Суперхраните на АКВАСОРС - 5

  • 120 408
  • 838
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 725
Точно търся нещо за подпомагане на отслабването, а и става въпрос за 3-4 кг. Ще проуча посочените продукти, за да си избера някакъв. Благодаря!

# 376
  • Мнения: 2 677
Четиримесечната програма за пълна детоксикация препоръчвам и аз. Попитайте спонсорите си за нея.
Забелязала съм, че на мен Куркума Комплекс ми действа апетитопонижаващо.

# 377
  • София
  • Мнения: 1 101
Здравейте, бихте ли ми препоръчали неща за депресия?

Високи дози АФА и ЕМК. Писах на лични.

# 378
  • София
  • Мнения: 501
Здравейте !

Искам да попитам ЕМК или Течно злато е по-добър  избор.

# 379
  • Перник
  • Мнения: 726
Здравейте !

Искам да попитам ЕМК или Течно злато е по-добър  избор.

Течно злато

# 380
  • Мнения: 218
Здравейте, нищо не получих на лични.
Здравейте, бихте ли ми препоръчали неща за депресия?

Високи дози АФА и ЕМК. Писах на лични.

# 381
  • София
  • Мнения: 1 101
Ами отново ти пуснах на лични.
А за депресия съм писала и в темите - високи дози чиста АФА и комплекса ЕМК.

Но за всеки конкретен случай, може да има разлики. Важно е на какво се дължи "депресията". И може да се включи и още нещо за да се справите по-бързо. И например ЕМК е достатъчно добро за депресия. Не е неободимо да се замества с "Течно злато" . Може би е по-добре да се включи "Лайтън- ъп"  заради прахта от ечемична трева.

# 382
  • Мнения: 2 677
Здравейте !

Искам да попитам ЕМК или Течно злато е по-добър  избор.
Течното злато е по-подходящо за хора с алергии и такива, които имат проблем с усвояването на веществата. За мъже, които водят активен полов живот. В останалите случаи ЕМК си е идеално.

# 383
  • Мнения: 5 468
Здравейте. Както ми препоръчахте тук, освен Колактив 3, започнах да давам и ЕМК и Зелена енергия за дъщеря ми (3г), която ужасно много боледува откакто ходи на детска градина. Давам й тази комбинация от месец и нещо, и като че ли разреди съвсем малко боледуванията, но продължава често да боледува. Все още не мога да определя дали има някакъв ефект.

Тези от вас, които са изпробвали тази комбинация за подсилване на имунната система на дете, след колко време видяхте по-осезаем ефект?

Също така, според вас, Колактив 3 или Колактив е по-добрият вариант за комбинация със ЗЕ и ЕМК? Засега сме на Колактив 3 по препоръка на педиатъра.

Другото ми питане е свързано с хремата. Доколкото четох, чистата коластра е подходяща за слагане в носа, а дъщеря ми почти постоянно е с хрема. Затова си мислех дали следващия път да не взема Колактив вместо Колактив 3. Имате ли наблюдения за ефикасността на Колактив в носа срещу хрема?

Благодаря предварително.

# 384
  • Мнения: 187
Здравейте. Както ми препоръчахте тук, освен Колактив 3, започнах да давам и ЕМК и Зелена енергия за дъщеря ми (3г), която ужасно много боледува откакто ходи на детска градина. Давам й тази комбинация от месец и нещо, и като че ли разреди съвсем малко боледуванията, но продължава често да боледува. Все още не мога да определя дали има някакъв ефект.

Тези от вас, които са изпробвали тази комбинация за подсилване на имунната система на дете, след колко време видяхте по-осезаем ефект?

Също така, според вас, Колактив 3 или Колактив е по-добрият вариант за комбинация със ЗЕ и ЕМК? Засега сме на Колактив 3 по препоръка на педиатъра.

Другото ми питане е свързано с хремата. Доколкото четох, чистата коластра е подходяща за слагане в носа, а дъщеря ми почти постоянно е с хрема. Затова си мислех дали следващия път да не взема Колактив вместо Колактив 3. Имате ли наблюдения за ефикасността на Колактив в носа срещу хрема?

Благодаря предварително.


Аз капя в носа 1/2 капсула коластра,2мл физ.разтвор и 5 капки ЕМК
Доволна съм,Колактив3 е по-добре от чистата Коластра.
По колко капсулки давате на ден?

# 385
  • Мнения: 5 468
Колактив 3 давам по 1 капсула, но когато е болна увеличавам до 3-4. ЗЕ също ×1, а ЕМК - два пъти ×10 капки.

Благодаря. За хремата ще опитам тази рецепта. Почти постоянно е с хрема, дори и сега е с ужасна хрема.

# 386
  • Мнения: 2 551
Аз давах тази комбинация може би година и половина. Истината е, че ще разреди боледуванията като поотрасне. Поне това е нашият горчив опит Sad В момента съм й спряла всичко, пие вит. Ц и сребърна вода .

# 387
  • Мнения: 6
Здравейте, някой има ли опит с "Лесно начало" от подобрената формула. И друг път съм пила Лесно начало, но сега с новата формула от 7 ден, след като въведох и Ацидофилус, ме боли корем, къркори, бълбука.... Питах дистрибутор, според него е нормално. Странна работа...

# 388
  • София
  • Мнения: 1 101
Ами при мен беше по-добре с новата формула. И при мъж ми също.

Може да е реакция на организма, ако има неустановен проблем. Продължи и изчакай още малко и ще се ориентираш.

# 389
  • Мнения: 960
Здравейте, някой има ли опит с "Лесно начало" от подобрената формула. И друг път съм пила Лесно начало, но сега с новата формула от 7 ден, след като въведох и Ацидофилус, ме боли корем, къркори, бълбука.... Питах дистрибутор, според него е нормално. Странна работа...

Моят съвет е да продължите употребата още няколко дни, за да е сигурно, че реакцията е от Ацидофилуса, а не от нещо друго - храна, напрежение, спорт и т.н. Ще видите и дали нещата ще се нормализират.

Общи условия

Активация на акаунт