Февруарските бебоци - малки, сладки жабоци :)

  • 59 669
  • 481
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 505
И моето февруарче още не ходи, само за ръка и се клатушка.

# 406
  • Мнения: 19
Имат още  време явно, но ние майките сме малко нетърпеливи

# 407
  • Мнения: 8 976
Изобщо не съм нетърпелива, виждам го че се развива добре, но всички наоколо ме питат: ходи ли. Ами не, не ходи.
aysi_s, щом все пак се пуска, значи съвсем скоро ще проходи спокойно.

# 408
  • София
  • Мнения: 627
И Никол не ходи все още и почва да ми писва от този въпрос "Ходи ли ?"
И после със съжалителен тон казват "ееее , ще проходи , има време"  ooooh!

# 409
  • Мнения: 19
"Още не проходи ли?" И на мен ми писна от този въпрос. И аз знам , че всичко е наред, развива се добре, но е първо дете и нямам опит , по принцип съм и малко дребнава:) да са живи и здрави дечицата ни

# 410
  • Мнения: 744
А моята даже почна да тича вече! Ама така смешно тича - преплита крака и се клатушка смешно, сякаш още малко и ще падне, но не се отказва и с кикот търчи напред Joy Забавлява се, детето, уж, че мама го гони. А на музика и на бръмченето на прахосмукачката почва да се върти на едно място. И кака й така танцуваше миналата година, когато беше на нейната възраст. Сега са най-сладки малките човечета, когато имитират нас големите. Hug

# 411
  • Мнения: 366
Ще проходят, когато се почувстват готови Simple Smile. Пачи, го беше страх да се отпусне, но с прохождането започна да тича. Сега излезем ли навън тича и вика, все едно съм го държала в клетка Simple Smile. Не знам при вас как е, но аз се виждам в чудо когато няма детска кухня. Много малко от нещата, които готвя му харесват Sad. Може да яде само сух хляб, но ядене неиска.

# 412
  • Мнения: 42
Здравейте мами, скоро не бях влизала тук, че времето не ми стига, смешно звучи, но е така постоянно сме навън Simple Smile Деница е родена на 25.02 и също не се  е отпуснала да ходи, единствено иска за ръка или от дивана до стола и обратно Simple Smile. Когато съм в стаята при нея търси само мен, дърпа ми ръката, не иска никой друг, нито баба си, нито баща си. Незнам тя ли е много привързана към, заради кърменето или защото по-цял ден сме заедно. Надявам се малко да се отпусне и да стане по-самостоятелна, че след някой месец ще трябва да я записвам на ясла, а просто не ми се мисли Simple Smile как ще е? На гърнето в последните дни ми се дърпа и не иска, и не иска, реве с пълно гърло, хрипа..ужас, а в началото с желание го правеше.
За ваксините  ги минахме, всичко е наред, докторката ми каза, че Приорикса е за заушка и е много лека била, да не се притеснявам изобщо...и така и стана. Много внимателно я би в ръчичката и я забрави много по-бързо, отколкото тези в крачето. Следващата ваксина ще ни е началото на Септември да минат жегите.
От вчера сме с кашлица, днес имаме и малко сополки, утре ще я вода на лекар. Иначе и давам Флудитек от предният път ни беше преписан и Имунокид на Мама натура.
Със зъбите имаме само 6, седмият е кътник и е тръгнал да пробива , подуто и е , но още не е пробил, вечер я мажа с мастика по-малко с пръст Simple Smile и много и харесва.
Приятен ден на всички мами, радвам се че днес времето беше слънчево и топло и дано да се задържи, че с тея дъждове скука Simple Smile.
Аз почнах да хода на фитнес, че от кърменето качих още килограми и имам да свалям близо 15кг :0 ужас, Вие как сте с кг след една година?

# 413
  • Мнения: 486
Аз свалих само 5 кг. Трябва още 5, но не мога.  Tired

# 414
  • Мнения: 366
Аз успях да ги сваля, дори съм - 2 кг от преди да забременея, но ми остават още 2-3 кг да сваля от преди това. Мъчих се с 90 дневна диета.

# 415
  • София
  • Мнения: 152
Аз успях да ги сваля, дори съм - 2 кг от преди да забременея, но ми остават още 2-3 кг да сваля от преди това. Мъчих се с 90 дневна диета.

Аз сега се мъча с нея, струва ми се малко тежка!
Но какво да се прави, като има много за сваляне.  Cry

# 416
  • Мнения: 603
Ах тези килограми....аз имам още 2-3 да свалям като бях качила над 20  #Crazy  Успокоявам се с това, че с първата бременност ги свалих пак след година и нещо, че по едно време бях и по-слаба отколкото трябва....ама тогава бях много млада Crazy

# 417
  • Мнения: 1 174
Хаха аз на ново качвам Simple Smile кг са ми кошмар, тъкмо ги свалих и айде пак на горе. ММ ще прави 90 дневната диета, не е тежка, но си трябва готвене, аз бях на нея, чудесна беше, нито един ден не се почувствах гладна, но на 27 ден се наложи да я спра.
Малкия змеи расте, приеха го в ясла, естествено тази, която ни е най- далече. Ще го запиша, но се надявам там където кандидатствахме  с ЛКК , да го приемат.В противен случай, ще е много тежка година.

# 418
  • Мнения: 87
Здравейте моми4ета! Как сте с прохождането? Ние все о6те несме,ходим за ръ4и4ка хванати из стаята.  С килограмите и аз съм зле   Cry останаха ми едни 5-6 кг след раждането,които все от6те не са мръднали  Shocked та се 4удя,коя диета да подхвана newsm78

# 419
  • Мнения: 19
Ние почти сме проходили, правим вече над 10 крачки сами, но когато ни се иска. Иначе хванати за ръчичка изминава голямо разстояние.  С килограмите,аз качих още след раждането. Ние още се кърмим и не правя диети за сега.  Laughing

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт