Есен златокоса, дрипава и боса - Априлски бебета 2015 Тема 4

  • 60 833
  • 441
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 292
То при нас с дни наред не иска да яде - 10-тина дни примерно. После взема,   че се пооправя и така до следващия период на злоядост. Предният месец качи 100 гр., а този месец може и да смъкне.

# 391
  • Мнения: 408
И моето не яде,гладна е,но иска да върви,бута навсякъде и т.н.,та чак няма търпение да се нахрани.Оставям я,няма да я гоня пък.😃Днес цял ден е на 100 гр супа без сухар и малко ябълка.Друг ден пък изяжда доста,както и е кеф.Но аз спазвам часове на хранене,като пропусне или плод или чака др ядене.Общо взето не се сеща,че е гладна,а ако огладнее започва да вика "ам-ам-ам"😃

# 392
  • Мнения: 1 389
Леле от 8 Април не е писано тук. Я да подбутнем малко темата. Simple Smile РД на Теди мина прекрасно , бяхме в детски кът и дечицата се забавляваха , доволна съм много.
Иие първата годинка отлетя и дойде време да започна работа. На ново място почнах , свикнах с работата , но не мога още да свикна , че трябва да се разделям с детето си.

# 393
  • софия
  • Мнения: 2 913
И аз се върнах на работа! Раздялата е тежка и за двете ни!

# 394
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 412
Аз да попитам, вашите човеци каква консистенция на храната приемат?

 Моят човек много се дави, плюе парченца, вади си от устата с ръка, ако е нещо по-голямо от лещено зърно. Три дни е страшна мъка да го нахраня. Много недоверчиво приема храната, ако изобщо я приеме и трябва да е пюрирана почти фино. Иначе му се пригажда. Търси да хапва трохи от хляб, които държи той да си поднесе до устата, както и парченца бисквити. Ако му дам коричка хляб или цяла бисквита, ги налапва цели и се дави и повръща. Банан на парченца отказва, гади му се, ако му дам в устата, а преди сам си ръфаше. Преди месец се сещаше да си отхапе парче от хлаба или бисквитата, сега - никак. Не знам каква стратегия да предприема Rolling Eyes

# 395
  • Мнения: 2 024
Дребната също ядеше само гладко пасирано, но нямаше проблем с кухнята като започна-учудващо за мен.Там има парчета, странични неща също яде на парчета-хляб, плодове, бисквити, НО като има мляко с ориз незнайно защо й се гади от ориза, не иска да го дъвче и й се повдига.

# 396
  • Под кленовите дървета
  • Мнения: 953
Да измрънкам за форумна магия.
Зъбите на Катерина горните излизат МНОГО криви. Двата са много разделечени, а вторите много изкривени, чак успоредно на другите:(

Мръннннн

# 397
  • София
  • Мнения: 11 766
Да измрънкам за форумна магия.
Зъбите на Катерина горните излизат МНОГО криви. Двата са много разделечени, а вторите много изкривени, чак успоредно на другите:(

Мръннннн

Хич не се коси, постоянните са важните, а и те първа ще се подреждат. Моите млечните бяха супер прави а постоянните мега криви.

Ние сме добре, аз ходя на работа вече месец, Калоян на бабин дом. Трудно ми е без него, ама няма как.

# 398
  • Мнения: 408
И на дъщеря ми долните зъби са криви Simple SmileНадявам се като се съберат всички зъби да се наместят 😃Иначе 2 месеца беше пълен отказ от храна,направо на малко супа и 1 банан преживяваше ,избиха 2 зъба и сега поне вечер яде,иначе сутрин чат пат закусва,на обяд е пълна трагедия ,нищо не яде,обаче си изкарва спокойно до вечерята,тогава като седне с нас на масата и изяжда света.😂

# 399
  • Пловдив
  • Мнения: 302
Искрено съчувствам на тези мами завърнали се на работа,аз с каката ,а и сега с малкия не бързам да се връщам особено  сега работното време  на тази работа,изобщо няма да е съвместимо с работното време на мм ,и няма да има кой да го взима вечер от ясла.Догодина живот и здраве ще си търся нова работа.
Относно консистенцията на храната и моя обича повече ''гладка'' храна ,ориза и на него от време на време му създава проблем,а за месо,ако не е пасирано изобщо не може да го преглътне.Иначе напоследък ми прави впечатление,че на закуска почти не яде,но обяд и вечеря похапва.Сега пак го мъчи някой зъб май,и от 2-3 дни набляга повече на кърма.
Относно зъбите на децата,при дъщеря ми млечните зъби и бяха като изписани,но като ги смени изобщо не са добре,малка челюст,по-големи зъби.

# 400
  • Под кленовите дървета
  • Мнения: 953
Въпрос към девойките с коси - как ги убеждавате да задържат шнолка или ластик? Моята реве, пищи, маже се по косата, ужас ooooh!

# 401
  • Мнения: 408
Въпрос към девойките с коси - как ги убеждавате да задържат шнолка или ластик? Моята реве, пищи, маже се по косата, ужас ooooh!
Връзвам и косата,докато е заета с нещо друго,маха фиби/ ластици само ако ги напипа случайно,което напоследък става доста често.😃

# 402
  • Мнения: 1 389
Аз не успявам да се справя  - докато я връзвам кротува, но после ги маха. Ако я занимая с нещо може и да забрави , но по някое време пак се сеща и всичко отива на кино. А пък моята е с доста буйна и къдрава косичка Simple Smile

# 403
  • Мнения: 21
Здравейте! Някой успял с махането на биба?Simple Smile моята беба я иска само докато заспи и аз реших, че като я резна малко и няма да е драма, сама ще реши, че не я кефи. Да, ама не, усеща, че е по-рзлично, определено не й харесва, но пак си я търси. Не знам как да я приспя без нея. Май ще е голям рев с махането. Все си мисля, че ако изчакам още, ще е по-драматично, става все по-ината:))))

# 404
  • София
  • Мнения: 11 766
на този етап биба няма да махам, на есен можеби ако са избили кучешките. Всяко чудо е до 3 дни, ще се махне, няма а ходи до бала с биба

Общи условия

Активация на акаунт