Смути, 2-ра тема

  • 139 641
  • 683
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 8 163
Роналдд, "бла-бла" е наноцедката. Ако ще правиш ядково мляко или сок, марля или торбичка за ядково мляко ще свърши не по-лоша работа.

# 46
  • Мнения: 2 653
ronaldd, това за изсмукване на най-ценното си е абсолютен рекламен трик. Както и името наноцедка е също търговски трик за привличане на внимание. Нали се сещаш какво означава нано-.

# 47
  • Мнения: 8 163
Симпа, и аз обичам такива "спонтанни" смутита Simple Smile

***

Моркови, райски ябълки, мандарини, лимони, канела, джинджифил, карамфил, индийско орехче

# 48
  • Мнения: 96
Някой пробвал ли е https://zora.bg/crown/cnb-10310/28212, изглежда като Nutribullet, но по-мощен.

# 49
  • София
  • Мнения: 3 610
Някой пробвал ли е https://zora.bg/crown/cnb-10310/28212, изглежда като Nutribullet, но по-мощен.
Днес видях такъв във вестника на Кауфланд за другата седмица такъв и му се чудех и аз. Rolling Eyes  Цената е 100лв. newsm78

# 50
  • Мнения: 96
Именно заради това питам, алтернативата е Nutribullet за 300 лв 900w.

# 51
  • София
  • Мнения: 379
Запис в новата тема Simple Smile
Не пиша,но редовно ви чета и бъркам смутита Simple Smile

# 52
  • Мнения: 1 232
Едно есенно смути, с което ще допълня списък с рецепти за смути в блога си, а именно смути с тиква. Ужаасно вкусно се получи!
Ето и какво сложих с него за три чаши смути:
1. 1 ½ чаена чаша варена тиква
2. 2 банана
3. 2 чаени лъжици мед
4. ½ чаена лъжица канела
5. ¼ чаена лъжица джинджифил
6. 4 ореха
Това ще го пробвам.

# 53
  • София
  • Мнения: 379
Симпа, и аз обичам такива "спонтанни" смутита Simple Smile

***

Моркови, райски ябълки, мандарини, лимони, канела, джинджифил, карамфил, индийско орехче



Опитах го , отива в списъка с любими ! Simple Smile

# 54
  • Мнения: 1 232
Симпа, и аз обичам такива "спонтанни" смутита Simple Smile

***

Моркови, райски ябълки, мандарини, лимони, канела, джинджифил, карамфил, индийско орехче


Аз като начинаеща имам нужда от по-точна рецепта.

# 55
  • Мнения: 8 163
Малинкии, радвам се, че ти е харесало смутито.

Ябълка, нямам точни пропорции, защото от години си правя смутитата на око, а и в огромни количества. Пробвай комбинацията в съотношение, което смяташ ще допадне на теб. При мен морковите бяха най-много.

# 56
  • Мнения: 4 275
Фея,много благодаря за новата тема!
Правя всеки ден,но днес успях и да снимам супата,която ми се получи.Сложих ананас,пъпеш,киви,куркума/това го слагам винаги и навсякъде/,прах от коприва,пчелен прашец,ленено семе,малко какаови ядки,чия семена и прах от житни стъбла. Звучи като ужасен бъркоч,но си е вкусно Laughing

# 57
  • Мнения: 2 545
Последното ми смути: круши, мандарини, спанак, сини сливи, лимонов сок, малък банан.
Получи се по-рядко смути и деликатно сладко. Точно както го обичам. А цветът е вълшебен - бледа резеда Simple Smile.

# 58
  • Мнения: 388
Здравейте, с какво мога да комбинирам дюля?

# 59
  • Мнения: 8 163
Здравейте, с какво мога да комбинирам дюля?
Аз бих комбинирала с морков или тиква и с портокал.

***

Грозде, червен грейпфрут, банан, лимон, джинджифил, сурова куркума

Последна редакция: пн, 30 ное 2015, 00:30 от Фея Кръстница

Общи условия

Активация на акаунт