Огряват ни слънчеви лъчи, Октомврийче със количка ще бръмчи !

  • 42 053
  • 197
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 1 235
Слънце, честито и за годинката, и за бременността. Предполагам как се чувстваш, но се надявам да вземете най-доброто решение  Hug
Мира, честита годинка.
Със спането сме същата работа - буди се постоянно и като я сложа при нас, спи спокойно. И аз не зная какво да правим, не е хубаво така да свиква, но сънят смятам е по-важен.
С гърнето - понякога си свършва работата, понякога - не. В 99% от случаите сутрин свършва поне едната работа, понякога и двете. Но като цяло искам сама да си казва, а сме далеч от това.

# 196
  • Мнения: 592
И нашия от тея зъби се научи да спи при нас и спокойно Simple Smile
Благодаря ви ту го искаме ту не и още не знам  newsm78 newsm78 newsm78 newsm78
Хриско проходи още на 11 месеца и сега вече тича почти... bouquet bouquet bouquet bouquet bouquet

# 197
  • Мнения: 25
Здравейте.
Не съм писала сигурно от година, но все пак ми се дощя да се включа.
Моята буболечка проходи на 10 месеца, тъкмо навършени. Вече почти си тича, катери се по столовете и като цяло си е много стабилна.
Яде си всички, което успее да напъха в устата, включително всякакви шоколадови лакомства, които я почерпи бати, дъвки, бонбони, ядки, плодове от земята... въобще всичко, което и се прияде. Никога не е яла пасирана храна и не е пила от биберон, така че няма проблем да се задавя или да не знае как да дъвче - справя се с това перфектно. А и вече от няколко дена има освен резците и два кътника.
Все още си суче - за приспиване задължително + 1-2 пъти нощем + когато се сети през деня. Ако и е скучно - по-често, ако е навън и си играе може и да не се сети цял ден.
На гърне не съм я слагала скоро. Лятото понякога я слагах и си вършеше работата там, сега ми се струва студено за подобни инициативи.
Накратко това е. До скоро...

Общи условия

Активация на акаунт