От кой матрак сте доволни? - Тема 8

  • 73 318
  • 755
  •   1
Отговори

Анкета

Коя марка матраци бихте препоръчали?

Опции:

  • София
  • Мнения: 12 006
Стари теми: Тема 1,   Тема 2,   Тема 3,   Тема 4,   Тема 5,   Тема 6 ,  Тема 7

Рзултати от анкетата от тема 6:
Скрит текст:
Резултати Гласували: 371
бр. гласували /% / Марка
    55 / (14.8%) Тед
    88 / (23.7%) Magniflex
    37 / (10%) Дормео
    11 / (3%) Латекс
    76 / (20.5%) Нани
    0 / (0%) Honey
    0 / (0%) Мамино
    2 / (0.5%) Росмари
    5 / (1.3%) Блян
    1 / (0.3%) Gold Apolo
    18 / (4.9%) Paradise
    0 / (0%) Pininfarina
    1 / (0.3%) Schlaraffia
    6 / (1.6%) Don Almohadon
    0 / (0%) Елена
    0 / (0%) MoosBurger
    0 / (0%) Vehty
    22 / (5.9%) Екон
    3 / (0.8%) Темпур
    3 / (0.8%) Sensofeel
    0 / (0%) Сънрайз
    6 / (1.6%) Happy Dreams
    2 / (0.5%) Комфорт
    2 / (0.5%) Хегра
    4 / (1.1%) Mollyflex
    3 / (0.8%) Relax
    0 / (0%) Penelope
    0 / (0%) Bellanotte
    2 / (0.5%) Алмохадон
    2 / (0.5%) Gold-Apolo
    1 / (0.3%) Sealy
    1 / (0.3%) Симеонов
    20 / (5.4%) i sleep


Резултати от анкетата от тема 7
Скрит текст:
Резултати Гласували: 240
•   62 / (25.8%) Magniflex
•   33 / (13.8%) Тед
•   15 / (6.3%) Дормео
•   56 / (23.3%) Нани
•   18 / (7.5%) i sleep
•   0 / (0%) Honey
•   3 / (1.3%) Латекс
•   0 / (0%) Мамино
•   1 / (0.4%) Росмари
•   1 / (0.4%) Блян
•   0 / (0%) Gold Apolo
•   9 / (3.8%) Paradise
•   0 / (0%) Pininfarina
•   1 / (0.4%) Schlaraffia
•   2 / (0.8%) Don Almohadon
•   0 / (0%) Елена
•   0 / (0%) MoosBurger
•   0 / (0%) Vehty
•   18 / (7.5%) Екон
•   1 / (0.4%) Темпур
•   1 / (0.4%) Sensofeel
•   0 / (0%) Сънрайз
•   4 / (1.7%) Happy Dreams
•   0 / (0%) Комфорт
•   1 / (0.4%) Хегра
•   3 / (1.3%) Mollyflex
•   3 / (1.3%) Relax
•   0 / (0%) Penelope
•   1 / (0.4%) Bellanotte
•   1 / (0.4%) Gold-Apolo
•   2 / (0.8%) Sealy
•   4 / (1.7%) Симеонов
За съжаление резултатите от анкетата в старата тема не могат да бъдат прехвърлени в новата и тази анкета започва от нула.

Споделете от коя марка матрак сте доволни и защо Simple Smile

# 1
  • Мнения: 46 434
През последните 10 г. сменихме няколко матрака, но най-сетне открих Моят!
Ikea HOVAG, твърд вариант. Има и средно твърд, но на мен ми се видя прекалено мек.
Този нищо, че се води така, въобще не е твърд, перфектен е. Пружинните винаги са ми били по-удобни, този е с индивидуално пакетирани пружини.
Имам ишиас и не мога да опиша колко болка търпях години наред, това чудо ме вдигна на крака! Като нова съм Simple Smile Още не мога да повярвам, че се събуждам без да ме боли нищо...

Старите ни бяха Екон - първо пружинен, после латексов.
Последно бяхме с Магнифлекс, ортопедичен, който беше сравнително добре, докато времено го ползвахме с друг матрак под него. Като го сложихме върху подматрачна рамка, направо ме изяде. А уж ортопедичен и трябваше да помага.

# 2
  • Мнения: 785
Благодаря за новата тема.

Макар че съм намерила идеалния матрак за мен засега, ще продължавам да чета и да се интересувам.

# 3
  • Мнения: 3 261
Нани Сирена Фреш. От една година го ползваме и забравих за болките в гърба и врата.

# 4
  • Мнения: 2 874
Здравейте!
Отново в темата с молба за съвети
Преди няколко години си купихме матраци на Нани, нашия не помня какъв беше но на детето беше каспия покет, малко по-твърд и излезе много сполучлив, поръчах ги от матро с подаръци и отстъпки
Сега искам да закупя пак такъв или подобен за малкото дете
Мисля ме във форума имаше няколко дами, които се включваха много активно, дано и сега коментират, от къде е изгод о и сигурно да се поръча както и насоки към някой модел, марка ...
Благодаря предварително

# 5
  • Мнения: 128
Матрак Sleepy, Premium Ortopedic Limited 22 см. Хем евтин, хем супер удобен. Много съм доволна! Препоръчвам.

# 6
  • Мнения: 2 874
vladislava_plamenova благодаря за включването и отзива, но за моите доходи, идва даже скъп, за съжаление...нещо в рамките на 200-250 лв мисля да е, защото ще трябва и легло и доста др неща..

# 7
  • Мнения: 128
Аз като го взех беше около 300 преди 2 месеца. Вижте в сайта им, там пускат най-адекватни промоции.

# 8
  • Мнения: 2 114
Здравейте,
Предстои ми купуване на матрак за детето ми, което скоро ще навърши 6 години. Матракът му ще бъде с размери 120/200 см.
Ние спим на матрак на Екон, който не мога да кажа, че е нещо особено. Купуван е преди близо две години. Въртим го, но си се получават вдлъбнатини след около седмица спане, а със съпруга ми сме нормални кг.
Вчера ходих до една борса за матраци, където ми предложиха матрак на Магниекс - в момента имат някаква промоция - след регистрация в сайта им приспадат около 200 лв от цената.
Близък на моя позната, който се занимава с матраци, препоръча този: https://mattro.net/%D0%BC%D0%B0%D1%82%D1%80%D0%B0%D1%86%D0%B8/%D … D0%B0%D1%86%D0%B8
Имате ли впечатления от него?
Приемам и други предложения. Търся хубав, анатомичен, подходящ и т.н, и т.н....
Бюджет: до 1000 лв.

# 9
  • Мнения: leet
Аз съм фен на Магнифлекс, постепенно всички легла ги обновихме с матраци на марката. Което не значи, че са най-хубавите, но не мога да изкажа мнение за друг. Изчезнаха ни болките в гърба (нашият е твърд). Сина ми е с модел Силвъркеър, а малката, която е на почти 7 също е на Магни (трябва да видя модела), но нейният е една идея по-мек от нашите. Имах и код за 10% отстъпка в един от сайтовете, предоставяла съм го на съфорумки. Ако ви се наложи и са ви удачни офертите - ще ви го изпратя и на вас.

# 10
  • Мнения: 2 114
Sevgi, много благодаря за разясненията и предложението, ще го имам предвид!
Имам още два месеца за размисъл, приемам идеи!

# 11
  • София
  • Мнения: 4 397
sevgito Вие с кой модел на Магнифлекс сте .

Ние сме с Аманте, ама имам чувството, че по средата се е деформирал, не е видимо ами , като натиснеш или седнеш пропадаш по надолу отколкото в крайщата .
Има още няколко години гаранция, ама не знам нито какво покрива нито нищо, и като не е видимо дали могат да ми кажат , че си внушавам. Не знам как да процедирам   newsm78
И сега се оглеждаме за някакъв ама изобщо не можем да преценим какъв да бъде,може би сме се насочили към среден или твърд .

# 12
  • Мнения: leet
Ние бяхме решили да е твърд. Бях бременна в 9-я месец като купувахме матрака. И беше бърза покупка. Нашият няма мемори. Водеше се тогава "Магни" само. Или трябва да проверя какво точно пише на емблемката. Не е от най-високите. Но за 7 години не се е деформирал. Даже не се сещам с колко години гаранция е, но понеже е базов модел не мисля че е повече от 10 г. Но съм много доволна. Почти всяка вечер мъжа ми като ляга казва: "Много хубаво легло", като това не се отнася за фасона на леглото, а за матрака. На сина ми е Силвъркеър, обаче и неговия се ползва от по-твърдата страна. Ползва го повече от година. И той е доволен, но предишният му беше еднолицев и просто става въпрос за различен клас матраци. Иначе кода за отстъпка не съм пробвала скоро дали работи, за сайта на Слийпхаус е и е за всички видове и марки, а не само за Магнифлекс.

# 13
  • Мнения: 169
Здравейте! Ще сменяме матрака на спалнята и си харесах модел Memory Silver на iSleep от колекцията 2019. Някой има ли мнение за тях? Имат отстъпка от 200 лв. и цената е добра!

# 14
  • Мнения: 376
Някой има ли впечатления отматраците на Екотекс?

Общи условия

Активация на акаунт