Бременни майчета от Добрич (тема 2)

  • 78 186
  • 286
  •   2
Отговори
# 90
  • Мнения: 164
Глюкоза се дава ,те ти дават от болницата.И мляко дават,ама ... ще има да висиш пред неонатологията за мляко.Ако си вземеш мляко пък ти да си му даваш ,трябва да чакаш за вода...Моя съвет е вземи си ти мляко и вода и си му прави млякото в стаята.Иначе в неонатология са мн изнервени и постоянно крещят за нещо.Няма да забравя как сме чакали струпани майки за мляко и вода.После си взех АМ ,ама пък нямах вода за него ,та ходих и за вода.
          Тя водата която ти дават за АМ е чешмяна,пред мен ми пълниха бутилката с вода от чешмата Wink Wink

# 91
  • Мнения: 164
Майчета имам един въпрос. Някоя има ли е киста по време на бременността и не се е спукала до края. Аз имам 10см киста и казаха че по време на раждането ще ми я на махнат направо с яйчника...
      Аз бях от самото начало на бременността със 9 см киста,няма абсолютно никакъв проблем,с течение на времето кистата сама изчезва,ако пък продължава да расте се премахва със един вид козметична операция,прави се лапароскопия,но........това се случва много рядко,почти винаги изчезва от самата бременност и не пречи изобщо на бременността,кой лекар ти каза че се отстранява целия яйчник Shocked Shocked Shockedтова за пръв път го чувам,направо ме хвърли в ужас

# 92
  • Мнения: 308
Майчета имам един въпрос. Някоя има ли е киста по време на бременността и не се е спукала до края. Аз имам 10см киста и казаха че по време на раждането ще ми я на махнат направо с яйчника...
      Аз бях от самото начало на бременността със 9 см киста,няма абсолютно никакъв проблем,с течение на времето кистата сама изчезва,ако пък продължава да расте се премахва със един вид козметична операция,прави се лапароскопия,но........това се случва много рядко,почти винаги изчезва от самата бременност и не пречи изобщо на бременността,кой лекар ти каза че се отстранява целия яйчник Shocked Shocked Shockedтова за пръв път го чувам,направо ме хвърли в ужас
Еми аз от самото забременява чакам да се махне но вече 6месеца не се маха. Петев ми каза че трябва и яйчника да се махне че била върху него или нещо от тоя сорт ми каза

# 93
  • Мнения: 49
Майчета имам един въпрос. Някоя има ли е киста по време на бременността и не се е спукала до края. Аз имам 10см киста и казаха че по време на раждането ще ми я на махнат направо с яйчника...
      Аз бях от самото начало на бременността със 9 см киста,няма абсолютно никакъв проблем,с течение на времето кистата сама изчезва,ако пък продължава да расте се премахва със един вид козметична операция,прави се лапароскопия,но........това се случва много рядко,почти винаги изчезва от самата бременност и не пречи изобщо на бременността,кой лекар ти каза че се отстранява целия яйчник Shocked Shocked Shockedтова за пръв път го чувам,направо ме хвърли в ужас
Еми аз от самото забременява чакам да се махне но вече 6месеца не се маха. Петев ми каза че трябва и яйчника да се махне че била върху него или нещо от тоя сорт ми каза

Секцио ли ще раждаш?Направи консулт и с друг доктор,специално за кистата.
Аз не бих се съгласила да ми отстранят единият яйчник,ако това не е наистина наложително и животозастрашаващо.
Консулта го направи с доктор,който има в практиката си операции от този тип.Не доктор,който предимно води бременности и изражда.


# 94
  • Мнения: 164
Моята така и не се махна,също на левия яйчник е и беше от самото начало на бременността,така и несе махна,достигна до 10 см,просто не виждам какъв е проблема,само трябва да се следи да не расте и след това се отстранява повреме на операцията(само кистата)ЗАДЪЛЖИТЕЛНО се допитай и до някой друг --цял яйчник заради киста ooooh! ooooh! ooooh!.....аз така и аз се бях ошашавила с тая киста а то нее кой знае какво прителнително....аз със кистата си износих детето --успех и спокойно Hug Hug Hug

# 95
  • Мнения: 49
Именно.Да се отстрани кистата да,но и яйчника,защо?!Какво го налага?Това е яйчник,не е косъм от главата.
След това?!Хормоните?Ако решите да имате друго дете,шансовете ви намалят автоматично на 50 %.Не,че не  е възможно,но е по-трудно.

# 96
  • Мнения: 308
Ясно момичета ще се консултирам и с др лекар благодаря

# 97
  • Мнения: 1 831
Глюкоза се дава ,те ти дават от болницата.И мляко дават,ама ... ще има да висиш пред неонатологията за мляко.Ако си вземеш мляко пък ти да си му даваш ,трябва да чакаш за вода...Моя съвет е вземи си ти мляко и вода и си му прави млякото в стаята.Иначе в неонатология са мн изнервени и постоянно крещят за нещо.Няма да забравя как сме чакали струпани майки за мляко и вода.После си взех АМ ,ама пък нямах вода за него ,та ходих и за вода.
          Тя водата която ти дават за АМ е чешмяна,пред мен ми пълниха бутилката с вода от чешмата Wink Wink
лелее  Shocked,при нас излизаха с един чайник от който излизаше пара.И пълнеха наистина с глюкоза ,директно от шишето са ми наливали.

# 98
  • Мнения: 27
Има ли мами в 9 месец тук? Осен мен 😊

# 99
  • Варна
  • Мнения: 72
Здравейте, бремелинки от Добрич!
Бих искала да помоля, ако някой има личния мобилен телефон на д-р Байчев от Добрич, да ми пише на лични. От Варна съм, прави ми първото секцио в АГ Варна, но разбрах, че вече не идва във Варна. Сега отново съм бременна и много искам да се свержа с него.
Ще ви бъда много благодарна!!!

# 100
  • Мнения: 1 505
088 862 8379

# 101
# 102
  • Мнения: 87
Здравейте, момичета. Може ли някоя от вас да ми даде номера на доктор Петев? Благодаря предварително. Simple Smile

# 103
  • Мнения: 308
Здравейте, момичета. Може ли някоя от вас да ми даде номера на доктор Петев? Благодаря предварително. Simple Smile

088 898 1036 др. Петев

# 104
  • Мнения: 87
Здравейте, момичета. Може ли някоя от вас да ми даде номера на доктор Петев? Благодаря предварително. Simple Smile

088 898 1036 др. Петев

Благодаря  newsm51

Общи условия

Активация на акаунт