ДОБЪР ГИНЕКОЛОГ В РУСЕ и ЛОШ - отново в русе

  • 240 172
  • 1 481
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 490
Не е толкова до спор колкото до факти -всеки казва това , което всъщност му се е случило, поне при мен е така, никъде не съм казала нещо лошо или добро за лекар който не познавам!

# 46
  • Мнения: 5 577
 Thinking Абе явно съм хванала Пейкова в някаква промоция, защото мен и на трите консултации дето ходих при нея настоя да ми прави прегледи - първо вагинален (аз отказах, и след 3 дни отидох и я молех да не го прави, но тя настоя), и видеозон - аз и казах, че съм ходила при друг лекар и ме е гледал, та ако иска няма нужда - тя настоя.

И третия път така - явно нещо съм и била готина.  Laughing

# 47
  • Мнения: 14 133
Thinking Абе явно съм хванала Пейкова в някаква промоция, защото мен и на трите консултации дето ходих при нея настоя да ми прави прегледи - първо вагинален (аз отказах, и след 3 дни отидох и я молех да не го прави, но тя настоя), и видеозон - аз и казах, че съм ходила при друг лекар и ме е гледал, та ако иска няма нужда - тя настоя.

И третия път така - явно нещо съм и била готина.  Laughing
Много свежо!!!  Joy Joy Joy Дай Боже да раздават докторите непрекъснато такива промоции!!!

# 48
  • Мнения: 490
Мерсаж на такава промоция Crossing Arms

# 49
пейкова е отвратителна

# 50
  • Мнения: 5 577
пейкова е отвратителна

Ама ти къде беше до сега, ние те чакахме да ни го кажеш?

# 51
  • Мнения: 1 735
пейкова е отвратителна

Ама ти къде беше до сега, ние те чакахме да ни го кажеш?

Айде ,не си го изкарвай на новите членове във форума ,моля.  Peace

# 52
  • Мнения: 442
забравих да спомена с добро и д-р юлиян георгиев. ходих при него няколко пъти по време на двете ми бременности. харесва ми като специалист, внимателен е, умее да предлазположи.

# 53
  • Русе
  • Мнения: 764
Да споделя и моят опит. Преди да забременея първия път ходех при д-р Узунова и бях доволна от нея, но тогава и не съм имала сериозни проблеми за да преценя колко добър специалист е. Като забременях, баща ми, който е медицинско лице ме насочи към д-р Янков- вечна му памет. И той стана моят лекар в продължение на 7 години и бях сигурна, че няма да отида при друг гинеколог. Изключителен човек и професионалист, абсолютно некомерсиален. И досега от никого не съм чула лоша дума за него. Когато той си отиде бях бременна с второто си дете и бременноста ми пак беше проблемна. Много ми беше трудно да избера при кой лекар да отида. Консултацийте ми бяха при д-р Ю.Георгиев, а на частно ходех при д-р Хубчев- лекар от АГ ми го препоръча, че не отстъпва като професионалист на д-р Янков. Но отношението е съвсем различно- там си просто поредният пациент. За първото ми раждане се бях уговорила с д-р Янков, като въобще не стана въпрос за пари, за второто не се уговорих с д-р Хубчев, защото бях чувала високи за мен цени. Раждах в петък вечерта, дежурният екип ме изроди, но след това имах много проблеми. И в интерес на истината нещата започнаха да се оправят за мен, когато на визитация в интензивното минаха д-р Хубчев и д-р Въжаров. Но аз сега нямам "мой" лекар-гинеколог, човек на когото да се доверя и който да ме познава, когато отида. И все пак, ако ми се наложи сериозно да търся помощта на гинеколог сигурно ще отида при д-р Хубчев, въпреки многото забележки, които имам. А на профилактичен преглед миналата година ходих при д-р Шишкова, но къде ще отида тази година не зная. И това не е добре. За мен гинеколога, стоматолога и личният лекар не трябва непрекъснато да се сменят а да ги избереш разумно и да им се довериш. Надявам се, че не ви досадих

# 54
  • Мнения: 403
Здравейте, не бих могла да категоризирам един лекар като добър или лош, но понеже, както много от вас казаха, отношението е половин лечение, искам да споделя едно впечатление.
Ходих при д-р Ю Георгиев спешно на частно, защото много ме болеше вдясно. Болката съвпадна с началото на менструацията след второто ми раждане (секцио) и бях сигурна, че е нещо гинекологично. Не бях ходила на преглед след раждането. Наистина, отдели ми много време, но нещо не ми хареса прегледа. Дори не ме погледна на видеозон, за да провери състоянието на яйчниците. Лепна ми диагноза КОЛИТ Shocked И познайте какво следва! Ами написа ми рецепта да лекувам колита с антибиотик (казах му, че кърмя) и още две лекарства, всичките по 15 лева и на една фирма. Е, кажете ми той гинеколог ли е или гастроентеролог? Лекар ли е или промотор (ама че дума) на въпросната фирма? Освен това, какво още ми направи впечатление - на компа са отворени карти, телевизора включен, пред него брошури на Метро. Кабинета му е забавачница според мен. Айде, това последното настрана. Ама да се прави на такъв, какъвто не е!!
После ходих при Шишкова, която ми следи двете бременности, с направление, и както винаги беше внимателна и мила, и БЕЗ да й казвам къде ме боли (исках да чуя от нея дали всичко е наред), напипа някакво (не знам как да го нарека) срастване под белега ми и каза "тук те боли". Еми да ви кажа, ПОЗНА!

Май казах, каквото исках.

# 55
  • Мнения: 1 317
Здравейте момичета   Отдавна ви чета, но чак сега се включвам с един въпрос - може ли някоя от вас да ми даде координатите на д-р Луиза Тончева? Чувала съм само добри отзиви за нея и бих искала да ходя на частни консултации там.
Благодаря предварително и скоро живот и здраве - може и аз да идвам по вашите срещички   Wink

# 56
  • Мнения: 115
Дори не ме погледна на видеозон, за да провери състоянието на яйчниците. Лепна ми диагноза КОЛИТ Shocked И познайте какво следва! Ами написа ми рецепта да лекувам колита с антибиотик (казах му, че кърмя) и още две лекарства, всичките по 15 лева и на една фирма. Е, кажете ми той гинеколог ли е или гастроентеролог? Лекар ли е или промотор (ама че дума) на въпросната фирма? Освен това, какво още ми направи впечатление - на компа са отворени карти, телевизора включен, пред него брошури на Метро. Кабинета му е забавачница според мен. Айде, това последното настрана. Ама да се прави на такъв, какъвто не е!!

На майка ми именно Георгиев и е открил колит и то реален.  Пак той я е спасил от гинекологично изчистване още когато е ходел в АГ. Той следи и моята бременност и той е единствения гинеколог при когото съм ходила преди това. Аз също съм на мнение, че половината лечение се крие в доверието в лекаря срещу теб. Същото е и с избора на лекар при когото да раждаш - доверие и спокойствие.

# 57
  • Мнения: 3 376
Момичета,това че бихме искали всички добър специалист-логично е.Но и докторите са хора,не са безгрешни,всеки може да сбърка в нещо...не че е приятно,но не знам да има лекар по света,който да дава безгрешно точни диагнози...Според мен става дума за отношението...дали ще те третират като поредния досаден пациаент или като такъв който има нужда от помощ.
Съжалявам,че трябва да го кажа,но отново ще дам пример със себе си-записвам се при докторката,която ми препоръчаха от АГ-то,където лежах за задържане в началото на бременността си.Записва ми имената и т.н.,но изследвания за кръв и урина-няма такова нещо,щели сме да ги вземем от Аг-то #CrazyПрегледи,обяснения,мерене-няма такива работи.Един път на видеозон ме гледа и това беше.Та аз до петия месец пиех хапчетата,които ми бяха изписали от Аг-то,когато бях в 6-7 г.с.,защото тя дори не се поинтересува какво пия,а когато се реших да я попитам с риск да ми се развика/отново/ тя ме попита какво пия и докато и изредя 5-те вида хапчета,без дори да ме изслуша каза"Аааа,пий,пий"!!!!Последните пъти направо се разплаквах след посещенията си при нея,толкова се чувствах огорчена и едва ли не виновна,че съм бременна,караше ме да се чувствам все едно и крада от скъпоценното време #Cussing out
Ами не издържах и след публикацията на авторката на тази тема,която ми писа и на лични и ми даде подробна информация,за което съм и много благодарна Heart Eyes реших,че крака ми няма да стъпи повече там.Записах се при д-р Георгиев,много препоръчван лекар и нямам думи да изразя благодарността си към този Човек,защото наистина ме накара да се чувствам както "добре дошла" в кабинета му.Всичко ни беше обяснено много подробно на мен и мъжа ми,който беше поканен в кабината,обясняваше всичко и на двама ни,отдели ни страшно много време,но той просто си е такъв и се държи с всички пациаенти така,не дели хората.Аз не искам да се чувствам специална пациентка,просто искам да ми се обърне поне малко от вниманието,което заслужава една бременна жена,носеща живот в себе си.А този Доктор ми даде много повече!!!!

# 58
  • Мнения: 603
Здравейте,
ами аз съм при Пейкова - обиколка на корема, килограмите, кръвното, видеозон - 2 пъти за 7 месеца и за финал си плащам изследванията, защото НЯМА ЛИМИТ. Нямам кой знай какви впечатления, просто защото ходя по НЗОК там и не ми пука много много какво ми казват.
На "частно" си ходя при д-р Узунова. За сега съм доволна. Когато и да звънна с проблем винаги ми отговаря компетентно и след като ми обясни всичко, пак ме пита дали имам въпроси.
За Д-р Зарзаланов - ходих при него 4 пъти на частния кабинет (преди около 2 години), направих всички хормонални изследвания и човека ми заяви, че имам тумор в мозъка (на 27 съм) и НИКОГА няма да забременея ако не ми се направи някаква суперскъпа операция.
Сами се сещате, че излязох от този кабинет и никога не се върнах. Пак за Д-р Зарзаланов от кумата ми чувам само суперлативи.
За Д-р Хубчев - отидох 1 път при него и повече няма да отида. Прегледа продължи 5 минути:
1. Добър ден
2. Съблечете се
3. Легнете - 3 секунди преглед на видеозон
4. Имате кисти по яйчниците - пийте това противозачатъчно!
5. Дайте 20 лв.
6. Довиждане.

Всеки си има предпочитания, но като цяло съм най-доволна от 1 лекар в София - Данаил Илиев от Шейново.
Намерих тема за него:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=113154.0
Пациентките му викаха "Дидо". Всичко обяснява човека, точно и ясно. За 30 лв. стоях сигурно 1 час в кабинета му и само за бебето сме говорили. Нямаше въпрос на който да не ми отговори...
Аре отнесох се много...

# 59
  • Мнения: 169
Пейкова?! - И са и гласували доверие да работи с новия ултразвуков апарат за фетална морфология в Русе? Сигурно има солидна "стимулация", за да прежали апаратурата заради преглед.

Общи условия

Активация на акаунт