Отговори
# 15
  • Мнения: 843
Привет,

честита тема, да имаме много нови здрави бебчета  smile3504

# 16
# 17
  • Мнения: 343
Честита ни темичка  Grinning Май аз ще направя сефтето за ново бебче Sunglasses Да се похваля Sunglasses на 10.10 в 23:01ч. се роди нашето златце-Валентина. Тежиме 3.270кг и сме високи 51см   baby_neutral baby_neutral Joy Joy Нормално раждане и всичко ни е наред. Друг път ще разкажа подробности. Няма такива болки и такова неописуемо чувство! Сета се гушкаме и нанкаме Simple Smile

# 18
  • Мнения: 592
Честита ни темичка аз мисля и аз да се запиша със бебче в тази тема,че ни е време вече не остана!
 bowuu bowuu bowuu bowuu
gabsolini ЧЕСТИТА ГОСПОЖИЦА ДА ВИ Е ЖИВА И ЗДРАВА И НА МАМА БЪРЗО ВЪЗТАНОВЯВАНЕ smile3504 smile3504 smile3504  bouquet

# 19
  • Мнения: 407
Честито и тук ,Габче Simple Smile  Hug  bouquet
Наистина и аз няколко пъти  питах за Маринките,ама... Дано са наред!!!  Praynig Praynig Praynig Няма ли кой да каже от тяхната грушичка или просто мамите не са писали там? newsm78

# 20
  • Мнения: 172
Честито на новите мами Simple Smile Да са ви живи и здрави малките слънца и много да ви радват.

sa6eva Маринките наддават и растат Simple Smile

Аз все още чакам моята принцеса да реши да се ражда нормално, под наблюдение съм в болницата и се надявам скоро да прегърна малкото съкровище Simple Smile

# 21
  • Мнения: 220
Здравейте мами, честито на всички обебели се  Simple Smile
Аз съм с 1 см разкритие и паднала тапа от преди 1 седмица, контракции си имам, но според агто няма да е скоро, бебка не била слезнала в таза

# 22
  • Плевен/Пловдив
  • Мнения: 878
Запис и от мен  Simple Smile

ЧЕСТИТО на gabsolini    bouquet  bouquet  bouquet Жива и здрава да Вие малката принцеса.  smile3504

Аз пък да Ви се оплача малко - вече втора вечер немога да се наспя, то са контракции, чудесий  #Crazy #Crazy #Crazy Все още тапата не ми е паднала, натискам се още вкъщи и не отива до болницата, защото според мен ще ме прегледат и ще ме върнат, излишно напрежение не ми е нужно. За разкритие аз си имам 1-1.5 см. е все пак съм раждала де. И така нашата бебка -  сутрин си спинка и все едно не съм бремена. Joy

Пожелавам на всички един прекрасен слънчев ден - както се очертава, който да бъде изпълнен с много положителни емоции. newsm10

# 23
  • Мнения: 101
Честито на gabsolini!  Hug

Моят термин е днес, но май младежът няма мераци да излиза. И аз като winipooh съм с 1 см разкритие, паднала тапа и контракции, но засега нищо. А така ми се иска вече да се гушкаме.

# 24
  • Мнения: 4 859
gabsolini,честито миличка  bouquetЖива и здрава,весела и засмяна да расте  бебка Валентина  bouquetБързо прибиране вкъщи Hug

didi_bili,и аз съм с контракции вечер,даже болезнени,а на сутринта няма и спомен от тях newsm78Явно са подготвителни,щом минават и на мен не ми се разкарва до болницата Tired

# 25
  • Мнения: 407
Маринките не са ли си вкъщи вече?!
И аз вечер съм с едни  кофти болки...и сутринта-нщо...а вече 4 см. разкритие и от вчера падналата тапа... Rolling Eyes Crossing Arms айде най-късно понеделник да излиза....

# 26
  • Мнения: 428
Аз три.дни бях с контракции всяка вечер средно болезнени демек търпими но си боляха и на сутринта нищо. Имам разкритие малко но сега за да се наспивам вечер пия едно нош па че ми писна да ме боли и нищо. Имам 13 дни до термина но едва ли ще родя по рано. Бебка почти ме мърда а докторката като я гледа каза че си мърдала добре. Корема ми продължава да расте и стърчи все по напред всеки ден е по голям но нормално като качва по 400 грама на седмица а като се кача на кантара съм малко отслабнала.

# 27
  • Плевен/Пловдив
  • Мнения: 878
gabsolini,честито миличка  bouquetЖива и здрава,весела и засмяна да расте  бебка Валентина  bouquetБързо прибиране вкъщи Hug

didi_bili,и аз съм с контракции вечер,даже болезнени,а на сутринта няма и спомен от тях newsm78Явно са подготвителни,щом минават и на мен не ми се разкарва до болницата Tired


Със сигурност са подготвителни, но вече ми идва в повече - въпреки, че имам още 13 дни до термина. Когато бях на тонове тази седмица, записа показа контракции на 5-6 мин. Акушерката ми сподели, че тя и двете си бременности ги е изкарала с такива контракции.

# 28
  • Плевен/Пловдив
  • Мнения: 878
Маринките не са ли си вкъщи вече?!
И аз вечер съм с едни  кофти болки...и сутринта-нщо...а вече 4 см. разкритие и от вчера падналата тапа... Rolling Eyes Crossing Arms айде най-късно понеделник да излиза....

Оф  ooooh! ooooh!при мен са само болките / контракциите болезнени / и нищо повече, ни помен от тапа. С каката тапата падна и след два дни ми изтекоха водите и готово.


Аз три.дни бях с контракции всяка вечер средно болезнени демек търпими но си боляха и на сутринта нищо. Имам разкритие малко но сега за да се наспивам вечер пия едно нош па че ми писна да ме боли и нищо. Имам 13 дни до термина но едва ли ще родя по рано. Бебка почти ме мърда а докторката като я гледа каза че си мърдала добре. Корема ми продължава да расте и стърчи все по напред всеки ден е по голям но нормално като качва по 400 грама на седмица а като се кача на кантара съм малко отслабнала.


И на мен ми остава още 12-13 дни до термина,но пък бебка е толкова въртелива - все едно си имам малка къртичка там от долу и си проправя път с главичката Joy Joy Joy
Браво 400 гр. на седмица - добре се грижиш за нея  Laughing Laughing Laughing

# 29
  • Мнения: 26
здравейте и аз да се похваля моят термин беше до 03,10,2014 година на 30,09,2014 влязох в болницата с търпими контракции и разкритие стоях там само така и на 3 родих нашето второ дете георги тежахме 3,600 и сме дълги 51 см,а ни изписаха 3,330 кг
всичко мина добре родих нормално сега сме си в къщи спокойни и се гледкаме много сме послушни
честито на всички нови майчета и техните дечица да ви са живи и здрави и много да ви радват

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт