Огряват ни слънчеви лъчи, Октомврийче със количка ще бръмчи !

  • 42 144
  • 197
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 328
Кисело мляко давам понякога за следобедна закуска с бисквитки. Мисля че АМ е много по-добро от него, и не бих давала КМ всеки ден вместо АМ  Peace

# 181
  • Мнения: 843
Късметче, да разбирам, че е заспивал с цокане през деня и затова си въвела АМ? Как заспивате сега? Не е ли по-добре кисело мляко от адаптирано? Или още не сте го въвели? Аз от две нощи й давам кисело мляко, че много се буди, зъби ли, к'во ли? Ама пак иска да се лепне за мен, докато заспи. Тя като по-малка повече ме оставяше да спя. Simple Smile

Крис пълзи, обича да ходи хваната за ръчички. Не знам кога ще се пусне, че с тези пръсти, като балерина, нестабилно й е ходенето.



Мире, не, въведох АМ заради това, че иначе цока на 2 часа, и реално не правех нищо друго освен да приготвя пюре, да излезем за 1 час и да кърмя. Сега пак заспива на гърда, но вечер и понякога следобед, когато нито разходка, нито количка помага. Не съм въвела КМ, смятам след годинка. Засега от млечните само козе сирене. Мисля, че на този етап АМ е по-добре от КМ, поне за Митко. Имаше АД като по-малък и веднъж реагира с обрив на АМ, което не беше хипоалергенно.

# 182
  • Мнения: 66
Вече й давам АМ (bio lactana) преди да заспи и спи през нощта, събужда се чак към  5-6. Явно е била гладничка, нямам вече достатъчно кърма. Ползва ме за биберон, трябва да й взема да пробвам Simple Smile

Вие какви бисквити купувате? Че те детските със захар, ама...
Някой път яде към 20ч., но не иска всеки път и така последното й ядене идва към 18.30 и после само млякото преди заспи.

# 183
  • Мнения: 1 235
 newsm38

Да ви почерпя, макар и с един ден закъснение, за нашата първа годинка.

Аз бисквити все още не давам, понякога я черпят, иначе - не. Само сухар да гризка.

# 184
  • Мнения: 66
Честито, Клео, много здрави и умни да растете!   Party
 bouquet

А какво хапвате, че аз имам чувството, че еднообразно яде Крисуна?

# 185
  • Мнения: 1 235
Взимам й детска кухня вече. Много й харесва и като че ли яде повече от преди. И на мен ми е леко, че не ми се налага да й готвя, както правех преди.

# 186
  • Мнения: 843
Клео, честита първа годинка! Да е много здрава и да има безгрижно детство   bouquet

# 187
  • Мнения: 1 235
Благодаря ви за пожеланията.

Темата си замря, но аз искам все пак да се похваля, че преди седмица малкото ми човече проходи и започна да прави повече бели от всякога.

# 188
  • Мнения: 843
Супер Клео, честито прохождане. Правихте ли прощапулник или още не е стабилна?

Митака е на етап да го водя за ръце, доста е стабилен вече, но сме далеч от самостоятелно прохождане.
Сега съм казала на едните баба и дядо да му купят за рден от тези количките за бутане, тип проходилка. Само че дървена, за да не се обръща - в икеа си харесах, а още не съм ходила в този прословут магазин.
Даже някой път като го водим за ръце и иска да се пусне, а реално е нестабилен, викам чакай, къде тръгна.  Grinning

едно леко оплакване имам - не търпи чорапи и обувки /за обувките поне няма избор като са с лепки/, но само си дърпа чорапите и му изтиват краката като играе на земята. Чорапогащникът е решението, но и тях ги дърпа  Mr. Green

# 189
  • Мнения: 1 235
Благодаря, Късметче. Не съм правила още прощапулник, доста е стабилна, но мисля да изчакам. Скоро празнувахме рожден ден и викам да си починем малко и после прощапулник.
И аз ползвах от тези за бутане - проходилката ставаше в walker, всъщност само него ползвах. Но й ставаше скучно и по-интересно й беше да бута нейната си количка. Дръжката слиза до нейната височина и си я буташе.

Иначе и мойта беладжийка си събува чорапите, но обувките - не. Чорапогащниците също ги дърпа, затова не е опция. Само с обувки навсякъде.

# 190
  • Мнения: 592
Здравейте от много време не съм писала и нашата годинка мина + кръщене всичко ббеше много хубаво Simple Smile Вчера рабрах,,че пак съм бремена в 9г.с  :О малко съм в шок понеже не знаем какво да правим... #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy

# 191
  • Мнения: 843
Честита годинка и кръщене, Слънце, да е жив е здрав малкия голям мъж.
Честито и за бременността. Дано намерите вярното решение за вас Simple Smile

# 192
  • София
  • Мнения: 1 714
Ей, какви хубави новини! А аз още нямам цикъл след раждането...

# 193
  • Мнения: 592
Много благодаря още сме в процес на мислене макар,че нямаме много време Hug Hug Hug Praynig Praynig Peace

# 194
  • Мнения: 66
Честито, Слънце! Хубаво е да има деца Simple Smile И Християн да порасне голямо, умно и добро момче!
Аз докато се наканя да пиша, да кажа, че Крис вече е на 1 годинка, а още не ходи и тя взе, че направи първите си стъпки самостоятелно Simple Smile Ходи хваната само за една ръчичка, пуска се и прави пет-шест стъпки сама. Скоро се надявам да стане още по-самостоятелна. Simple Smile
Избиват ни още зъбчета - трето долу и две горе. Явно заради това се буди нощем, иска да си цока и да спи при нас. Случвало се е по три пъти за три часа да я местя и пак да се буди и вече я оставам и при нас да спи, какво да правя?!
А как сте с гърнето?

Общи условия

Активация на акаунт