Есен златокоса, дрипава и боса - Априлски бебета 2015 Тема 4

  • 60 834
  • 441
  •   1
Отговори
# 420
  • софия
  • Мнения: 2 913
Жалко, че има емоционално недорасли женици.

# 421
  • Мнения: 1 389
Въпросната потребителка едва ли ще се включи тук.
Аз все пак се надявам , че това , което направи е ощастливило по някакъв начин нещастната й душица. Защото не успя да ни навреди по никакъв начин на останалите. Simple Smile

# 422
  • Мнения: 5
Здравейте! Какво стана с фейс-групата? Съществува ли или аз съм изтрита?

# 423
  • Бургас
  • Мнения: 7 314
Цялата група е изтрита

# 424
  • Мнения: 4
Тъпа, селска постъпка от една жалка женица!

# 425
  • Мнения: 5
Еее много жалко. Този, който го е направил не му прави чест.

# 426
  • София
  • Мнения: 5 883
Шушумига, то какво да се включи...

# 427
  • Мнения: 2 024
Тука не може да ни поклати хаххахх.
Наистина влачим тази тема почти година, а преди колко активни бяхме и все тук киснехме.

# 428
  • Мнения: 408
Аз даже не знаех,че има група във фейсбук 😂

# 429
  • Пловдив
  • Мнения: 302
Здравейте искам да попитам за изпитани методи за отбиване на малкия ,наистина да е нещо което помага,защото моето е по пристрастено и при него не подейства това някой друг да спи при него ,защото като ме види отново на другия ден си иска кърма,дори и вече на обществени места започна да си иска и сам да ми дърпа блузата и да иска да хапва.Не става и с постоянно подаване на вода или някаква храна,мляко,особено в моменти които му се спи.

# 430
  • Мнения: 21
Ох, аз не мога да помогна много много. Ние се отбихме на 11 месеца без драма. Според мен не трябва да се криеш, това създава по-голям стрес за детето. Обяснявай постоянно, че вече няма мляко или, че е голям-например кажи му, че е батко на някое бебе, което пие мляко, а на него вече не му е необходимо. Според мен говоренето е решението, поне при нас е така-обснявам, обяснявам и все ме разбира в един момент.  Това със заспиването ще е най-трудно, имаш нелека задача, стискам палци, ще е трудно, но ще мине. Дано някой друг се включи с още изпитани съвети

# 431
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 412
В някаква тема бях попадала на споделен опитсъ залепване на лепенки и обяснения, че местенцето е болно. Не помня за колко големи деца ставаше въпрос, но може да потърсите. Също помня, че въпросното детенце искаше да се гушка и да гали гърдите на мама поне, щом не може да суче и е затворено. Peace

# 432
  • Пловдив
  • Мнения: 302
Абе незнам как е при вашите ''овненца'' ама моето е много диво и непослушно,всмисъл а си говоря а той....някак си не иска да ме чуе за каквото и да става въпрос. А да знаете само с какъв кеф си суче,на мен по принцип не ми е много спешно,просто ако се беше ограничил до 1-2 кърмения щеше да е добре,но той ги увеличава,по някога има само 2 хранения с друга храна, а и когато сме някъде на вън, почва да плаче  да кривее ,гушкам го ,а той само това и чака,започва да вдига блузата и да иска да суче. За това ми се искаше ако някой сам е решил да отбие детето си ,но е ползвал тактиката,с отделянето вечер при някоя баба например да спи,защото при нас не подейства.

# 433
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 412
При нас е същата работа горе-долу, само че на мен не ми пречи това, че си иска млекце понякога като го гушкам. Вече се научих да кърмя докато се храня дори. Невъзможно е да му откажа, защото ме преследва с мрънкане и само ме бута да приседна/ прилегна някъде, че да се настани и той. Давам и това е, 5 минути и всички са доволни...

# 434
  • Мнения: 179
И при нас е така с кърменето-5 мин мир и спокойствие,иначе рев до първия етаж... Laughing

Общи условия

Активация на акаунт