Есен златокоса, дрипава и боса - Априлски бебета 2015 Тема 4

  • 60 835
  • 441
  •   1
Отговори
# 405
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 412
Сам си я спря преди пет месеца...
Не съм се и надявала, дори по нова година бях купила новички, за да ги подменим. Ползва ги две седмици и един ден просто реши упорито да плюе поднесена биба, а аз упорито му я тиках обратно. Накрая с такава категоричност я захвърли на страни, че ги прибрах и до там беше. След това търсеше малко по-често гърда, но после се нормализираха нещата. Simple Smile

# 406
  • София
  • Мнения: 5 883
Принципно до тригодишна възраст се препоръчва махането на бибата, след това вече може да доведе до изкривяване на зъбите. Та и аз няма да бързам, след като стане да 2, ще му мисля...

# 407
  • Мнения: 2 024
Мойта я махна сама на 11 месеца, та ще пропуснем поне тези драми.Иначе съм съгласна с мнението на Мацето, докато избиват зъбките ще е нужен биберонъ, не е необходимо да се изнервя излишно.

# 408
  • София
  • Мнения: 2 497
Ние май я махнахме. Загубих я вчера, мм приспа малката и всичко мина доста спокойно. Даже не съм сигурнадали по-често ме е търсила за сучене през нощта, защото така или иначе си ставам поне по два пъти.....

# 409
  • София
  • Мнения: 11 767
чакай да видиш дали няма да купиш нова  Rolling Eyes аз така няколко вечери под ред го успивах без, обаче тръгнаха вече кучешките ,един проби и край

# 410
  • София
  • Мнения: 2 497
Маце, тя никога не я е търсила. Единствено за нощния сън, аз й я давах. Много често не заспивала без , даже напоследък често не я искаше, когато й я дам.
Няма да се откажа. С десетки други неща си чеше венците, хахаха

# 411
  • София
  • Мнения: 11 767
стискам палци! То поне цица има тя за успокоение та няма страшно Simple Smile

# 412
  • Мнения: 292
Ние също сме си с бибата още.Мисля към година и 6-7 месеца като стане да я махам. С батко му я махнах на 1г. И 7 м. и зорът беше 2-3 дни. Иначе аз почнах работа от 01.08. и вече настана хаос.Малкият го гледа майка ми.

# 413
  • Варна
  • Мнения: 469
Имам въпрос относно обувките на детето.След прохождането и първите буйки с какво продължихте.На пазара има огромен избор.Гледам обувки,тип пантофи с хубави подметки,които са на по-ниски цени и други кожени (еко или естествена кожа)обувки.Става въпрос за игра на площадката.Третия ми вариант е да взема пак буйки по-голям номер.Имаме пантофи -подарък на КиК,но не знам дали и най-добрия избор-
http://www.k-k.bg/1512462
.Крачето е податливо на деформации още и искам най-доброто за моето дете.Моля за съвети,че в главата ми е каша.

# 414
  • София
  • Мнения: 11 767
не купувам специялизирани обувки, минахме директно на маратонки. Има едни на декатлон, едни на H&M и едни на КК, има и едни сандалки на nike



KИК


http://www.k-k.bg/861031

# 415
  • Мнения: 1 389
Еха , от миналата есен влачим тази тема , а вече идва нова есен Grinning
Включвам се по въпроса с бибата. Теди я махна сама , малко след рождения си ден. Разболя се от херпангина и не искаше нито биба , нито шише - на един път отказа и бибата и АМ. Нямаше кой знае какви драми , макар че честно казано не ми се искаше толкова рано да се отказва и то точно когато и пробиваха сумати зъби наведнъж.

# 416
  • Мнения: 37
Аз да питам какво стана с фб. групата,немога да вляза.?

# 417
  • Мнения: 286
Тъжно ми е ... Sad , не мога да заспя ... вече ще пиша тук.

# 418
  • Мнения: 12
Фейс групата я няма, защото някой реши, че е кокошарник. Хаха, змиите са навсякъде

# 419
  • София
  • Мнения: 5 883
Някаква потребителката е решила, че групата е нейна, щом е натиснала два бутона, и може да се разпорежда еднолично. Съответно в момент на емоционална нестабилност и понеже дотолкова и стига интернет властта, която не успява да наложи друг начин, е затрила групата. Но дори няма доблестта да изтрие цялата група.
Та така, дори не я знам коя е, нито там, нито тук.

Общи условия

Активация на акаунт