Най-гадната зодия за мъж! :lol:

  • 71 024
  • 1 047
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 811
Ето една статия коя е най-гадната зодия за мъж. Въпрос на вкус.  Laughing. Описанията са доста точни, от моя (не)скромен опит.


Овен
Неспасяем интересчия
“Каква полза ще имам” е въпросът, който определя поведението му. Има заблудени женици, които са убедени, че техният Овен е любящ и нежен партньор. Дори когато изглеждат порядъчни и грижовни, мъжете Овни са чудовищни използвачи. Бъдете сигурни, че преди да предприеме поредния “мил жест”, той вече е преценил, че ще има изгода - затова го прави. Фенките на този знак ги определят като вълнуващи и мъжествени, но не твърде романтични.

Телец
Материалистично говедо
Ама много му е важно да е най-хубавият! Защо ли? Защото той самият съди за другите по външния вид. Не разбира как е възможно един евтин и ръчно изработен подарък да ви е по-важен от нещо, за което са дадени много пари. Нито е романтичен, нито има въображение, нито пък става за домашна помощница. Примирете се, че с Телец вкъщи чистенето е единствено ваш прерогатив. Вари го, печи го - Телецът е и ще си остане говедо. И ще ви скъса от ревност.

Близнаци
Въртоглав безделник
Също като жените Близнаци, мъжете са вятърничави въртиопашки. Носи им се слава на лицемери и предатели, но истината е, че са и двете - хем въртоглави, хем ненадеждни. Приятно е да пофлиртува човек с тях, да се посмее, пък после да се прибере вкъщи при котката или кучето. Всяка жена, която налита на мъже Близнаци, трябва отсега да се подготвя за ролята на стара самотница. Най-дълбокият им страх е да не би случайно да се обвържат.

Рак
Докачлив параноик
Мъжете Раци са много по-противни от жените, родени под този знак. Те са ревниви и мрачни субекти, страдащи от параноя. Непрекъснато си менят настроението - от лошо към по-лошо. Твърде са докачливи и около тях трябва да се стъпва като върху натрошени стъкла, да не би случайно да се обидят. Иначе са любвеобилни и предани. Свръхобгрижващи родители, които не позволяват на рожбата и най-плахата самостоятелна крачица.

Лъв
Не търпи критика
Всички са свикнали с мисълта, че Лъвът е блестящ, добре облечен, самоуверен и самодостатъчен. Истината е, че в главата му през цялото време прехвърчат еретични мисли: “Наистина ли съм неотразим? Дали останалите го знаят? Забелязаха ли КОЛКО съм остроумен тази вечер?” Жената на такъв мъж има двойствена роля: на психотерапевт и клакьор. Не смейте да го критикувате! Лъвът бързо се влюбва и разлюбва. Докато ви обича, ще бъде щедър.

Дева
Мара Подробната в панталони
Жената, в която е влюбен, като цяло е прекрасна. Трябва само малко да се постегне в ханша, да не говори толкова високо и да се научи на ред. Е, и още някои дребни неща. Мъжът Дева е Мара Подробната в панталони. Когато е негативно настроен, става истински дементор. Той влиза в стаята и дневният светлик помръква. За него песимизмът е положително качество, еквивалент на реализма. Девите мъже изглеждат сухари, но са по-скоро женкари.


Везни
Внимание: слага рога!
Кой може да украси главата на жена си с по-пищна корона от рога от Везната? Май само Девата. Мъжът Дева ще кръшне на жена си, понеже с нещо го дразни или ядосва, докато мъжът Везни го прави без оправдание. Той просто обожава да флиртува и сам не усеща кога пада в капана. Много е суетен и присъствието на жена, която му се възхищава, може да го вкара в беля. Огледалата в къщата на мъжа Везни винаги недостигат. Той някак успява да се разположи пред всичките едновременно.


Скорпион
Няма прошка
Той може да е грижовен, мил и дружелюбен. Може и да ходи на работа, и да помага вкъщи. Но не иска. За какво му е? Къде по-голямо удоволствие намира в това да се излежава аристократично и по цял ден да се мести от кълка на кълка. Междувременно от дивана подхвърля по някоя саркастична забележка за вашето готвене. Като любовник Скорпионът е страстен, ревнив и отмъстителен демон, който не знае значението на думата “прошка”.


Стрелец
Иска да ръководи парада
Всички твърдения, че Стрелецът бил веселяк и с лек характер, са силно преувеличени. Той е сприхав грубиян, който не си мери приказките. Като цяло, докато не достигне до зряла, дори презряла възраст, Стрелецът не става за партньор. Този инфантилен, преливащ от жизнерадост индивид никога не уляга. Партньорството с него е все едно да си имате още едно дете вкъщи, при това проблемно. На всичкото отгоре ще иска той да ръководи парада.


Козирог
Абсолютен монарх
Козирогът не иска, той ръководи парада. Или ще е на неговата, или никак. Разумната жена на мъж, роден под този знак, ще го остави да взема решенията. Това е единственият начин цялото семейство да живее в мир и сговор. Абсолютист в егоизма и егоцентризма си, в дома си той е като Краля Слънце. Не бива да се полъгвате по мита за свръхамбициозния Козирог, който работи неуморно. Ще се уверите, че той може и да спи неуморно.


Водолей
Паникьосва се от бактерии
Ако се чудите дали да се обвържете с Водолей, бягайте! Бързо бягайте, че ще вземе да ви настигне. Той не обича да показва чувствата си, дори напротив - ще разберете, че се влюбва, ако започне да се държи необичайно грубо. Не обича да разкрива чувствата си, но пък си пада да анализира и подлага под лупа чуждите. Съпругата на Водолея ще се чувства точно така - като насекомо, женено за ентомолог. Повечето Водолеи са вманиачени чистофайници и изпадат в паника, ако заподозрат, че мятате бактерии над чая им.


Риби
Не го мързи да говори

Ако досега сме намекнали за някой слънчев знак, че е мързелив, вземаме си думите: Рибите са най-мързеливите мъже на планетата. Има само едно нещо, за което не ги мързи - да ви обяснят подробно защо точно сега не е удачно да се свърши точно тази работа. Ако се запалят по нещо, ще преливат от ентусиазъм и може да отхвърлят доста работа, преди да им омръзне. Но не смейте да ги порицаете, защото ще се разгневят, или по-лошо - ще потънат във всемирна тъга

# 1
  • Мнения: 15 960
Мисля, че ще е полезно да пуснеш и анкета. Peace

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
За  мой ужас абсолютно вярно.Чудим се защо няма свестни мъже,а то било от зодията Mr. Green

# 3
  • София
  • Мнения: 18 635
Нищо общо с описанието-от къде е не знам. Laughing

# 4
  • ❌❌❌
  • Мнения: 779
Нищо общо с описанието-от къде е не знам. Laughing

 Peace

Пълни глупости. Wink Гадна зодия не знам какво означава, но за мъж според мен Рибите са най-неразбираеми.

# 5
  • Мнения: 2 811
Е, статията е шеговита. Но, според мен, доста вярно хваща недостатъците на конкретни зодии. Поне тези, с които съм имала вземане даване (Дева, близнаци, козирог, скорпион, стрелец) , са им присъщи описаните черти.
За мен най-тежко е било със скорпион, за мен по-хубава и по-гадна зодия едновременно няма за мъж. Бих казала, че е единственият човек, който е с по-непоносим и тежък характер от моя (Козирог).
Никога не бих се омъжила за човек от точно тази зодия. Виж за любовник е супер.

# 6
  • Мнения: 760
Няма абсолютно нищо вярно това описанието на мъжа с който съм и зодията му ... въпреки че във някои от другите зодии намерих нещо общо

# 7
  • Варна
  • Мнения: 10 442
Мъжът ми е риба.
Нищо общо с описанието.
Нищо!

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Моят баща е зодия Козирог.Описанието е едно към едно.

# 9
  • Мнения: 2 811
Моят баща е зодия Козирог.Описанието е едно към едно.
и моят е козирог и винаги е бил и ще си остане деспот и тиранин Simple Smile. Но си е стабилен мъж, няма две мнения.

# 10
  • Мнения: 1 844
Е, статията е шеговита. Но, според мен, доста вярно хваща недостатъците на конкретни зодии. Поне тези, с които съм имала вземане даване (Дева, близнаци, козирог, скорпион, стрелец) , са им присъщи описаните черти.
За мен най-тежко е било със скорпион, за мен по-хубава и по-гадна зодия едновременно няма за мъж. Бих казала, че е единственият човек, който е с по-непоносим и тежък характер от моя (Козирог).
Никога не бих се омъжила за човек от точно тази зодия. Виж за любовник е супер.
Мъжът ми е скорпион и е прекрасен, особено като съпруг.  Peace

# 11
  • Мнения: 2 811
Десинката, ти водна зодия ли си? Много мога да пиша за мъже скорпиони. На тях ако им събудиш садистичната жилка, жална ти майка. но наистина с подходящата жена е мир и хармония и е прекрасно. Често това са жени риба или рак.
Но ако жената не усеща скорпито и му прави болно, тогава то те жили и така си вървите по живота. Аз с рогите, той със жилото. Познавам и жена лъв с много дълъг брак със скорпион --беше същата история като моята тогавашна връзка. С много любов, но и садо мазо елементи. Мирно мирно и току те ужили.

Последна редакция: пт, 16 окт 2015, 21:43 от OX'AMAH

# 12
  • Мнения: 1 844
Десинката, ти водна зодия ли си? Много мога да пиша за мъже скорпиони. На тях ако им събудиш садистичната жилка, жална ти майка. но наистина с подходящата жена е мир и хармония и е прекрасно. Често това са жени риба или рак.
Но ако жената не усеща скорпито и му прави болно, тогава то те жили и така си вървите по живота. Аз с рогите, той със жилото. Познавам и жена лъв с много дълъг брак със скорпион --беше същата история като моята тогавашна връзка. С много любов, но и садо мазо елементи. Мирно мирно и току те ужили.
Аз съм Телец. Simple Smile И мисля, че съм доста трудно търпима.  Flutter Crazy Моят скорпион е разбран, човечен и се спогаждаме идеално. Бих казала, че той е по-лесният характер, по-даващият, по-грижовният. Дума на криво не ми е казал. Но пък лесно пали за глупости - ах как се изнерви вчера, че не можа да оправи стопа на колата сам. Whistling Гордолюбиви са.  Laughing / макар че трудно би го признал/

# 13
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 778
От моята рачешка гледна точка...най-гадната мъжка зодия е моята противоположност - Козирогът! Кисел, заядлив, деспотичен, първичен, студен, ужасно инатлив и никога не е виновен за нищо. Мъжете от тази зодия направо ми действат като енергийни вампири. Мааалко по-малко гаднички ми идват огнените Овен, Лъв, Стрелец, защото ненавиждам егоисти, които се мислят за центъра на Вселената.

# 14
  • Мнения: 1 282
Описанието за Мъж Риби е абсолютно вярно и не съвсем.
Баща ми е Риби и се хваща на работа за какви ли не неща, дай му нещо да човърка и да майстори. Половинката ми е Риби-  Има само едно нещо, за което не ги мързи - да ви обяснят подробно защо точно сега не е удачно да се свърши точно тази работа.
Толкова много пасва на това описание!

Общи условия

Активация на акаунт