В момента чета...51

  • 65 367
  • 725
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 812
Някой /освен Лу/ чел ли е "Кривата на щастието" на Иво Иванов? Тъкмо я привърших и останах очарована и нерядко просълзена. Авторът е бг спортен журналист, имигрирал в Щатите, но пишещ статии за наши сайтове и спортни списания. Книгата е сборник на най-добрите му материали, които са далеч от стандартните спортни писания. Всъщност всеки един от тях разказва за изумителните истории на някои от най-известните спортисти - истории, търсещи доброто и човечността, предадени много майсторски и със завладяващо чувство за хумор и непресторена любов към човека. Движи се по ръба на сантименталното и патетичното, но всъщност са силно затрогващи и много заслужаващи си прочита. Поне за мен Simple Smile
Иво Иванов за мен е един феномен,винаги когато чета нещо негово много дълбоко ме е докоснало,следя всичко свързано с него защото имам нужда някой като него да ми показва светлинката в този свят на безумства и несправедливости.
И за да не е само лаешки запис ,в момента чета "Левски" на Яна Язова,една наистина българска книга.Обичам да чета български исторически романи,за живота и дейноста на нашите велики български мъже и жени.

# 721
  • Scotland
  • Мнения: 1 405
Прочетох си 'Петте четвъртини на портокала' на Харис. Нареждам я сред любимите ми нейни. Харис толкова добре описва героите си,че ти или се сливаш с някой от тях или четеш с чувство,че си там и тези хора ги познаваш лично. Описателна,без да дотяга,история за нещата от живота по време на война. История за любов,която тлее вътрешно,но не се проявява външно,с което бележи няколко съдби. Книгата е урок по родителство,или как не бива да се случва то  Sad Хареса ми!
Сега започнах "The Bridges of Madisson County".

# 722
  • София
  • Мнения: 17 315
Брей, страхотна препоръка за Харис. Аз нещо не се разбрах с нея, но сега тази книга ми се дочете  Heart Eyes
На хартия ли я чете, или я има някъде електронна?

# 723
  • Мнения: 8 242
Аз свърших трилогията на Пиърс Браун и сега май трябва да си дам няколко дни почивка. Буквално ми влязоха под кожата тези книги и героите все са ми в главата.

# 724
  • Мнения: 3 497
Аз нещо не се разбрах с нея, но сега тази книга ми се дочете  Heart Eyes
На хартия ли я чете, или я има някъде електронна?
Има я в електронен вариант. Да ти я метна ли?
Аз прочетох "Прилив" - Шила и Ролф Бьорлинд. Едно от най-глупавите криминалета, които съм чела напоследък. Измислена, скалъпена, елементарна и зле съчинена история. Яд ме е, че изгубих цяла седмица с нея.

# 725
  • Пловдив
  • Мнения: 13 520
Новата ни тема  bouquet

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=970660

Общи условия

Активация на акаунт