Февруарските бебоци - малки, сладки жабоци :)

  • 59 506
  • 481
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 366
Мили, мами, пожелавам Ви весело посрещане на Новата 2017 година! Нека тя ни донесе много здраве, късмет, любов и безброй красиви мигове с нашите малки дечица :* :* :*

# 481
  • Мнения: 482
Здравейте, момичета  Grinning

Реших ако имате желание да споделим какво се случва с нашите февруарчета.
Моят син е станал невъзможен ...  Laughing
Баща му се оправдава, че е разглезен, затова.
Оня ден умрях от срам. .....
Бяхме на детски празник, няколко ясли се събрали и ни поканиха - ди джеят ги забавляваше страхотно, беше много весело,
но моят тичаше като луд из цялата зала, промуши се и отиде да ръчка на човека в пултовете,
след като беше прилежно издърпан се съдра от рев... само той, никое друго дете не ревеше.
Успокоихме го по някакъв начин и пак на пода, тича и обикаля навсякъде. Пак отиде там и се покачи на една колона... умрях от срам. Тръгнахме си първи, именно защото той беше неконтролируем. В ъгъла,където бяха наредени кексчета, плодове, сок, кафе, чай - той разсипа чаша с мляко на пода, дойде на секундата жена с парцал и аз от срам, хем се извинявам, хем издърпах парцала да подсуша аз. И не ми издържаха вече нервите повече, а ми се искаше да си поговоря с повече родители, но не било писано.

Учителката в яслата ми обяснява, че било нормално момчетата да са по - палави. Добре де, той не беше единственото момче, но беше единствения, който се дра и се опитва да ремонтира на човека пултовете, и се окикери на колона и направи локва в къта с напитките.  Sad Sad Sad Sad

Общи условия

Активация на акаунт