Отговори
# 735
  • Бургас
  • Мнения: 631
Мами вий с какви шишета храните бебоците??
Вече не знам имах на НУК не ставаше, на МАМ самостерилизиращо и пр, но сега ми казаха за тези на Чико че са най-хубавите особено този модел http://bebe1.bg/%D0%A5%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B5%D0%BD%D0%B5/%D0%A … D0%BC%D0%BB-37588
Нашата мн се дави като яде, забравя да диша ли, гълта бързо ли незнам вече и мисля че е от шишето, освен това и се протърква устата вече от смукане и педиатърката каза че е от бибероните и че на чико ги дават най-добрите и силикона им е най-мек и набодобява зърното на майката
И това за коликите  че намалят заради самата форма на шишетата?! Незнам вярвате ли
 

# 736
  • Мнения: 227
Сега не ползвам шишета, но с първото ползвах на Томи Типи и съм много доволна от тях. Сега пак имам от тях и ако се наложи някой друг да ги храни, пак тях ще си ползвам. От една консултантка по кърмене, знам че ако се налага да храним от шише, не трябва да го накланяме отвесно, млякото трябва да е напълнило наполовина биберона и да го подаваме към езичето на детето, за да може то само да си го притисне към небцето и горе долу да има някакъв контрол над изливащата се течност.
Да кажа, че и аз си взех коликинд и съм много доволна за сега, определено има ефект върху коликите Wink

# 737
  • Мнения: 592
Томи Типи и съм много доволна от тях. Най близко е до гърдата самата биба

# 738
  • Мнения: 226
Мами вий с какви шишета храните бебоците??
Вече не знам имах на НУК не ставаше, на МАМ самостерилизиращо и пр, но сега ми казаха за тези на Чико че са най-хубавите особено този модел http://bebe1.bg/%D0%A5%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B5%D0%BD%D0%B5/%D0%A … D0%BC%D0%BB-37588
Нашата мн се дави като яде, забравя да диша ли, гълта бързо ли незнам вече и мисля че е от шишето, освен това и се протърква устата вече от смукане и педиатърката каза че е от бибероните и че на чико ги дават най-добрите и силикона им е най-мек и набодобява зърното на майката
И това за коликите  че намалят заради самата форма на шишетата?! Незнам вярвате ли
 
Аз и трите си деца съм хранила и храня само с шишета на Чико и съм страшно доволна. Новия вариант на Чико е направен с двойна система срещу колики и бибата му е такава, че бебчо да не се отказва да суче от гърда и наистина е така.

# 739
  • Мнения: 219
Ние сме с Avent Natural. Наподобява зърно, намаля коликите, без BPA. Доволна съм, не ми подливат, не се захабяват нито бибероните, нито шишетата.  Peace

# 740
  • Мнения: 428
Като ви чета май всички бебоци правят едни и същи маймунджълъци пръцкат превиват се и искат на мама и ма тати на коремчето.
Аз пак започнах да кърмя бебка че се запече и като я накърмих веднага се изака а и забелязах че като спрях да се наливам с вода и сокове кърмата ми не е толкова водниста. Даже съм на белтъчна диета от вчера а кърмата мие по.добра.
Шишета ползвам на авент обикновенни но с някви рингове и едно което имитира зърно и съм доволна.

# 741
  • Мнения: 364
Петина, браво, че са се понормализирали нещата при теб. За кърмата- айрян, сурови и неосолени ядки - бадем, лешник, орехи;  нетлъсти меса - пилешко, пуешко... извара или сирене, моркови също - аз ям от тия и имам кърма доволно  Peace сутрин закусвам овесени ядки с прясно мляко, а после гореизброените + пълнозърнест хляб. Свалих и всичките кг. от бременността вече с кърменето  Laughing Скоро пак трябва да сменям гардероба  Laughing

# 742
# 743
  • Мнения: 1 235
 Петина, много се радвам. Аз сокове не пия, защото съм чела, че разводняват кърмата. Не се отказвай, много е важно за малките човечета да са на кърма. Щом имаш не се отказвай. Хубаво се изцеждай на всеки 3 часа и няма да имаш буци и кърмата ти ще се увеличи.

Общи условия

Активация на акаунт