ДОБЪР ГИНЕКОЛОГ В РУСЕ и ЛОШ - отново в русе

  • 240 174
  • 1 481
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 14 133
Искам да включа към добрите гинеколози д-рите Иванов и Зарзаланов!!! Те са главните "виновници" да забременея отново след спонтанен аборт, да износя и родя сина си!!!!   bouquet

# 16
  • Мнения: 5 577
Офф, много спокойно плюете наред.

Аз ходих при Петрова, после тя ме отписа от регистрите си, защото не бях ходила два месеца (лежах в болницата, дето е много мизерно и мръсно  Tired).
през малкото време заедно тя не ми каза почти нищо, не беше много разговорлива, но това не ми дава право да и казвам какво-що. Вие дипломата и на съмнение ли подлагате?

За нея ми каза друг лекар "Пейкова не говори много и това е добре, тя като заговори става лошо"

Е да, ама същата тази Пейкова, дето не направи на 2 ст. защото 2 месеца не съм я посещавала ми каза в 10 г.с. че ще имам момче. Позна.  Heart Eyes

Има доволни и недоволни, не си изказвайте така крайно мненията, все едно за решаващи.

Аз раждах при д-р Узунова и съм много доволна от всичко.

# 17
  • Мнения: 696
Абе момичета, коя от вас е чувала само хубави неща за 1 лекар? Не е възможно просто! За всеки ще чуете и хубаво и лошо. Изберете лекар, който на вас ви вдъхва доверие и му се доверете без да обръщате внимание на негативните приказки.

И аз през бременността си ходих при една лекарка, която вие хвалите. Като разбра накрая, че няма да раждам при нея в Ескулап, направи така, че детето ми можеше и да го няма. Няма да навлизам в подробности - не ща да плюя. Преди я пропоръчвах, сега си мълча. Всеки да си решава сам.

И стига вече с това делене на добри и лоши, Ескулап или АГ. Повечето от нас вече са родили, да не стряскаме бременните момичета, все пак. Естествено, че ако сме родили в Ескулап и сме доволни ще сме ''ЗА" и обратното.

Моят човек е д-р Узунова. Ако не беше тя, синът ми нямаше да го има.

Последна редакция: пн, 24 юли 2006, 21:51 от бъчи

# 18
  • Мнения: 14 133
Така е!!!Всеки е доволен от тези, които са му помогнали!!!!

# 19
  • Мнения: 490
Всяко мнение ,което се изказва тук почива на факти, да, вярно е ,че има доволни и недоволни .
Е,аз съм от крайно недоволните от Пейкова и никога няма да я нарека лекар!
За мен тя е боклук ама от най-миризливите! Sick

# 20
  • Мнения: 1 735
Вие дипломата и на съмнение ли подлагате?



ДА!

Била съм на много купони в медицинския и знам някои хора как "учат" ,а други как се "дипломират".  Wink

# 21
  • Мнения: 79
Аз пък си мисля,че всеки има право да изкаже мнение и не виждам нищо лошо в това да се споменават имена.Един доволен, един недоволен - то това е ясно.Всеки сам гради впечатления и си прави изводи.Ето например за д-р Зарзаланов нямам мнение като лекар, но когато преди 6 г. ме изписваха от родилното/той се случи на смяна/раздаде на всички в стаята визитка с думите"След три месеца при мен на преглед в частния ми кабинет"Прозвуча като заповед.Моя приятелка пък е очарована от него.Първия път ме изражда д-р Велков.Нито го бях чувала, нито го бях виждала, а останах много доволна.Първата ми бременност я следи д-р Шишкова.Ами останах много доволна.Не съм я ангажирала обаче за раждането.Просто не исках уговрен лекар.Сега пак ходя при нея.Знам, че много хора не са доволни, но и знам какви опашки има пред кабинета и.Но за мен най-важно е собственото ми мнение.
А и определянето на пола не детето не мисля, че е най-важното в случая за качествата на даден лекар.

# 22
  • Мнения: 696
Така е!!!Всеки е доволен от тези, които са му помогнали!!!!

Именно за това говоря! Когато бях бременна в самото начало, една друга лекарка пък ми каза, че било извънматочна и не ме пускаше да си тръгна от АГ-то, трябвало операция (добре, че не я послушах тогава). Изкара ми акъла, ревах като луда, а други са много доволни от нея... Така че, това с добрия лекар е много относително.

както виждате се въздържам да споменавам имена - има още нераждали девойки

# 23
  • Мнения: 2 732
Ясно е че не може всички да сме доволни от един и същи лекар ,но наистина няма лошо да ги обсъждаме а всеки сам си решава на кого да се довери Peace

# 24
  • Русе
  • Мнения: 170
Времето е най-добрата проверка.  Laughing При новия гинеколог ходя на преглед през две седмици (влязох в осмия месец) . Всеки път минавам и на ехограф, чувствам се спокойна.. Изследванията ми неочаквано бързо - за 10 дни , станаха много добри. Дори хемоглубина ми се повиши с 10 пункта- гоня 120 .., нямам бактерии, албумин или каквото и да е било . Спокойствието и вниманието явно доста помагат ..

Пейкова искаше да лежа в болница  поне за десет дни, твърдеше - пред мен, че няма да родя нормално дете , а дори не пожела да го погледне на ехограф първите 6 месеца, защото не ми се полагало (в 2-я месец ме гледа на вагинален за да установи дали съм бременна) - за да види дали има аномалии.... пък и скъпия и ехограф щял да се "изхаби" ако го включва за всяка бременна. Затова аз все още продължавам да твърдя , че това не може да е добър специалист... особено ако пациентите му са бременни жени . Защото за бременната и за бъдещето и дете няма нищо по-важно от спокойствието.. А Пейкова с "непремерените си изказвания" и "прегледите" (ако меренето на кръвното и талията може да се нарече преглед) едва ли може да се каже, че поражда такова...

# 25
  • Мнения: 490
Нямам думи! Sick
Че то и аз мога да си измеря талията и кръвното сама!
И този отговор -не ти се полагало направо ме изстреля в космоса, абе на тая жена няма ли кой да и вземе дипломата  newsm78
Тя диплома и за чистачка на кенеф не заслужава!
И как по-точно се изхъбява един видеозон ? Да не би да си носиш гумичка за моливи и така да го търкаш ?
Мисля да разкажа тази история на моят лекар да видя какъв ще бъде неговия коментар!

# 26
  • Мнения: 14 133
Нямам думи! Sick
Че то и аз мога да си измеря талията и кръвното сама!
И този отговор -не ти се полагало направо ме изстреля в космоса, абе на тая жена няма ли кой да и вземе дипломата  newsm78
Тя диплома и за чистачка на кенеф не заслужава!
И как по-точно се изхъбява един видеозон ? Да не би да си носиш гумичка за моливи и така да го търкаш ?
Мисля да разкажа тази история на моят лекар да видя какъв ще бъде неговия коментар!
Всеки сериозен специалист ще се превива от смях, когато му разкажеш за смехориите на д-р Пейкова !!! smile3532  Joy Joy Joy
Моят доктор ме гледаше всяка седмица, защото бях патологична бременост отвсякъде!!!

# 27
  • Мнения: 95
кажете нещо за Зарзаланов?

Последна редакция: вт, 25 юли 2006, 22:08 от mak4e`

# 28
  • Мнения: 2 309
Къде е кабинета на тая Пейкова?
Стана ми любопитно да я посетя...

# 29
  • Мнения: 14 133
кажете нещо за Зарзаланов?
Аз работя с него, ако ми се наложи престой в АГ-то.  Бях го ангажирала и за раждането на дечко и останах много доволна.  На него и д-р Иванов дължа и възстановяването си след спонтанен аборт. Добре, че те двамата си свършиха работата, защото д-р Матеева беше си оставила ръцете при изчистването....

Общи условия

Активация на акаунт