Отговори
# 750
  • Мнения: 43
Привет и от мен, ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ МАМИ (вече благородно им завиждам) и при нас всичко е ок, термина ми е на 13.10 - но нямам никакви индикации за раждане. Започвам и аз да се притеснявам. Има ли някои мами, които не са имали разкритие и как са родили, как са действали докторите?

# 751
  • Мнения: 167
Болницата е Тина Киркова,не исках да я споменавам умишлено,но все пак дано няма шпиони,въпреки че не съм казала нищо лошо и измислено. Не не е моя Др.,а този който си беше на смяна.Искам да кажа.че от отношението на 6-тия.етаж Патолог.бремен. съм много доволна,всички се държаха мн.добре.Всеки ден ми пускаха изследвания-кръв и урина.Специалисти са,наистина не мога да се оплача.Обиди ме единствено изказването на тази жена при приемането и това,че чаках час и половина..ами ако нещо беше станало с бебето(забравих да спомена,че попитах жената,която ми приемаше документите''АЗ НЕ СЪМ ЛИ СПЕШЕН СЛУЧАЙ С ТОВА КЪРВЕНЕ?,но тя не ми отг.,явно се засрами)..само там ми е забележката.Но както винаги съм казвала''Господ да ме пази'',че иначе.... newsm17

П.С. Да кажа и за хигиената,че е на ниво.Стаите са свежи и чисти,леглата са удобни,баните са ремонтирани,постоянно има топла вода.Не видях хлебарки или нещо подобно!

Последна редакция: пт, 10 окт 2014, 19:46 от Galkaa23_SF.

# 752
  • Мнения: 176
Съвет: споделяйте подобни неща чак след като всичко е минало и нямате вече взимане-даване с тези доктори, акушерки, сестри, каквито и да са... Ако ви предстои да се връщате пак в болницата, 100% ще са узнали какво е написано, а това не е особено здравословно в повечето случаи...
Иначе е ужасно и не трябва да бъде спестявано в никакъв случай! Жалко е, но голяма част от хората, работещи в болници са груби и дори не го съзнават, докато не им се сопнеш или не подадеш сигнал срещу тях. Просто работата им е такава, че ако за теб е нещо, което се случва за първи път, за тях това е ежедневие...

# 753
  • Мнения: 407
Честити нови бебенцааа да с амного здрави ида радват мама и тате,а мамите да се възстановяват бързо!!!

Днес на прегледа доктора ми вика лягай,ама аз викам Няма ли нещо разкритие това онова хахаха беше ми казал преди 2 седмици,че тоя път пак ще ме бърка да види...та му напомних-явно беше забравил! Та ме прегледа и ми каза,че леко ме е разкървавил-да не се притеснявам и че разкритието ми е 3,5 см УРАААА  smile3521 newsm44
Вече чакаме само контракциите с големите болки,че никакви ги няма тия болки... Явно 3те секса и ходенето са спомогнали тази седмица хихихи  Joy
Бебчо е станал цели 3600 грама! Пъпната връв НЕ е увита,което за сега ме радва,но то може и в последния момент може да се случи...  Cry дано НЕ!
След като се прибрахме ходих и по голяма нужда-мисля си ,че организма се подготвя и там хаха и видях ,че кръвта беше 2 капки точно и тапата и тя изпада,но сега имам едно кафяво течение леко...още си чакам болките,де...контракции си имам ,но безболезнени...надявам се до неделя да се случат нещата Simple Smile
Гледам много да не ям,чее...  Laughing Laughing Laughing

За кофти разказите в последно време-АМА наистина вече се радвам,че ще раждам в БГ,а не в Англия,както исках!!! Много лоша работа бе...то и тука отнпшението е едно..да не казвам,ама там...баси...

# 754
  • Мнения: 192
Аз от отношение не мога да се оплача. Сега се връщам от акушерката. Много беше внимателна жената. Предложи ми да  ми маха тапата. Аз се чудих, питах тя какво предлага и накрая решихме да си почакам още малко. Все пак само три дни след термина са минали. Направо ми запази час за следваща консултация другата седмица и за предизвикване  на раждане в неделя 19/10. Но каза,че се надява до тогава да съм родила. А ако имам какъвто и да било проблем да отивам в болницата. Бебето било добре , слуша му тоновете. Каза да съм се опитала да не се притеснявам , пожела ми успех и т.н.
 Има обаче една друга акушерка , на която съм попадала - не ми е приятна, претупва си работата и много не ти обръща внимание. Навсякъде има смотаняци, но има и свестни хора.
Спокойна вечер на всички! Simple Smile

# 755
  • Мнения: 21
 Заповядайте в НОВАТА ТЕМА

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт