Смути, 2-ра тема

  • 140 788
  • 683
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 295
Здравейте!
Ще следя с интерес всичко, което публикувате.
Блендера пристигна днес и нямам търпение да го пробвам.
 Hug

# 61
  • София
  • Мнения: 11 472
Спанак, маруля, магданоз, джинджифил, ябълка и боровинки (замразени), получи се страхотен вкус, отделен е въпросът  и дано по-знающите кажат полезно ли е това смесване на плодове и зеленчуци....

# 62
  • Мнения: 1 591
Фея, това до чашата в последния ти пост куркумата ли е, много любопитно ми стана. Simple Smile   В ХФ има ли органик джинджър, срещала ли си? На мен всички магазини са ми далече и всяко пазаруване ми е доста планиране.

# 63
  • Мнения: 8 163
Да, Мишки, куркумата е. Много е вкусна сурова.

Не съм виждала пресен органик джинджифил в ХФ.

# 64
  • Мнения: X
Портокал, лимон, диня Crazy (от фризера на кубчета вместо лед), кейл, шипки, гроздови семки и коприва (последните три на прах). Забравих джинджифила да сложа, а го бях приготвила.

# 65
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
Здравейте, и аз съм отскоро с блендер, така че се присъединявам за идеи Simple Smile

# 66
  • Мнения: 8 163
Здравейте, и аз съм отскоро с блендер, така че се присъединявам за идеи Simple Smile
Честит блендер! С течение на времето ще започнеш и да даваш идеи за смутита, ще видиш.

# 67
  • Мнения: 725
Днес спанак, ябълки и мандарини  Peace

# 68
  • Мнения: 2 653
Вчера правих  пюре на дребосите от авокадо, райска ябълка и хубаво узрял банан. Вкусът беше невероятно добър. Дайте идея с какъв неутрален сок да го допълня, за да става и за пиене.

# 69
  • Мнения: 8 163
Fiona, портокал, лимон, мандарини...

# 70
  • Мнения: 2 653
Фея Кръстница, мисля, че те ще променят вкуса. Пък аз го искам такъв точно, божествено някак ми се стори. Аз ям само зелени банани и може и от узрелите банани да е, знам ли...или съм била много гладна.  Mr. Green В някакви ръководства четох за добавяне на вода при по-гъстите смутита. Обаче нещо не ми звучи добре. Чудя се за някакво сокче...бъз може би? Или малко чай да налея? То си стана редичко пюре, та ще трябва само малко течност.

# 71
  • Мнения: 8 163
Бъзът има много интензивен аромат; лимонът и портокалът - не.

Може да добавиш вода, разбира се. Това ще е най-неутралният разредител.

Имай предвид, че трудно можеш да получиш два пъти смути с абсолютно един и същи вкус. Плодовете и зеленчуците са от различни партиди (с различна зрялост и расли при различни условия), без да искаш сипваш по-голяма щипка от това, повече от онова... Така че имай си любими комбинации, но не очаквай абсолютно еднакви резултати.

***

Моркови, джинджифил, куркума, круши, банани, портокал, лимон

# 72
  • София
  • Мнения: 11 472
от днес, едно уайт смути, за..... смели хора:
пащърнак, целина, зеле, круша, джинджър, вода.

# 73
  • Сред мелниците
  • Мнения: 1 294
Запис. В къщи се пие почти всеки ден, но доста еднообразно. Връщам се да чета.

# 74
  • Мнения: 1 591
Аз отдавна не бях правила, но днес купих плодове и огромна торба магданоз, от сега се облизвам...   Laughing

Общи условия

Активация на акаунт