Най-гадната зодия за мъж! :lol:

  • 71 201
  • 1 047
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 5 198
Благодаря  bouquet
Сега като се замисля, Рак мъж ми е причинявал на-големите гадости

# 61
  • Мнения: X
Моите стрелци все са млади Simple Smile Може би им трябва време да улегнат! Но и дваата ми бивши и този близък приятел са все избухливи мъже.  Rolling Eyes
Например този последният стрелец се ядоса, че на първата среща не съм му била дала да ме прегърне.  Laughing

Един от мойте бивши стрелци (с който си имахме истинска връзка, но когото аз късах няколко пъти), той много си е бил страдал по близначката, тя наистина го правила луд, много рога и тн, това беше години преди да се съберем с него . но това му беше променило целия живот, след като тя за пореден път му отказала брак и му кръшнала там, той от Америка се мести в Европа, но преди това месеци страдал, живял в колата си и се къпал на работа и тн. Хич не му е угаснало бързо , но тоа е била първата му връзка и любов и той е с луна в рак, тоа даа чувствителност на мъжа.  

Иначе всички огнени зодии са така май, бързо горите  Laughing. Пробвал ли си с овнеси и стрелкини?

Близначките доста добре си разиграват картите в началото на връзката. Но да ме простят Близначките тук са кат премиера ни - въздух под налягане. Тая неговата доста го е въртяла на пръста си, моята Близначка първите 5-6 месеца се опитваше и постигна доста но явно щото съм по-дърт вече се усети че само ще загуби и спря. Сега върти номера на едни млади келешчета на по 28-29 и те й ходят по акъла.
Тя знаеше се Стрелеца че бързо се пали и бързо угасва и въпреки това не смени тактиката. Иначе за компания са незаменими. До ден днешен я убеждавам че нашето съвместно бъдеще е в отворената връзка - аз мога да си правя каквото поискам но като се появя искам да е свободна  Joy

Жената - Овен малко грубичка ми идва. Жената - Стрелец (имал съм само една при това в младия ми период а все пак това беше отдавна) е същата като мен само че в женски вариант - свободолюбива, необсебваща, ценяща свободата си. Но оттогава не ми е попадала Стрелкиня на мушката...

# 62
  • Мнения: 2 811
е, не те знам Скуба, ти на всички намери кусури. Идеята е не само какво искаш да получиш, а и какво можеш да дадеш. Simple Smile

# 63
  • Мнения: X
е, не те знам Скуба, ти на всички намери кусури. Идеята е не само какво искаш да получиш, а и какво можеш да дадеш. Simple Smile

Aaaaa не, вече нищо не давам  Joy
И нищо не искам, само да не мрънка и да не задава въпроси

# 64
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 837
До ден днешен я убеждавам че нашето съвместно бъдеще е в отворената връзка - аз мога да си правя каквото поискам но като се появя искам да е свободна  Joy
Типичен Стрелец  Whistling Имам предложение щом си отворко, Имай си 12 любовници - от всяка зодия по 1 и драмата "ама каква зодия да е жената?" ще отпадне. Ще си ги менкаш спрямо моментното си настроение  Joy

Ай, стига с тези мъже Стрелци, че доскуча Mr. Green

# 65
  • Мнения: X
До ден днешен я убеждавам че нашето съвместно бъдеще е в отворената връзка - аз мога да си правя каквото поискам но като се появя искам да е свободна  Joy
Типичен Стрелец  Whistling Имам предложение щом си отворко, Имай си 12 любовници - от всяка зодия по 1 и драмата "ама каква зодия да е жената?" ще отпадне. Ще си ги менкаш спрямо моментното си настроение  Joy

Ай, стига с тези мъже Стрелци, че доскуча Mr. Green

Не са навити  Joy
А ти каква зодия си?

# 66
  • Мнения: 2 811
Да, да се оправят стрелците. Малко непоносимата лекота на битието е тяхната.

 Джулая, ти кои мъже харесваш. Похвали някоя зодия мъж:) Аз вече похвалих близнаци и девички, поне за хармонични и безпроблемни отношения.

# 67
  • Мнения: X
Да, да се оправят стрелците. Малко непоносимата лекота на битието е тяхната.

 Джулая, ти кои мъже харесваш. Похвали някоя зодия мъж:) Аз вече похвалих близнаци и девички, поне за хармонични и безпроблемни отношения.

Ето това не ви разбирам - искате хармонични и безпроблемни отношения (скучни) за да може пълното с тайни женско сърце да се топи по някой огнен знак...

# 68
  • Мнения: 2 811
Да, да се оправят стрелците. Малко непоносимата лекота на битието е тяхната.

 Джулая, ти кои мъже харесваш. Похвали някоя зодия мъж:) Аз вече похвалих близнаци и девички, поне за хармонични и безпроблемни отношения.

Ето това не ви разбирам - искате хармонични и безпроблемни отношения (скучни) за да може пълното с тайни женско сърце да се топи по някой огнен знак...

На мен най-голямото ми топене е било със скорпион, а не със стрелец Wink Но там не повтарям, акквото ще да става.
с близнаци и деви не ми е било скучно, интелектуално ми е много стимулиращо (и ми е), но емоционално и аз съм хладна и те.

# 69
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 837
Гаден Рак Mr. Green От тия, дето знаят къде да защипят, ако ги настъпиш Laughing Безпроблемни взаимоотношения не винаги значи скучни. Малко на садо-мазохизъм ми избиват връзки, в които има вечни мерения на х....характери, а скандалите и нервите водят до оргазми Laughing

Ето ти тема за мъжете Стрелци. Питай там каква жена ти подхожда и каква е статистиката http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=569035.120

Джулая, ти кои мъже харесваш. Похвали някоя зодия мъж:)
OX'AMAH, честно не знам кои да похваля. За чисти приятелства си пасвам перфектно с Риби и Близнаци. Все такива с раздвоение на личността...минимум Joy  За сериозна връзка - още експериментирам. Не отхвърлям никоя зодия, освен Козирога (въпреки, че асцендентът ми е Козирог). Явно ми трябва подходяща комбинация на зодия с асцендент и там другите планети, защото към момента никоя мъжка зодия не е успяла да излезе извън стандартния си профил. Т.е. - няма приятни изненади и счупване на клишето Whistling Но не съм ги минала и всичките 12 зодии, де  Blush

# 70
  • Мнения: X
Гаден Рак Mr. Green От тия, дето знаят къде да защипят, ако ги настъпиш Laughing Безпроблемни взаимоотношения не винаги значи скучни. Малко на садо-мазохизъм ми избиват връзки, в които има вечни мерения на х....характери, а скандалите и нервите водят до оргазми Laughing

Ето ти тема за мъжете Стрелци. Питай там каква жена ти подхожда и каква е статистиката http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=569035.120

Джулая, ти кои мъже харесваш. Похвали някоя зодия мъж:)
OX'AMAH, честно не знам кои да похваля. За чисти приятелства си пасвам перфектно с Риби и Близнаци. Все такива с раздвоение на личността...минимум Joy  За сериозна връзка - още експериментирам. Не отхвърлям никоя зодия, освен Козирога (въпреки, че асцендентът ми е Козирог). Явно ми трябва подходяща комбинация на зодия с асцендент и там другите планети, защото към момента никоя мъжка зодия не е успяла да излезе извън стандартния си профил. Т.е. - няма приятни изненади и счупване на клишето Whistling Но не съм ги минала и всичките 12 зодии, де  Blush

Защо гаден??? Аз точно за Рак питах... bouquet

# 71
  • Мнения: 2 811
Джулайчице, със стрелец както писах, знам много хубав брак (но с похойкващ стрелец).  Знам две ПРЕКРАСНИ връзки --рак скорпион, жената е рак, мъжът е скорпион. Двете ракини са ми близки приятелки и наистина са много дълбоко обичани и обичащи мъжете си, скорпиончовци. Там няма никакво садо мазо, защото си се усещат двете водни зодийки.
Друго за рак не се сещам.

# 72
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 837
Защо гаден??? Аз точно за Рак питах... bouquet
Защото съм гадна за тези, на които не им понася. Жените Раци надали ще ти се вържат на варианта - ТЯ - боса и бременна до печката, а ТИ да си го вееш. Освен, ако не са толкова отчаяни и вкопчени в идеята на всяка цена да имат семейство. Виж жените Козирог са мнооого държеливи, от камък ли са, от желязо ли са?!....много могат да търпят и стискат. Но резнат ли клона - завинаги оставаш под кривата круша Laughing

Но темата е за гадните мъже, а не за гадните жени и да не изместваме фокуса, че ще се разводни иначе хубавата тема Grinning

OX'AMAH, похойкващ не ми трябва. Минала съм по този път и знам какво следва - пада ми пердето и аз почвам да хойкам. И тогава пиши връзката бегала Laughing Скорпион съм имала един в ранната си младост. Този не се спираше. По настоящем е с 2 развода, с по 1 дъщеря от двата, има си една по-млада девойка, която остаря вече, но нито живеят заедно, нито се ожени за нея, нито имат деца. Сигурно вече и не му става, за да продължи да хойка.

# 73
  • Мнения: 2 811
оо, не, в тези бракове, които са раково-скорпионските там са си много красиви отношенията. нямат вид на хойкащи изобщо. Не ги отписвай скорпионите!

За кръшкане, аз самата не толерирам да ми се кръшка, но може да се разсейвам със своите кръшкания, и тогава да не проследяам какво става.  Laughing Laughing Hug Може това да е тайната на козирожкото търпение!

# 74
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 837
Сетих се, че познавам един възрастен Стрелец, писател. Хубостникът има 6 развода и скоро се ожени за 7ми път Laughing Явно е предлагал на всяка жена, с която е имал по-сериозни взаимоотношения. Няма деца от всички. И още не се е кротнал  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт