Аз обичам България

  • 36 341
  • 251
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 2 394
В момента, в който Галена каза, че ако не и признаят отговора ще напусне предаването предпочетох аз да сменя канала. И не смятам повече да се връщам да гледам.
Жалко за Кедъра, че им се е навил на простотията.
Колкото ми допадаше Кадиев в "кой да знае" толкова ме дразнеше тук.

# 211
  • на село
  • Мнения: 3 964
Едва изтърпях 15- на минути.
Сърчаджиева ми дойде в повече, какъв е този глас,  какво е това лигавене, като Мики Маус Grin
И участници Галена и Азис- без думи.
С предната водеща съм гледала малко- вървеше леко и спокойно, сега- напрягат Angry

# 212
  • Мнения: 7 758
айде сега, Александра веднъж да не ореве света с прецакания си живот, баща си и Ласкин, и лигава била
супер беше Алекс,  Азис много скапа играта, а не е като да е безмозъчното  за което се представя
девойката в отбор Сашо коя е?

# 213
  • Мнения: 13 197
Весела Бабинова. Много е сладка и умна! Ако не викат толкова много става предаването, само исторически въпроси няма, не знам защо. За съжаление така е направен регламента, че реално знаещите може и да загубят.
"Кой да знае" обаче ми е много по-забавно и дано го върнат.

# 214
  • Мнения: 1 059
На мен пък ми беше забавно. Проблемът, който намирам е, че предаването е просто прекалено дълго. А и както варианта от преди няколко години, предполагам ще омръзне след 5-6 епизода, защото е доста еднотипно. Все пак предпочитам двамата капитани пред Слабаков и Константинов. Тези двамата не се търпяха и ако някои хора си мислят, че Кадиев изскача отвсякъде, то Слабаков и Константинов бяха още по-екстремен вариант. Единият даже политик стана и имаше период от 3-4 години, в които не само във всяко развлекателно предаване бяха, но и обществена/политическа тема да беше на дневен ред, те пак се оказваха най-компетентните за коментар. Отврат.

Конкретно за първия епизод - наистина Азис пресоли манджата с крякане на моменти, но пък ми хареса спортния му хъс. Той, където и да се появи взима бая голям хонорар, така че е хубаво, че не отиде просто да отбие номера и да прибере парата, а очевидно му се искаше да спечели. Аз го приемам по-скоро за позитивно. Но наистина трябва да сменят правилата на тази игра с кутията. Аз си мислих, че ще вземат всичките точки на другия отбор, акумулирани в конкретната игра, а не че ще приберат тоталния им сбор от точки досега в надпреварата. Доста обезсмисля нещата.

# 215
  • Мнения: 151
Едва изтърпях 15- на минути.
Сърчаджиева ми дойде в повече, какъв е този глас,  какво е това лигавене, като Мики Маус Grin
И участници Галена и Азис- без думи.
С предната водеща съм гледала малко- вървеше леко и спокойно, сега- напрягат Angry
И аз до към 15-20 минута изтраях. Голямо викане, елементарни въпроси. А игрите ми напомнят за малоумщините на Цитиридисовото ''шоу''.
Без мен от тук натарък.

# 216
  • Бургас
  • Мнения: 10 822
Цитат на: НелиСА в сб, 24 фев 2024, 22:38
Едва изтърпях 15- на минути.
Сърчаджиева ми дойде в повече, какъв е този глас,  какво е това лигавене, като Мики Маус Grin
И участници Галена и Азис- без думи.
С предната водеща съм гледала малко- вървеше леко и спокойно, сега- напрягат Angry

Все едно аз съм го писала. Вместо да се забавлявам се изнервих. Мисля, че стигнах до 20 тата минута. Simple Smile

# 217
  • Стара Загора
  • Мнения: 455
Sorry, ама и тази вечер не става за гледане.
Сърчаджиева говори лигаво, все едно води детско предаване.
 Елена ми стана досадна още от Ергена , Натали е вечно усмихната, но вече я гледах тази седмица и само Папи Ханс и Фицата останаха.

# 218
  • Мнения: X
Пфф, аз пък днеска не гледах. Май няма да следя.

# 219
  • София
  • Мнения: 23 016
Мен ме потресе облеклото на Елена.

# 220
  • Мнения: 18 007
Мен ме потресе облеклото на Елена.
Ужасно беше. Кои ще са следващия път?

# 221
  • Мнения: 4 490
Мен ме потресе облеклото на Елена.
Ужасно беше. Кои ще са следващия път?
Краси Радков и Светослав Иванов в отбора на Кедъра и съпругата на Краси и Фифо от игри на волята в отбор Кадиев

# 222
  • Мнения: 13 197
Специално се върнах да погледна облеклото на Елена. Не съм сигурна дали панталоните не висяха на нещо като колани?

# 223
  • Мнения: 9 566
На Александра не й се получава воденето - много лигава и скучна женица. Иначе предаването бива като цяло.

# 224
  • Мнения: 2 157
Предаването ми е забавно и Алекс не ме дразни вече, мисля че смени онова гласче на Мини Маус и воденето и се получава добре.
Само трябва да озаптява гостите си по-добре като почнат да се лигавят прекалено.

Общи условия

Активация на акаунт