмислено ми се вижда, едни и същи потребители да публикуват и в двете теми, според зависи за какво иде реч...

Общи условия

Активация на акаунт