"тръпката"

  • 26 292
  • 292
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 17 313
Винаги съм се забавлявала с този "тип" мъже Joy

Ама да не са ти в къщата  Stop

# 46
  • Мнения: 30 802
Авторът да не е в канадския часови пояс...

# 47
  • Мнения: 31 857
Събери и багажа и аут. Какво си се хванал за нея? Решила е, че не те обича, потърсила е друг. Гадно е да, но се случва. Вместо да се унижаваш като се опитваш да я задържиш, по-добре и бий шута и започни нов живот без нея.
Но и ти не си света вода ненапита. Това, че жена ти ти е изневерила не ти дава право да обиждаш всички жени. Идеални хора няма и не си мисли, че ти си такъв. И агресия спрямо любовника е тъпо да проявяваш. Той не е виновен, а тя. На нея трябва да държиш сметка.

# 48
  • Мнения: 30 802
Сега, ако човекът иска сладко отмъщение, да не й събира багажа драматично, щото това ще я мобилизира и като нищо за нула време ще си намери по-хубав мъж. Напротив, да я остави тя да се изнесе, цивилизовано, и да се чуди той чак толкова лош ли е бил, да не е изпуснала...

На никого не трябва да държи сметка- ако е решил какви последствия ще има, да си реализира решението и да си живее живота, не да киселее.

# 49
  • Мнения: 31 857
Ми да си намира друг мъж, ако това ще е я направи щастлива.
А той да си търси друга.
За мен би било унизително да се опитвам да задържа човек, който ми изневерява и е видно, че не ме обича. Може да ме боли, но приключвам отношения по най-бърз начин. И всеки да си търси щастието.

# 50
  • Мнения: 1 156
Е не мога да ги разбера аз тези бракове дето почват от втората седмица Crazy И после се почва едно реване,ама що така стана,ама как се случи...Напълно съм съгласна със Зизу.И мен всичко това,което си написал много ме натовари.Един въпрос имам-това малко,сладко детенце,което си взел на втората седмица на 17 ли е било тогава и тя докато е била с теб имала ли е други социални контакти,излизала ли е с приятели или от толкова превъзпитаване и гледане от твоя страна си се докарал до това положение? В смисъл,винаги съм се чудила как може някой мъж да се ожени за малко момиче,което не се е наживяло и не е видяло нищо от живота и да очаква,че тя ще е завинаги негова? Има разбира се такива връзки,които просъществуват дълго време,че и цял живот,но те са тоооолкова малко.В повечето случай развитието не е на добре.Или ти си си мислел,че като я водиш постоянно на почивки и обсипваш с пари ти е в кърпа вързана.Парите омръзват понякога,жените искаме да има тръпка и емоция.А в твоя случай това май се е изпарило много набързо и е останало едно обсебване от твоя страна.И не мога и да разбера,защо ти е виновен само "оня другия"? Че ще го биеш едва ли не.Я си контролирай егото! Нито е отишла насила при него,нито си е легнала насила с него.Да,не са само целувчици,ама ти си вярвай де.
DonJon,защо пипал тоя обвързани? Абе човек,той само я е пипал викаш,а пък тя милата се е дърпала а?
Най-милата,най-красивата,най-добрата,най най,хвалиш я,хвалиш и накрая "що за животни сте жените",ама мнооооого си "умен"!!!

# 51
  • Мнения: 2 652
На колко години сте? Колко време сте били заедно? Поведението и на двама ви е детинско и недозряло. И двамата имате вина за случилото се. На мен ми се струва, че има и нещо друго. Невъзможността за незачеване води до 2 изхода. Единия е сплотяване на семейството още повече; а другия е неговото разпадане. При вас се случва второто, което говори за Не истинска любов.

# 52
  • Мнения: 1 283
Авторе, защо искаш да биеш, душиш, скубеш или стрижеш другия? Той да не е изнасилил, отвлякъл, преследвал, тормозил жена ти? Пускай я, то птичето е отлетяло. Сега бъди строг и превъзпитай себе си, за да се справяш със ситуации, в които "Каквото повикало, такова се обадило"!

# 53
  • София
  • Мнения: 11 482
Сега бъди строг и превъзпитай себе си, за да се справяш със ситуации, в които "Каквото повикало, такова се обадило"!

+11000!

# 54
  • Мнения: 2 850
Тая тема за кой път сменя заглавие, вече се обърквам. Общото във всички мнения е, че каузата е загубена и трябва да оставиш жена си да си поема по пътя, ти - по твоя.

# 55
  • София
  • Мнения: 11 482
Ся па "ТръТката"..... тцтцтцт

# 56
  • Мнения: 15
Аз съм автора, народе!

Мда, що за животни сте, пак ще го кажа (те си знаят кои са), ЩЕ ПОВТОРЯ ДАЖЕ, що за животни сте, не ме познаваш, не си ходила в моя път, но мажеш със злоба и жлъч, сега аз ли да ви категоризирам - че вашите мъже НЕ БИХА се борили за вас и никога не са, НЕ БИХА ви простили 1/100, знаете защо - отвътре са ПРАЗНИ към теб, НЕ БИХА се старали да залепите счупеното С ВАС, а БИХА го изхвърлили, НЕ БИХА мечтали или тъгували по вас повече от една водка, а и да не продължавам в този комплексарски стил, но си залужихте и последното - май тези ви хормони плющят със злоба, така както мъжът ви си представя, че плющи друга... Сега как се чувстваш, злобарке, как си, не се срамуваш от лошотията си, знам? Сигурно се имаш дори за голяма работа, че вместо да кажеш 2-3 хубави думи, мажеш с ненавист, а утре ТИ МОЖЕ ДА СИ НА МОЕ МЯСТО.
Аз за моята жена се боря с най-трудното, не искам нито теб, нито дъщеря ти, нито злобата ти.

# 57
  • Мнения: 1 156
Гледай ти,кво съвпадение Grinning Написах,че жените искаме тръпка и емоции и хоп "тръпката".Това ще да е темата с най-много заглавия в историята на форума сигурно.Сега чакаме нещо по-оригинално Peace

Ееееееее,авторе,що така с лошо де?

# 58
  • Мнения: 12 473
Аз съм автора, народе!

Мда, що за животни сте, пак ще го кажа (те си знаят кои са), ЩЕ ПОВТОРЯ ДАЖЕ, що за животни сте, не ме познаваш, не си ходила в моя път, но мажеш със злоба и жлъч, сега аз ли да ви категоризирам - че вашите мъже НЕ БИХА се борили за вас и никога не са, НЕ БИХА ви простили 1/100, знаете защо - отвътре са ПРАЗНИ към теб, НЕ БИХА се старали да залепите счупеното С ВАС, а БИХА го изхвърлили, НЕ БИХА мечтали или тъгували по вас повече от една водка, а и да не продължавам в този комплексарски стил, но си залужихте и последното - май тези ви хормони плющят със злоба, така както мъжът ви си представя, че плющи друга... Сега как се чувстваш, злобарке, как си, не се срамуваш от лошотията си, знам? Сигурно се имаш дори за голяма работа, че вместо да кажеш 2-3 хубави думи, мажеш с ненавист, а утре ТИ МОЖЕ ДА СИ НА МОЕ МЯСТО.
Аз за моята жена се боря с най-трудното, не искам нито теб, нито дъщеря ти, нито злобата ти.


Нима мислиш, че с такава злоба ще спечелиш/задържиш една жена? Shocked

# 59
  • Мнения: 5 508
Авторе, тъй като аз съм една от тия "злоби" да ти кажа, че ти не си единственият, борещ се за половинката си. Аз бях разделена с моят партньор в продължение на няколко месеца и именно заради постоянството му и желанието му да се съберем сме отново заедно от повече от година. Да, НО!
Но той не е психопат, който се опитва да ме превъзпитава, не ме нарича животно, не иска да ме лекува за това, че съм си тръгнала и т.н.
И да искаш с поведението си няма как да задържиш никоя нормална и интелигентна жена! Да, ние не те познаваме, но пак усещаме и злобата ти, и отрицателното ти поведение, а не ми се мисли горкото момиче, колко ли по-силно ги усеща тези неща ...
А ти явно освен с жена си, имаш проблем и с изразяването, защото в горния си пост ту пишеш в множествено число, ту в единствено ... Да се чуди човек към някой конкретен ли е насочен поста ти или към всички, които те намираме за леко неуравновесен и плашещ (примерно) Thinking

Общи условия

Активация на акаунт