"тръпката"

  • 26 294
  • 292
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 1 156
Спрете се с тая зодия бре Grinning Като ви каже коя е,какво,хороскоп ли ще му правите? Или пък някакъв велик извод ще извадите от това? Много важно каква е,все тая Crazy

# 286
  • Мнения: X
Водолей е ви казах , що не ми вярвате Grinning

# 287
  • Мнения: 25 769
Наистина това със зодията става адски досадно. На кой въобще му пука каква зодия е автора. ooooh!

# 288
  • Мнения: 31 857
Не ми пука. Просто ми стана весело с тия зодии.
Спирам  Hug

# 289
  • Мнения: 353
Това с зодиите си е вярно, какво толкова. Да си каже човека.

# 290
  • Мнения: 25 769
Човека сигурно меси козунаци и боядисва яйца, семейство има да вкарва в пътя...едва ли му е до форуми.

# 291
  • Мнения: 15 653
Не съм изчела всички мнения - пиша по темата.
Пусни я да отиде при него. Ако толкова много я обичаш я изчакай - имам сериозни подозрение, че след известно време ще се върне. Сега всичко й е розово и прекрасно - има я тръпката, не са постоянно заедно, когато се видят времето лети неусетно, не могат да се нарадват един на друг, защото прекарват малко откраднато време заедно. Като отиде при него нещата ще станат други - ще работят заедно, ще живеят заедно - денонощно ще са заедно. Ще се появят битовите проблеми, битовизмите и повтарящото се ежедневие ще дойдат на дневен ред. Вече ще са заедно и няма да я има тръпката. Естествено ще започнат и разправиите. И, ако не се стигне до бързо бебеправене, то най-вероятно в един момент ще започнеш да й липсваш. Шанса за това е 50 %. Има вероятност и всичко да си им е наред. Няма как да го знаеш. Но колкото повече я убеждаваш колко си страхотен, колкото повече я ограничаваш и т.н., толкова повече я подтикваш към него.

Както се казва - Пусни я, а тя ако те обича и това е просто еднократна забежка - ще се върне

# 292
  • Мнения: 2 650
Ми ще се върне сигурно - то от два стола е по-добре да си  се похендриш пак на единия, вместо на земята... поне докато не си осигуриш кресло. И аз уж препоръчах търпение на автора, ама до колкото след това прочетох от него - ще е  тегава работата и след търпението...и за двамата.  Зависи от това, кой колко и как после ще  си  реваншира самочувствието.

Общи условия

Активация на акаунт