"тръпката"

  • 26 279
  • 292
  •   1
Отговори
  • Мнения: 15
Имаме или имахме прекрасна история  -  мечтаехме за старините ни заедно, постигнахме непостижимото.  Докато съпругата ми не откачи отпреди близо 2 месеца - не мога да я позная, друг човек е, усетих я и хванах, че има друг (тя е домошарка и скромна, свенлива натура, дори не си вярва колко е способна и красива), според нея се стигнало само до целувки и прегръдки, много тайни разговори (многократно), а тя е полудяла по него (колега). Затворих се, защото ме е страх, че чрез приятели мога да направя нещо, от което да няма оправия (тези, на които вярвам ще ме насочат натам, откъдето после ще трябва да ме вадят и дърпат, сещате ли се), на никого не споделям, защото ще предам семейството си и НЕЯ, срам ме е, сега започна да манипулира нашата страница, да лъже и маже, само и само да си осигури "свободата", което е пределно ясно. Тя за мен е най-добрата, наистина, не съм спирал да я обичам. Всичко й споделих с огромна любов и желание, тя също ме промени само за добро, сега е друг човек, от раз, възможно ли е, случвало ли ви се е? И сега какво... Простих, искам да я излекувам, да я гледам ако е болна, но тя отново мисли за боклука, който за момента вади огромен късмет. Иска да напуска дома, да пробва нов живот, нямало я старата тръпка - постоянно ми повтаря, аз едвам удържам фронта да не помета този, който ни раздели, а тя дори го защитава, че не бил виновен, измисля си манипулации, че не се чувствала добре в брака и това провокирало новото влюбване, та тя буквално до вчера ми се клеше във вечност, пишеше ми всеки ден мили неща по няколко пъти, чакаше ме с нетърпение и т.н.... Скандалите ни са били абсолютни битовизми, а сега тя ги фалшифицира в "различни разбирания за живота", от тези неща най-много ме боли, че драматизацията става измишльотина. Имате ли някакво обяснение за тази лудост, защото съм в безизходица, познавам я най-добре, егото й след срама и глупостта няма да я върнат при мен и ако тази афера се окаже фалш, това ще е най-голямата й грешка в живота, от срам и резил няма да си прости и с проклетията си ще се откаже от нас. Разберат ли ни околните - същото нещо може да се случи. Каквото и да предприема ще е грешно.

Последна редакция: ср, 20 апр 2016, 15:09 от Nayd

# 1
  • София
  • Мнения: 11 472
Пич, пускай я бе, за какво ще се бориш!? Дошла от село /независимо, че селото може да е България/ в големия град (чуждата държава), помогнал си й, повярвала си е, успяла е, сега иска да опита - ами да опитва, ти какво можеш да сториш!? Нали нямате деца - Радвай се! Черпи, прави молебен, курбан и пр.! Че можеше да е много по-зле.

"Ако съм бил строг - то това е, за да се изгради като устойчив човек" - тук някакво разковниче може би има все пак за поведението й, не знам ти ще споделиш....

# 2
  • Мнения: 129
 smile3555 само ще ти кажа,че никоя жена не изневерява,ако се чувства щастлива в семейството си...потърси и своите грешки

# 3
  • Мнения: 15
Пич, пускай я бе, за какво ще се бориш!? Дошла от село /независимо, че селото може да е България/ в големия град (чуждата държава), помогнал си й, повярвала си е, успяла е, сега иска да опита - ами да опитва, ти какво можеш да сториш!? Нали нямате деца - Радвай се! Черпи, прави молебен, курбан и пр.! Че можеше да е много по-зле.

"Ако съм бил строг - то това е, за да се изгради като устойчив човек" - тук някакво разковниче може би има все пак за поведението й, не знам ти ще споделиш....

Разбирам те, но само звучи силно това, което съм написал. Тя е с голям характер, което винаги съм ценял и ужававал, демек не съм й го чупил, греша ли, извинявам се и се боря да поправя грешките.

# 4
  • Мнения: 2 694
Даже си закъснял, като го знаеш, още в началото е трябвало да му набиеш плесниците. Ама с пресници, да го унизиш, не с юмруци. Ще го е срам да каже на другите, че си му набил шамари  Grinning
Тя и жена ти не те уважава вече, щом така се е влюбила в другия, но поне си го излей на него, щото най-мразя да закачат обвързани половинки.

п.п. Маргаритке, то не може да имаш всичко. Все нещо няма да имаш, това оправдание ли ще ти е да си го слагаш с този и онзи?

# 5
  • Мнения: 15
smile3555 само ще ти кажа,че никоя жена не изневерява,ако се чувства щастлива в семейството си...потърси и своите грешки

Със сигурност имам грешки, но със сигурност съм имал в пъти повече желание и стремеж да бъда този, от когото има нужда.

# 6
  • Мнения: X
Така, както си написал заглавието, звучи все едно някой е умрял.  newsm78
Изневярата не е нещо чак толкова немислимо.
Да си ходи мацката, времето ще покаже дали ще дотича обратно с подвита опашка, или ще се окаже, че е била права и че някъде другаде е било щастието й.
Не сте прави мацки, има и жени, които не знаят какво искат. Има и използвачки. Има всякакви, какво значи, не бяга от хубавото - ами ако никога не го е обичала и сега е срещнала някой, който си мисли, че обича.... Може да е била с него от други подбуди просто. А това непрестанно кълнене в любов е безкрайно подозрително също. Обичта се доказва с дела, не с думи.

# 7
  • Мнения: 5 508
И какво ти е виновен другият мъж, че във вашите отношения нещо куца и тя е решила да търси нещо друго някъде другаде? Дали разликата им ще е 4, 14 или 24 години едва ли е от значение.
А по начина, по който описваш ситуацията аз лично се почувствах натоварена ... Ако и с приятелката си така така общуваш не виждам нищо странно в това, че е поискала да търси щастие другаде ... ooooh!

# 8
  • Мнения: X
Когато на човек му се налага и във връзката си /освен във всяко друго поприще в живота си/ постоянно да се доказва в един момент му идва нанагорно /колкото и въодушевен да се е чувствал в началото и да си е мислел, че точно това е каквото иска/. Отношенията учител-ученик, баща-дъщеря в едно семейство са успешни до време. После подопечният се еманципира и си бие камшика в търсене на по-равностойна връзка. Човек поне вкъщи трябва да се чувства уютно.
Не страдай. Потърси и ти равностойна.

# 9
  • Мнения: 2 850
smile3555 само ще ти кажа,че никоя жена не изневерява,ако се чувства щастлива в семейството си...потърси и своите грешки
Да, бе, все мъжете са ни виновни нали? Ние сме света вода ненапита, изневеряваме по принуда. Мъж като хойка - мръсник! Жената, ако е - горката, колко ли е нещастна! Laughing
Я, стига, дори и Авторът да е правил грешки, това не е оправдание, че тя си била търсила друг. Да се беше разделила с него първо, като е толкова влюбена в другия.
Авторе, дори и да забравиш, заслужава ли си? Ако си заслужава, бори се, но срещу кого? Тя просто е охладняла към теб, търсила е страст. Пак ще потърси. Дали няма животът ти да се превърне в едно безкрайно съмнение?

# 10
  • Мнения: 15
И какво ти е виновен другият мъж, че във вашите отношения нещо куца и тя е решила да търси нещо друго някъде другаде? Дали разликата им ще е 4, 14 или 24 години едва ли е от значение.
А по начина, по който описваш ситуацията аз лично се почувствах натоварена ... Ако и с приятелката си така така общуваш не виждам нищо странно в това, че е поискала да търси щастие другаде ... ooooh!

От кое точно се товариш?

# 11
  • Мнения: 15
smile3555 само ще ти кажа,че никоя жена не изневерява,ако се чувства щастлива в семейството си...потърси и своите грешки
Да, бе, все мъжете са ни виновни нали? Ние сме света вода ненапита, изневеряваме по принуда. Мъж като хойка - мръсник! Жената, ако е - горката, колко ли е нещастна! Laughing
Я, стига, дори и Авторът да е правил грешки, това не е оправдание, че тя си била търсила друг. Да се беше разделила с него първо, като е толкова влюбена в другия.
Авторе, дори и да забравиш, заслужава ли си? Ако си заслужава, бори се, но срещу кого? Тя просто е охладняла към теб, търсила е страст. Пак ще потърси. Дали няма животът ти да се превърне в едно безкрайно съмнение?

Разбираш ли, всичко стана от раз, никога не съм се съмнявал в нея, защото тя не ми е давала повод, сякаш се надруса и я държи...

# 12
  • Мнения: 8 806
Любовта не може да си отиде просто така, срещаш някого, интересен ти станал и айде.....По-скоро любовта изобщо я е нямало. Не мисля, че жена ти те е лъгала, не. Бил си един идеален трамплин за качествено нов живот, толкова добра възможност, че направо ще е влюбила в тази идея, в тази възможност, във всичко, което й се предоставя. Ти си бил олицетворение на този късмет, който я е връхлетял, и най-вероятно тя се е самозаблудила, че те обича. Всъщност е обичала живота и възможностите, които й осигуряваш. Но след като вече новия начин на живот от мечта е станал обикновено всекидневие, след като е постигнала доста неща, както отбелязваш, си е дала сметка, че обича не теб, а живота, който ти живееш и който така щедро си споделил с нея.
Не се сърди на онзи мъж, ако не беше той, щеше да е друг. Както ти казаха, годините също нямат никакво значение. По-скоро хм....този мъж(ако разбирам правилно е някакъв шеф) й е отворил вратичка към ново стъпало нагоре. Качествено нова среда, хора с друг тип поведение и място в обществото и.....ти и това, което й предоставяш, вече не я очароват по същия начин.
Остави я да си иде, щом иска да го направи. Дори да остане, вече няма да е същото, а и в момента, в който се появи нова възможност, по-добра от теб, пак ще хукне да те напуска.
Ах, да, не се самозаблуждавай, че са стигнали само до целувки и прегръдки. Никой зрял човек не решава да започне живота си с друг само щото този друг се целува добре Joy Wink Жена ти здраво се е хванала за новия клон, щом е решила да се пусне от стария. Пусни я, няма смисъл....

# 13
  • Мнения: 2 850
smile3555 само ще ти кажа,че никоя жена не ихзневерява,ако се чувства щастлива в семейството си...потърси и своите грешки
Да, бе, все мъжете са ни виновни нали? Ние сме света вода ненапита, изневеряваме по принуда. Мъж като хойка - мръсник! Жената, ако е - горката, колко ли е нещастна! Laughing
Я, стига, дори и Авторът да е правил грешки, това не е оправдание, че тя си била търсила друг. Да се беше разделила с него първо, като е толкова влюбена в другия.
Авторе, дори и да забравиш, заслужава ли си? Ако си заслужава, бори се, но срещу кого? Тя просто е охладняла към теб, търсила е страст. Пак ще потърси. Дали няма животът ти да се превърне в едно безкрайно съмнение?

Разбираш ли, всичко стана от раз, никога не съм се съмнявал в нея, защото тя не ми е давала повод, сякаш се надруса и я държи...
Аз разбирам, че ти си шокиран и разочарован, обаче какво можеш да направиш, след като тя иска да опита с другия? Насила хубост не става. Разделяйте се и да си върви по пътя, щом иска. Няма смисъл да си удължаваш агонията с постоянни разговори и обяснения, в един момент ще стане адски грозно.

# 14
  • Мнения: 3 883
Любовта не може да си отиде просто така, срещаш някого, интересен ти станал и айде.....По-скоро любовта изобщо я е нямало.

Напротив, може. И се случва от време на време.

Общи условия

Активация на акаунт