Най-гадната зодия за мъж! :lol:

  • 71 034
  • 1 047
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 811


Скууба Mr. Green, мъж Стрелец си, душа - всички жени са ти позволени, стига да ти вържат, разбира се Mr. Green
Връзват връзват, къде ще ходят Simple Smile))

Еми така де, стрелците са ми шило в торба. Аз много се разбирам с жените, но с мъже два пъти съм имала любов и двата пъти е било страхотия. Прекалено са скарани с реалността.  Laughing Laughing.

С единият изкарахме година, но той имаше луна в рак и беше по-емоционален. Аз късах с него 3-4 пъти, но всеки път ходих да си го взимам обратно и накрая той си прецени, че прекалено много го късам.
С втория бях решила, че няма да късам аз, но там вече си имах и друго гадже. Той обаче луна в Овен венера в скорпион. И там вече той самият беше толкова импулсивен, че ...продължи доста кратко и наситено.  Laughing.   Twisted Evil. Гледайте къде са им луните на мъжете. При по-чувствителна луна, може и по-уседнал да е и по-емоционален. С огнена луна стрелецът е егоист и "спортист" и поне за козироче не е. Иначе и аз имам стрелческо вхороскопа си. За проклетия десцендентът ми е в стрелец, явно заради това ме влече точно към стрелци трета декада, чието слънце ми е на десц.

Между другото, тоя стрелец моя беше изкарал три години с дева, а другият имаше дълга връзка с близнаци. Но там все жените кръшкаха. Едни близък приятел е женен за Ракиня от много години. Но там са систематични изневери от страната на мъжа стрелец.

Последна редакция: пн, 19 окт 2015, 13:13 от OX'AMAH

# 46
  • Мнения: X


Скууба Mr. Green, мъж Стрелец си, душа - всички жени са ти позволени, стига да ти вържат, разбира се Mr. Green
Връзват връзват, къде ще ходят Simple Smile))

Еми така де, стрелците са ми шило в торба. Аз много се разбирам с жените, но с мъже два пъти съм имала любов и двата пъти е било страхотия. Прекалено са скарани с реалността.  Laughing Laughing.

С единият изкарахме година, но той имаше луна в рак и беше по-емоционален. Аз късах с него 3-4 пъти, но всеки път ходих да си го взимам обратно и накрая той си прецени, че прекалено много го късам.
С втория бях решила, че няма да късам аз, но там вече си имах и друго гадже. Той обаче луна в Овен венера в скорпион. И там вече той самият беше толкова импулсивен, че ...продължи доста кратко и наситено.  Laughing.   Twisted Evil. Гледайте къде са им луните на мъжете. При по-чувствителна луна, може и по-уседнал да е и по-емоционален. С огнена луна стрелецът е егоист и "спортист" и поне за козироче не е. Иначе и аз имам стрелческо вхороскопа си. За проклетия десцендентът ми е в стрелец, явно заради това ме влече точно към стрелци трета декада, чието слънце ми е на десц.

Между другото, тоя стрелец моя беше изкарал три години с дева, а другият имаше дълга връзка с близнаци. Но там все жените кръшкаха. Едни близък приятел е женен за Ракиня от много години. Но там са систематични изневери от страната на мъжа стрелец.

Леле OX'AMAH, аз съм баш там, в 3-тата декада Simple Smile
Защо да сме скарани с реалността??? Просто виждаме реалността по друг начин Joy
Девите малко сухари ми идват но жените - Близнаците са пожар кат мъжа Стрелец. Аз 2 години изкарах с Близначка, не знам дали е изневерявала но фуча кат пепелянка в цикъл че намери една у нас дето още нищо не й бях направил. Не че не я бях викнал баш с такива намерения Simple Smile
Готиното на тая Близначка е че всеки си прави каквото иска, спря да иска обяснения и да се надява на каквото и да било но 2 години по-късно още си я има тръпката. Лудетини са Близначките.
А Рачетата влюбчиви ли са?

# 47
  • София
  • Мнения: 5 198
Е сега, Девите сухарки ли сме? ?? Хаха.
Препечени, твърди и доближим.ли се до нещо огнено омекваме хихи.
Особено някой лъв. Simple Smile Wink Stuck Out Tongue
За мъж стрелец нищо не мога да кажа. Познавам един, а той познава всички хохи. Може би сте романтични

# 48
  • Мнения: 1 282
Малко сме  сухарки  Девите, вярно е. Аз като една Дева да потвърдя, ама не сме лоши. Simple Smile Макар, че е хубаво да се уточни какво точно значи, че сме сухарки.
 Явно оставяме някаква следа у мъжете, защото и двете ми бивши гаджета са ми признавали след години, че сме прекрасни създания, явно на база горчив опит с други жени.  Laughing
Критични сме, много, ама много се раздаваме за хората, които обичаме.

Мъж Рак ми се появи в живота, май за радост ме отдалечи от него съдбата. Днес ведър и закчлив, утре навъсен буреносен облак, незнаещ какво иска. Днес те обичам, утре нямало смисъл да сме заедно.  #Crazy Но са интересни личности, много магнетични, има нещо в тях. Пожар са!

Мъж Стрелец- много самовлюбен беше моя, живееше си в собствен свят.


Мъж Козирог- женкар, женкар, страхуващ се да си покаже чувствата, егоист.

# 49
  • Мнения: X
Е сега, Девите сухарки ли сме? ?? Хаха.
Препечени, твърди и доближим.ли се до нещо огнено омекваме хихи.
Особено някой лъв. Simple Smile Wink Stuck Out Tongue
За мъж стрелец нищо не мога да кажа. Познавам един, а той познава всички хохи. Може би сте романтични

Малко де Simple Smile Прекалено вгледани в детайлите сте а ние Стрелците гледаме малко отгоре-отгоре.
Имаше една Дева у нас, много ерудирана и елегантна жена (а Девата определено е ЖЕНА) но все нещо подрежда, все някой е направил нещо дето дразни Девата  hahaha

# 50
  • Мнения: X
Малко сме  сухарки  Девите, вярно е. Аз като една Дева да потвърдя, ама не сме лоши. Simple Smile Макар, че е хубаво да се уточни какво точно значи, че сме сухарки.
 Явно оставяме някаква следа у мъжете, защото и двете ми бивши гаджета са ми признавали след години, че сме прекрасни създания, явно на база горчив опит с други жени.  Laughing
Критични сме, много, ама много се раздаваме за хората, които обичаме.

Мъж Рак ми се появи в живота, май за радост ме отдалечи от него съдбата. Днес ведър и закчлив, утре навъсен буреносен облак, незнаещ какво иска. Днес те обичам, утре нямало смисъл да сме заедно.  #Crazy Но са интересни личности, много магнетични, има нещо в тях. Пожар са!

Мъж Стрелец- много самовлюбен беше моя, живееше си в собствен свят.


Мъж Козирог- женкар, женкар, страхуващ се да си покаже чувствата, егоист.

Изобщо не сте лоши, дори напротив. Но като задълбаете в една тема или ви влезе муха в главата и няма излизане:) И все нещо подозирате, все се готвите за по-лошото, това имам впредвид под сухарки, няма импулсивност у вас, дори за момент.
Явно и на мен Девата ми е оставила трайни ,,увреждания,, щом питам за Дева... Simple Smile

А защо така за Стрелеца??? Бил самовлюбен, негов си свят... Напротив, много сме земни и стъпили на краката, просто фантазията ни е в повече...

# 51
  • София
  • Мнения: 5 198
Аз,съм с асцедент стрелец. Да ти кажа, повече ми влияе стрелеца. Все правя мащааааабни огромни планове, на,дребно не ми се играе. И после осъзнавам,че трябва някой да ми помага с детайлите. За това се намери една Везна между другото. Сигурно е с асцедент Дева

# 52
  • София
  • Мнения: 5 198
най добрата ми приятелка е стрелец,  аз си я обичам. Обичам стрелците като цяло /поне тези които познавам /  да вие сте стъпили на земята, но умът ви Лети, което е супер!!!  Това което наблюдавам е, че сте добри към хората. И сте усмихнати и отворени,по лесно ви се получават нещата.

# 53
  • Мнения: X
Аз,съм с асцедент стрелец. Да ти кажа, повече ми влияе стрелеца. Все правя мащааааабни огромни планове, на,дребно не ми се играе. И после осъзнавам,че трябва някой да ми помага с детайлите. За това се намери една Везна между другото. Сигурно е с асцедент Дева

Девата определено е по детайлите.
Ако искаш някой да чопка, да разнищва и да стигне дъното дай тая работа на жена - Дева  hahaha
Стрелците затова гледаме отвисоко, за да видим мащаба, такива са ни и плановете. Ние не сме по детайлите и задълбаването, тая подробност дай на Девата Simple Smile Везната и тя кат девата, бе типични счетоводителки Simple Smile

# 54
  • Мнения: X
най добрата ми приятелка е стрелец,  аз си я обичам. Обичам стрелците като цяло /поне тези които познавам /  да вие сте стъпили на земята, но умът ви Лети, което е супер!!!  Това което наблюдавам е, че сте добри към хората. И сте усмихнати и отворени,по лесно ви се получават нещата.


Бе егоисти сме, или поне аз съм, към повечето хора.
Иначе сме сладки шматки както ,,бившата,, близначка (ако една близначка може да е бивша де) казва Simple Smile Усмихнати сме, не сме злобливи, много бързо забравяме Simple Smile

# 55
  • Мнения: 2 811
Абе, Скуба, не знам, ама знаеш ли, противно на сички хороскопи, мъжете стрелци ми идват доминантни и деспотични. Искат те да командват. Мен това май най много ме нервеше. Защото аз съм ок, ако и двамата сме остри камъни, ама не той да командва и да се ядосва и избухва, ако не е неговото.

Аз съм асцендент близнаци, и явно създавам погрешно впечатление на по-лека и въздушна отколкото съм. С това сигурно ги привличам и после оле майко.
Кибритлии са и много импулсивни. Скорпионите съвсем, ама там няма да го покажат, те се озлобяват тайно и после жилят.  Laughing

Иначе, за рачетата, ами тя си го обича ракинята, ама тя е една такава спокойна, само  в тях си седи/седеше, той все излизаше. Няколко пъти са се разделяли по желание на стрелеца,който иска да провери дали тревата е по-зелена.  После отива да я връща. Пък тя с друг. Тогава стрелецът почва да беснее и да я обижда на "к%%ва". Абе егоизмът на стрелеца и наглостта край нямат.  Laughing Това и двамата са ми го разказвали, защото са ми приятелско семейство. Те са заедно от гимназията, сега си имат дете. Стрелецът се кротна с детето, но още си хойка от време на време.
Иначе и двамата са много готини. Ракинята е много спокойна и не му реагира на провокациите и пиперливото чувство за хумор. Аз ако бях, щях да го убия.
Трудно ми е да кажа, дали са влюбчиви рачетата, те са по-скоро емоционални. Но тя със сигурност го обича много, и той нея. Заедно са от 16 годишни, с почивки. Като съм ги питала кой ревнува, са ми казвали, че тя не ревнува, защото знае, че и да има нещо,  ще са забежки, а тя изневери ли, ще му бие шута. Май тя е скритата лимонка от двамата.  Mr. Green

Последна редакция: пн, 19 окт 2015, 15:12 от OX'AMAH

# 56
  • Мнения: X
Абе, Скуба, не знам, ама знаеш ли, противно на сички хороскопи, мъжете стрелци ми идват доминантни и деспотични. Искат те да командват. Мен това май най много ме нервеше. Защото аз съм ок, ако и двамата сме остри камъни, ама не той да командва и да се ядосва и избухва, ако не е неговото.

Аз съм асцендент близнаци, и явно създавам погрешно впечатление на по-лека и въздушна отколкото съм. С това сигурно ги привличам и после оле майко.
Кибритлии са и много импулсивни. Скорпионите съвсем, ама там няма да го покажат, те се озлобяват тайно и после жилят.  Laughing

Иначе, за рачетата, ами тя си го обича ракинята, ама тя е една такава спокойна, само  в тях си седи/седеше, той все излизаше. Няколко пъти са се разделяли по желание на стрелеца,който иска да провери дали тревата е по-зелена.  После отива да я връща. Пък тя с друг. Тогава стрелецът почва да беснее и да я обижда на "к%%ва". Абе егоизмът на стрелеца и наглостта край нямат.  Laughing Това и двамата са ми го разказвали, защото са ми приятелско семейство. Те са заедно от гимназията, сега си имат дете. Стрелецът се кротна с детето, но още си хойка от време на време.
Иначе и двамата са много готини. Ракинята е много спокойна и не му реагира на провокациите и пиперливото чувство за хумор. Аз ако бях, щях да го убия.
Трудно ми е да кажа, дали са влюбчиви рачетата, те са по-скоро емоционални. Но тя със сигурност го обича много, и той нея. Заедно са от 16 годишни, с почивки.

Учудваш ме... Но мога да говоря за себе си и един много ерудиран мъж, роден на моята дата - деспотични категорично НЕ. Мога да командвам или да повиша тон ако съм убеден че съм прав или че зная по-добре. Иначе не се обаждам, гледам си в моята паничка и приемам че не всичко знам. Но това след 45-46 години. Тогава някак си ставаме по-спокойно и по-рядко се палим.
Иначе сме егоистични към хората на които не държим или вече не значат нищо за нас. С въпросната Близначка ми е ОК сега защото не държа на нея и не ми пука, само ме забавлява.
Стрелците много лесно пламват но и много бързо угасват особено ако не става дума за работа.
Аз съм се замислял като ,,отстрелям,, нещо ново за какво ми е изобщо и го оставя, не ми е интересно вече. Това не ни пречи да проверим отново зеленината на тревата в съседния двор Simple Smile
Сега видях че съм Стрелец с асц Скорпион, мислех че съм с асц Стрелец Sad

На Ракинята Стрелеца е типичен Стрелец - значи моето което вече не искам продължава да е мое щото не се знае кога пак ще си го поискам Simple Smile Бе идиоти сме Simple Smile

# 57
  • Мнения: 2 811
Моите стрелци все са млади Simple Smile Може би им трябва време да улегнат! Но и дваата ми бивши и този близък приятел са все избухливи мъже.  Rolling Eyes
Например този последният стрелец се ядоса, че на първата среща не съм му била дала да ме прегърне.  Laughing

Един от мойте бивши стрелци (с който си имахме истинска връзка, но когото аз късах няколко пъти), той много си е бил страдал по близначката, тя наистина го правила луд, много рога и тн, това беше години преди да се съберем с него . но това му беше променило целия живот, след като тя за пореден път му отказала брак и му кръшнала там, той от Америка се мести в Европа, но преди това месеци страдал, живял в колата си и се къпал на работа и тн. Хич не му е угаснало бързо , но тоа е била първата му връзка и любов и той е с луна в рак, тоа даа чувствителност на мъжа.  

Иначе всички огнени зодии са така май, бързо горите  Laughing. Пробвал ли си с овнеси и стрелкини?

# 58
  • София
  • Мнения: 5 198
Как да проверя къде е Луната? ??

# 59
  • Мнения: 2 811
wind of some change, astro.com там  си избери безплатни хороскопи и си въведи данните, ще ти излезне за всички планети къде са ти.

Общи условия

Активация на акаунт